25 września 2021, 19:54:34 - dkelman
Hat trick Mariusza Stępińskiego

Mariusz Stępiński strzelił trzy gole dla Árisa w wygranym u siebie 3-2 (3-1) meczu 4. kolejki cypryjskiej ekstraklasy z Anórthossisem. Dla 26-letniego napastnika to pierwsze bramki dla nowego klubu.

25 września 2021, 18:00 - Limassol (Stádio Tsírio)
Áris Lemessoú 3-2 AS Anórthossis Ammochóstou
Mariusz Stępiński 12, 16, 19 - Amr Warda 29, Níkos Kaltsás 50

żółte kartki: Gabriel Simion - Pávlos Korréa.

sędziował: Kóstas Fotíou.

W drużynie gospodarzy Stępiński grał do 86. minuty, kiedy zmienił go Daniel Sikorski (dawniej Górnik Zabrze, Polonia Warszawa i Wisła Kraków), a Mihai Răduț (w przeszłości Lech Poznań) wszedł na boisko w 54. minucie, gdy zszedł z niego Matija Špoljarić. W Anórthossisie z kolei byli zawodnicy polskich klubów - Paulus Arajuuri (Lech Poznań) i Denis Popovič (GKS Tychy, Olimpia Grudziądz i Wisła Kraków) rozegrali całe spotkanie, a Azer Bušuladžić (Arka Gdynia) i Nika Kaczarawa (Korona Kielce i Lech Poznań) pozostali na ławce.

Áris zajmuje drugie miejsce z siedmioma punktami.

obserwator - 25 września 2021, 20:08:18 - *.92.249.2
Myślałem że on klepie w 2 lidze włoskiej. Coraz niżej leci, zresztą podobnie jak całkiem nieźli w naszej Ex. Arajuri i Popovic.

cc - 25 września 2021, 20:23:59 - *.174.212.33.novaia.pl
niezły herbatnik, w siedem minut trzy sztuki upolował. brawo!

Tominho - 25 września 2021, 22:06:07 - *.play-internet.pl
Strzelił trzy bramki szybciej niż Lewy w pamiętnym meczu z Wolfsburgiem bramki nr 1, 3 i 5

egzpert - 25 września 2021, 22:16:12 - *.adsl.inetia.pl
Daniel Sikorski
Najlepszy napastnik Polski

Smuda - 25 września 2021, 22:45:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2 bramki głowa plus jedna proba glowka z lini pola karnego, trzecia to tylko przystawienie nogi po dosrodkowaniu. Bramki dostepne na YT na kanale Cytavision Sports

andRzej - 26 września 2021, 0:16:33 - *.dynamic.chello.pl
3 bRamki w 7 minut!!! gRatulacje STEMPEL !!!

Jaro - 26 września 2021, 7:34:00 - *.centertel.pl
Dobrze się zapowiadał chłopak ale menadżer namieszał mu w głowie z transferami młody usłyszał kasę i jaki ja już wspaniały i teraz będzie kopał gdzie popadnie w nic znaczących klubikach

Tiquill - 26 września 2021, 11:02:23 - *.centertel.pl

Chief - 26 września 2021, 12:10:04 - *.31.210.47.ipv4.supernova.orange.pl
Liga cypryjska jest na 16 miejscu w Europie, więc na pewno wyższy poziom niż nasza ekstraklasa.

@Cheief - 26 września 2021, 14:38:43 - *.free.aero2.net.pl
Te wszystkie rankingi liczone z jakichś cyferek brutalnie weryfikują puchary i eliminacje do MŚ i ME. My jako reprezentacja też byliśmy wysoko w rankingu. Za wysoko do umiejętności.

JACOB - 26 września 2021, 21:44:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl