26 września 2021, 3:03:42 - mogiel
Bramka Adama Buksy

Adam Buksa strzelił gola dla New England Revolution w wygranym 2-1 (2-1) meczu amerykańskiej Major League Soccer przeciwko Orlando City SC. Polak zagrał cały mecz i ma już na swoim koncie 12 ligowych bramek.

26 września 2021, 1:00 - Foxborough (Gillette Stadium)
New England Revolution 2-1 Orlando City SC
Adam Buksa 9, Rodrigo Schlegel 35 (s) - Daryl Dike 18

żółte kartki: Tajon Buchanan - Benji Michel, Robin Jansson.

sędziował: Rosendo Mendoza.
widzów: 23 506.

W 75. minucie Nani (Orlando City) nie wykorzystał rzutu karnego (Matt Turner obronił).

New England zajmuje pierwsze miejsce w tabeli konferencji wschodniej z dorobkiem 62 punktów w 28 meczach.

raf - 26 września 2021, 3:09:31 - *.adsl.inetia.pl
nie oglądałem, ale pewnie na pustaka, nie to co lewy

Zenit - 26 września 2021, 3:23:24 - *.res.spectrum.com
Raf- jak nie ogladales baranie, to glupot nie pisz- bramka w stylu Messiego.

FC FARCA C - 26 września 2021, 6:43:15 - *.30.20.191.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
dobra brameczka, drugą bramkę to w zasadzie też strzelił buksa ...obrońcą.

To To - 26 września 2021, 7:03:21 - *.221.218.22
Mls to taka liga gdzie obroncy przed polem karnym podaja do zawodnikow przeciwnej druzyny albo przewracaja sie na pilce lub o wlasne nogi.W takiej lidze jak Mls to ja bym szczelil minimum 15 goli na sezon.

Ojgen - 26 września 2021, 9:40:37 - *.30.116.8.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl