25 września 2021, 19:54:14 - LukaszR
Spartak wygrał w lidze

Spartak Moskwa, który jest grupowym rywalem Legii Warszawa w Lidze Europy, wygrał 2-0 (2-0) w rozegranym u siebie meczu 9. kolejki rosyjskiej ekstraklasy z FK Ufa. Rewanżowe spotkanie Legii ze Spartakiem odbędzie się 9 grudnia w Warszawie.

25 września 2021, 18:00 - Moskwa (Otkrytije Bank Ariena)
Spartak Moskwa 2-0 FK Ufa
Ezequiel Ponce 3, Quincy Promes 29

Spartak: 98. Aleksandr Maksimienko - 3. Maximiliano Caufriez, 2. Samuel Gigot, 14. Gieorgij Dżykija - 8. Victor Moses (85, 22. Michaił Ignatow), 68. Rusłan Litwinow, 18. Nail Umiarow, 6. Ayrton - 10. Zielimchan Bakajew (71, 92. Nikołaj Rasskazow), 9. Ezequiel Ponce (70, 7. Aleksandr Sobolew), 24. Quincy Promes (90, 17. Aleksandr Łomowickij).

żółte kartki: Wiaczesław Krotow, Władisław Kamiłow, Filip Mrzljak, Artiom Gołubiew (Ufa).

sędziował: Artiom Lubimow (Sankt Petersburg).

W zespole gości Nemanja Miletić (w przeszłości Korona Kielce) wszedł na boisko w 80. minucie, zmieniając Aziera Alijewa, a Timur Żamaletdinow (kiedyś Lech Poznań) znalazł się poza kadrą meczową na to spotkanie.

Spartak zajmuje ósme miejsce w tabeli z dorobkiem 13 punktów.

Gruby - 25 września 2021, 20:40:42 - *.hsd1.fl.comcast.net
Co to za jaja z tym spartakiem co kilka dni ? co to ma wspolnego z 90 minutPL ? Ani to polski klub ani klub w ktorym wystepuje polski pilkarz, a ze z nimi gra Legia to juz malo istotne. Troche was przegielo.

warszawiak - 25 września 2021, 21:04:30 - *.dynamic.chello.pl
To tylko potwierdza, jak silną drużyną jest Legia, która z tym Spartakiem wygrała.

on - 25 września 2021, 23:43:56 - *.swiatlowod.elomza.pl