24 września 2021, 22:23:31 - dkelman
Pierwsza porażka Lecha

W drugim piątkowym spotkaniu 9. kolejki PKO Ekstraklasy Jagiellonia Białystok wygrała 1-0 (0-0) z Lechem Poznań. Zwycięską bramkę w 71. minucie zdobył Jesús Imaz. To pierwsza przegrana Lecha w tym sezonie.

24 września 2021, 20:30 - Białystok (Stadion Miejski)
Jagiellonia Białystok 1-0 Lech Poznań
Jesús Imaz 71

Jagiellonia: 1. Pāvels Šteinbors - 14. Tomáš Přikryl (90, 9. Bartosz Bida), 25. Bogdan Țîru, 4. Israel Puerto, 2. Michał Pazdan, 5. Bojan Nastić - 11. Jesús Imaz (89, 20. Kacper Tabiś), 26. Martin Pospíšil, 6. Taras Romanczuk, 44. Krzysztof Toporkiewicz (46, 23. Karol Struski) - 10. Fedor Černych (67, 16. Michał Żyro).

Lech: 35. Filip Bednarek - 2. Joel Pereira, 18. Bartosz Salamon, 37. Ľubomír Šatka, 5. Pedro Rebocho - 50. Adriel Ba Loua (82, 90. Artur Sobiech), 6. Jesper Karlström (82, 10. Dani Ramírez), 30. Nika Kwekweskiri (65, 25. Pedro Tiba), 24. João Amaral (87, 11. Filip Marchwiński), 7. Jakub Kamiński (65, 21. Michał Skóraś) - 9. Mikael Ishak.

żółte kartki: Romanczuk - Karlström, Ramírez.

sędziował: Paweł Raczkowski (Warszawa).
widzów: 6779.

Bolo Jaga - 24 września 2021, 22:24:16 - *.tel.tkb.net.pl
Wymęczyli

Wojtek - 24 września 2021, 22:24:30 - *.piekary.net
Frajerstwo Lecha totalne, tam powinno być 0-5.

Daro - 24 września 2021, 22:24:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo. Ramirez out, Marchwiński out.

Duane - 24 września 2021, 22:25:48 - *.771203.syd.nbn.aussiebb.net
Jezus Maria !

leon - 24 września 2021, 22:26:25 - *.13.235.187.koba.pl
Gdzie ci wszyscy napinacze co stawiali na wysokie zwycięstwo Amici? Śpią już?

BestWest - 24 września 2021, 22:26:29 - *.centertel.pl
Krytykanci. Czekam na komenty "Mamrot Show".

Duane - 24 września 2021, 22:26:33 - *.771203.syd.nbn.aussiebb.net

Miki - 24 września 2021, 22:26:35 - *.40.187.136.threembb.co.uk
Fajnie.Jaga cisneła Lecha bez gumeczki

max - 24 września 2021, 22:26:37 - *.dynamic.chello.pl
Oj Lechu Lechu.Jak tak możesz w kratkę grać ech...

iks de - 24 września 2021, 22:27:47 - *.8.76.104.ipv4.supernova.orange.pl
Skorża chyba ich tam rozniesie w tej szatni ...

jarock - 24 września 2021, 22:27:48 - *.icpnet.pl
Z kim można przegrać ? Z Jagą ! Panie Skorża ! Proszę oddać swe honorarium za ten mecz na rzecz chorych dzieci !!! Pozdrawiam. Fan Lech@Jarota.

fansport - 24 września 2021, 22:27:52 - *.home.aster.pl
brawo tak trzymać.

1899 - 24 września 2021, 22:27:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
To jest poziom Esy. Lech już nie chce mistrzostwa?

piotrek - 24 września 2021, 22:28:40 - *.dynamic.mm.pl
fajny waleczek skorza caly mecz spokojny jkby prowadzil 3;0,a sts motywem przewodnim na strojach obu druzyn

WE - 24 września 2021, 22:28:53 - *.centertel.pl
Brawo Jagiellonia!

Portowiec - 24 września 2021, 22:29:42 - *.dynamic.mm.pl
Gratulacje ze Szczecina !

Kibol - 24 września 2021, 22:30:43 - *.icpnet.pl
10 Obrona jeden z przodu tak panie Mamrot gra się w B klasie a nie Ekstraklasie.

kaz - 24 września 2021, 22:31:09 - *.adsl.inetia.pl
Ale dziady, tyle strzałów w pierwszej połowie z kilku metrów i wszystko niecelne.

Raul - 24 września 2021, 22:31:39 - *.satpol.pl
STS sponsor obu drużyn się dzisiaj nieźle obłowił. Bukmacherska rulez!

FAWORYCI ? - 24 września 2021, 22:35:18 - *.sta.tvknaszapraca.pl
Jak Lech z taką grą mógł zremisować z Rakowem... Jak Jagiellonia mogła wygrać z Rakowem ? Cała ta liga jest jakaś taka przypadkowa. Za chwilę nie będzie mnie stać na wysłanie kuponu bo nie idzie nic przewidzieć.

FC Poznan - 24 września 2021, 22:35:34 - *.centertel.pl
Gratulacje dla Jagi z czerwono biało czerwonego Poznania bastionu Widzewa

Picoolo - 24 września 2021, 22:35:41 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo Imaz pomsciles Wisłę a tydzień temu "miszcz" miał kisiel w majtach. Karma wraca.

leka2 - 24 września 2021, 22:36:24 - *.euro-net.pl
Ale fart kaszki, Cezary mistrza przypadkiem nie zrób

Lw fan - 24 września 2021, 22:41:52 - *.30.1.136.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Zapamiętajcie sobie niedopałki z Poznania I TAK NA KONIEC LEGIA MISTRZEM. Niezależnie ilu sprzedacie ilu kupicie jaki będziecie mieli budżet kto będzie waszym trenerem to wszystko jak zawsze w piach. Już spuchliscie i teraz powoli wrócicie na swoje miejsce w środkowej części tabeli. DNA PRZEGRYWOW

kibic - 24 września 2021, 22:43:20 - *.centertel.pl
Amica Wronki co się stało hehehehahehe

zorfi - 24 września 2021, 22:45:23 - *.dynamic.mm.pl
Lw fan co ty bredzisz.. przecież jutro Raków robi z was pasztet..

Lw fan - 24 września 2021, 22:45:35 - *.30.1.136.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
#kupanastulecie

MartinMix - 24 września 2021, 22:48:46 - *.dynamic.chello.pl
Cytując Macieja Skórżę: "Liga będzie ciekawsza" :-)

amika - 24 września 2021, 22:52:32 - *.centertel.pl
bojkot!!!!

kibicbks - 24 września 2021, 22:55:47 - *.212.146.67
Jak napisałem, że zacznę kibicować L to Jaga wzięła się do roboty. Rozpoczynamy marsz w górę tabeli. Teraz tylko zwycięstwa.

kibic - 24 września 2021, 22:58:10 - *.dynamic.chello.pl
Legia zdobywa Mistrzostwa ale za jaka cenę że ma tyle długów

L & W - 24 września 2021, 23:03:52 - *.201.55.3
Brawo bracia - JAG! Lot of their grats & proud us not gonna get us ...
... because

Daro - 24 września 2021, 23:04:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wypadek przy pracy, ale Skóraś czy Dani Ramirez muszą się ogarnąć. Co do Marchwińskiego tracę nadzieję...

Daro - 24 września 2021, 23:06:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do Lw fan: Legia będzie w tym sezonie mistrzem jak się psu d u p a zagoi

Antyjagaza - 24 września 2021, 23:08:52 - *.nat.novanet.is
Mystkowskiego wykończą psychicznie, dajcie mu szanse w koncu

Jaga71 - 24 września 2021, 23:09:07 - *.dyn.as47377.net
@wojtek jakie 0:5??????
Liczy się to co w sieci i tyle w temacie.
Jaga brawo za walkę i 3 punkty!!!!!!

:-) - 24 września 2021, 23:19:44 - *.30.115.39.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Szkoda, że chwilę po golu był spalony - bo Żyro walnął pudło z kategorii: "futbolowe yaya".

lol - 24 września 2021, 23:20:03 - *.68.184.110
Statystki z ostatnich lat nie kłamią, włączając dzisiejszy mecz - ostatnie 18 meczów Jagiellonii z Lechem: 10 wygranych Jagi, 6 remisów, 2 wygrane Lecha. Klątwa trwa.

Litrar - 24 września 2021, 23:20:14 - *.play-internet.pl
Czuć bojkot na trybunach klubu z Wronek

NowySezon - 24 września 2021, 23:24:37 - *.adsl.inetia.pl
ta liga jest coraz bardziej przewidywalna,wiadomo przecież że po la manicie trzeba sobie przegrać tydzień później,logika ekstraklasy

Ad - 24 września 2021, 23:35:00 - *.play-internet.pl
Marchwinski powinien grać w kazdym meczu teraz kosztem nawet kaminskiego po san marino.Tyle w temacie, dajcie mu sie rozwinac w koncu jak moderowi!

ggg - 24 września 2021, 23:42:18 - *.lilonet.pl
i psu w d ostatnie ahy i ehy nad Lechem. Prawda jest jedna. Ani Lech ze Skorżą, ani Legia z Michniewiczem nic nie osiągną poza polskim podwórkiem, bo to są marni trenerzy.

R. - 24 września 2021, 23:44:22 - *.internetia.net.pl
Oni mają dość. Chodziło że dość punktów.

olaf - 24 września 2021, 23:49:59 - *.play-internet.pl
piękny wynik

Lesiu - 25 września 2021, 0:22:18 - *.centertel.pl
Marchwinski do Bayernu za 25 mln € pewne info do tego Salamon jedna noga w Atletico Madryt za 36 mln € Moc jest z Nami

Dfgh - 25 września 2021, 1:05:54 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Marchwinski masakra😭

BOT - 25 września 2021, 1:36:52 - *.204.23.38.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Jaga totalnie bez formy, Lech w gazie, STS sponsoruje oba kluby i tak się kroi grube hajsy. Teatr.

Xxxxxx - 25 września 2021, 2:43:22 - *.centertel.pl
@@@16mp legia to co zarobi to wsadzić w spłatę zadłużenie. W tym roku również możesz pomarzyć o wysokiej lokacie.
Lech przegrał wygrany mecz. Ale to dobrze,zawodnicy zejdą trochę na ziemię. Teraz 2 ważne mecze.

k - 25 września 2021, 2:57:34 - *.134.187.137
Lider spuchł, znowu nie wytrzymali ciśnienia.

AndyG - 25 września 2021, 3:45:54 - *.hsd1.il.comcast.net
No I ladnie.. w wyjsciowych składach w Jadze 2 Polakow, tylež samo w Lechu. Nikomu to nie przeszkadza? A jak u innych jest 2 lub 3 to to jest be…..?

PePE - 25 września 2021, 8:12:54 - *.centertel.pl
Pisałem tydzień temu pi zwycięstwie z Wisłą, że Lech maks to 6-8 miejsce a już mistrza z nich robili

kibic - 25 września 2021, 8:37:02 - *.icpnet.pl
nie napinajcie się - już w środę zaczną trafiać. Po prostu zabrakło szczęscia

inkoo - 25 września 2021, 9:21:12 - *.net.autocom.pl
Salomona już niektórzy znafcy piłki w reprezentacji Sousy widzieli xD

kibic - 25 września 2021, 9:48:05 - *.dynamic.chello.pl
Może by tak Imaza sprócbować kupic do rywalizacji z amaralem na 10 wydaje mi się ze jest w nim potencjał i by duzo pomógł Isakowi

BI - 25 września 2021, 11:38:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jak Legia myśli o 17 mistrzostwie Polski to niech pierw zdobędzie 16-te...

Mrs - 25 września 2021, 11:48:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jaga swoim zwycięstwem spłaszczyła tabelę,wszystkie drużyny które są przed Lechem są bardzo jej wdzięczni za to zwycięstwo we wszystkich tych klubach a szczególnie w Legii wybuchła radość że jeszcze można szybko dojść pierwszej lokaty.Taka jest prawda,Jaga w,tym pomogła,ale wszystko możliwe i dla Lecha,wypadek przy pracy.Pierwsza połowa to 41 powinno być dla Poznania.Liczy się to co w sieci inne statystyki nie ważne.

Mrs - 25 września 2021, 11:52:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
poprawka za Lechem errata.

Bks - 25 września 2021, 13:03:58 - *.gpon.bialnet.pl
Gra jak gra ale przede wszystkim cieszą 3 punkty zdobyte na przyszłym Mistrzu Polski....W tym sezonie Legia w środku tabeli, nie wytrzyma pucharów.

Kickero - 25 września 2021, 13:09:09 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo amica!

POGOŃ - 25 września 2021, 13:40:12 - *.dynamic.gprs.plus.pl
miścz miścz kuchenkorz!!!!haha

żorż - 25 września 2021, 14:38:54 - *.134.160.51
Skorża już pikuje w dół ale swoimi kwiecistymi wypowiedziami będzie mydlił oczy dzieciom z Poznania.

Daro - 25 września 2021, 18:38:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pogoni gratuluję awansu do 1/16 Fortuna PP hahaha.

Daro - 25 września 2021, 19:09:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

kibic - 25 września 2021, 19:15:35 - *.dynamic.chello.pl
Balou to powinien lepiej wykończyć akcje z bliska trafić w bramke. Marchwiński to miał setke po podaniu Isaka. Przy bramce to widać że powinna być pomoc asekuracja a gdzie był Satka ogladał to co robi Imaz.

hak - 25 września 2021, 22:52:57 - *.echostar.pl
Frajerstwo Lecha... Przy tak zdecydowanej przewadze przegrać mecz.... Przecież te żółto-czerwone ogórki nic kompletnie nie pokazały, typowa mamrotanina...

LICHY ! - 26 września 2021, 8:40:40 - *.6.38.36.ipv4.supernova.orange.pl
Pyry dziękujcie że nie przegraliście 3:0, przy odrobinie szczęścia i ogromnym pechu Imaza mogło być nie wesoło dla Lecha.

jjo - 27 września 2021, 10:57:46 - *.bialapodlaska.vectranet.pl
Przy okazji meczu Lecha z Wisła pisałem że Lech będzie miał problem z Jagą. No i wyszło na moje.