2 października 2021, 14:35:42 - gabrielba

2 października 2021, 12:40 - Niepołomice (Stadion Miejski)

Puszcza: 1. Gabriel Kobylak - 77. Erik Čikoš (80, 19. Sebastian Górski), 4. Tomasz Wojcinowicz, 34. Ołeksij Dytiatjew, 30. Ivan Hladík, 6. Marcel Pięczek (46, 7. Grzegorz Aftyka) - 9. Rafał Boguski (46, 21. Szymon Kobusiński), 14. Jakub Serafin (72, 70. Wojciech Hajda), 5. Konrad Stępień (73, 8. Piotr Mroziński), 26. Bartosz Włodarczyk - 11. Émile Thiakane.

Widzew: 44. Jakub Wrąbel - 23. Paweł Zieliński, 5. Tomasz Dejewski, 15. Krystian Nowak, 27. Daniel Tanżyna, 95. Patryk Stępiński (88, 2. Michał Grudniewski) - 16. Karol Danielak (78, 8. Paweł Tomczyk), 25. Marek Hanousek, 10. Juliusz Letniowski (64, 22. Dominik Kun), 7. Mateusz Michalski (77, 19. Patryk Mucha) - 17. Bartosz Guzdek (78, 30. Kacper Karasek).

żółte kartki: Dytiatjew, Kobusiński - Hanousek.
czerwona kartka: Ivan Hladík (90. minuta, Puszcza, za faul taktyczny).

sędziował: Grzegorz Kawałko (Białystok).
widzów: 680.

W 90. minucie Paweł Tomczyk (Widzew) nie wykorzystał rzutu karnego (Gabriel Kobylak obronił).

z - 2 października 2021, 14:37:20 - *.toya.net.pl
Dobry wynik dla Widzewa.
Tomczyk? Haha.

1910 - 2 października 2021, 14:37:21 - *.toya.net.pl
Tomczyk, wracaj do poznania dywersancie.

olo - 2 października 2021, 14:38:27 - *.10-2.cable.virginm.net
To nie był porywający mecz,ale to nie zmienia faktu że bardzo ważne zwycięstwo.Zaraz będziemy grać serie meczów z drużynami walczącymi o awans.Krok po kroku ,ciułać punkty i będzie dobrze

Pomidor 19 - 2 października 2021, 14:39:11 - *.toya.net.pl

1910Podhal - 2 października 2021, 14:39:41 - *.147.2.196.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Widzew! lidera już nie oddamy!

Klocek - 2 października 2021, 14:41:37 - *.centertel.pl
A podobno na wyjazdach nie umiemy grac hahahahahahaha Ale slaba ta 1 liga ha ha z kazdym wygrywamy na 30% mozliwosci !

Sztygar - 2 października 2021, 14:41:46 - *.play-internet.pl
tomczyk WON! natychmiast.

rr - 2 października 2021, 14:41:48 - *.adsl.inetia.pl
Brawo Pawka!Ten gość "załatwi"wam awans widzewioki!Za rok dalej pierwsza liga!

maniek - 2 października 2021, 14:42:50 - *.adsl.inetia.pl
Tomczyk postawił kropkę na koniec że już w Widzewie nie zagra

maniek - 2 października 2021, 14:43:20 - *.adsl.inetia.pl

TSV_1860 - 2 października 2021, 14:43:21 - *.dynamic.mm.pl
Weźcie w końcu tego paralityka, który nie potrafi nawet karnego strzelić, przesuńcie do rezerw czy gdzieś do okręgówki. Naprawdę to jest tragedia jakich mało.

maniek - 2 października 2021, 14:43:21 - *.dynamic.gprs.plus.pl

JWP87 - 2 października 2021, 14:43:21 - *.play-internet.pl
Uf... Ciężki mecz ale do przodu...
Tylko WIDZEW!!!!!!!!

Sindsyl - 2 października 2021, 14:44:55 - *.105.129.54.tvsat364.lodz.pl
Ważne 3 punktu. Brawo Widzew, brawo drużyna.

RTSpiastow - 2 października 2021, 14:45:24 - *.24.239.112.ipv4.supernova.orange.pl
Może wreszcie dadzą sobie definitywnie spokój Tomczykiem. Jedyna to by była korzyść z jego wejścia.

