1 października 2021, 21:52:46 - dwieladek
Gol Lukasa Klemenza

Lukas Klemenz strzelił bramkę dla Honvédu w wygranym u siebie 2-1 (1-1) meczu 8. kolejki węgierskiej ekstraklasy z Kisvárdą. Dla 26-letniego obrońcy, który rozegrał całe spotkanie, to pierwszy gol w sezonie.

1 października 2021, 20:00 - Budapeszt (Bozsik Aréna)
Budapest Honvéd FC 2-1 Kisvárda FC
Lukas Klemenz 6, Zinédine Machach 90 - Krisztián Tamás 2 (s)

żółte kartki: Nenad Lukić, Norbert Balogh, Bence Batik, Dušan Pantelić - Lazar Zličić, Lazar Ćirković, Herdi Prenga, Slobodan Simović, Jaroslav Navrátil, Driton Camaj, Bohdan Melnyk.
czerwona kartka: Bohdan Melnyk (90. minuta, Kisvárda, za drugą żółtą).

sędziował: Gergő Bogár.

W drużynie gospodarzy były pomocnik Legii Warszawa Dominik Nagy z powodu kontuzji pozostał poza kadrą.

Honvéd zajmuje czwarte miejsce w tabeli z dorobkiem 13 punktów.

Bonus BGC - 1 października 2021, 22:23:45 - *.centertel.pl
Kto to jest? Gość kopie się w węgierskiej lidze za czapkę gruszek albo bon do Kauflandu haha

Irtysz_21 - 1 października 2021, 22:52:12 - *.231.12.177.koba.pl
brzydkie te nowe logo

Dzieszko - 1 października 2021, 23:07:21 - *.centertel.pl
Też nie rozumiem tej zmiany loga. Stare logo Honvedu to najpiękniejszy herb piłkarski na świecie. A i hymn mają świetny. Polecam posłuchać.

Ja - 2 października 2021, 1:39:30 - *.adsl.inetia.pl
Dziwne ze ten Klemenz tam gra . Liga wegierska jest lepsza od polskiej a w polskiej ten gosc byl fatalny. Watpie zeby sie tak rozwinal.

Chemik - 2 października 2021, 7:03:26 - *.146.163.151.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Dlaczego nie ma info o bramce Karczewskiej dla Fleury 91' w wygranym na wyjeździe meczu z Montpellier. A powołania do Repry Kobiet są podawane.

Pazurek - 2 października 2021, 10:30:43 - *.cust.tele2.se