Klocek - 2 października 2021, 14:45:59 - *.centertel.pl
No to co Panie i Panowie teraz pora na ogolenie Jastrzebia ? He he he

Rdg1910 - 2 października 2021, 14:47:02 - *.centertel.pl
Słaby mecz Widzewa i szczęśliwie wywalczone 3 pkt. No nic, takie mecze też będą oby z takim samym finałem jak ten dzisiejszy.
Razem Tworzymy Siłę

Chestero - 2 października 2021, 14:48:02 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Bardzo dobry wynik dla Widzewa i Tomczyka

realista - 2 października 2021, 14:50:11 - *.centertel.pl
Widzew pokazuje że nie trzeba wagonów Hiszpanów, egzotycznych trenerów i parodii tiki - taki, by zdominować tę ligę.
Cóż, pewien prezio zakochał się w pewnym dyrektorze i chyba dlatego cały czas jest omamiony kabaretową wizją łódzkiej Barcelony.

Widzew10 - 2 października 2021, 14:52:31 - *.toya.net.pl
Tomczyk jak zwykle drewno,wycxzul go bramkarz? ale licza sie 3 punkty? nie szkodzi ze Widzew gral slabo w 2 polowie,nie stacili bramki mogli podwyzszyc na 2:0 drewno Tomczyk?

Daro - 2 października 2021, 14:52:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nikt Tomczyka w Poznaniu nie chce. Osobiście byłem w szoku, że jego chcieliście. Niestety piłka nożna jest jemu obca.

v - 2 października 2021, 14:53:31 - *.146.65.224.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
No, wreszcie 3pkt. na wyjeździe.
I płacz łAPciąt.

gdzie te b - 2 października 2021, 14:53:45 - *.30.49.251.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Gdzie jest ten biale pajacyki co tak na WidzeW ujezdzaja skonczylo sie ujadanie bo biale koncowki przegraly mecz ze slabym sosnowcem a z nas sie smiali dziwczynki teraz i z wami pojedziemy tyle ze salski odejdzie w szybkim czasie bedziie znow daj daj daj. Takze nauczcie sie spiewac na mecz a nie piszczec bo w polsacie sosnowiec lepiej dopingowal i bylo slychac niz was hhahaah narazie biale koncowki jak chce cos powiedziec to najpierw naj dorownacie a pozniej sie napinajcie

Widzew10 - 2 października 2021, 14:53:49 - *.toya.net.pl
Puszcza w puszczy hahahahaha

Sztygar - 2 października 2021, 14:54:24 - *.play-internet.pl
tomczyk rzuć to wszystko i wyjedź w Bieszczady.Z korzyścią dla wszystkich parodysto

Widzew10 - 2 października 2021, 14:56:32 - *.toya.net.pl
Pele doluje to klubik z Karoilewa? wczoraj znow w plecy hahahahaha

Kibic - 2 października 2021, 14:58:40 - *.dip0.t-ipconnect.de
Brawo Janek🐻

Widzew10 - 2 października 2021, 15:03:00 - *.toya.net.pl
nie da sie grac w kazdym meczu na pelnych obrotach i presingiem,gra sie tak jak przeciwnik pozwala,fakt gralismy z Resovia w P.P,tez daje ze 2 polowe gralismy slabo? ale licza sie 3 punkty,zero z ty;lu? TYLKO WIDZEW?

obserwator - 2 października 2021, 15:08:55 - *.centertel.pl
Za drugą połowę należała się Puszczy bramka,ale bramkarz Widzewa wszystko bronił.Mecz na remis

@ - 2 października 2021, 15:24:51 - *.play-internet.pl
Po 25 kolejce lecicie w dol tabeli. Zakład?

Widzew10 - 2 października 2021, 15:24:52 - *.toya.net.pl
@oserwator tak jak Widzewowi bramka na 2:0 w koncowce,Tomczyk drewno trafil w bramkarza?

nody64 - 2 października 2021, 15:30:12 - *.kol-net.pl
wygrana cieszy styl 2 połowa słabo!
ale 3 pkt i liderujemy! brawo RTS!!!

Boa - 2 października 2021, 15:31:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tomczyk to jest piłkarz na okręgówkę. To jest nieprawdopodobne, żeby grać w piłkę tyle lat od dzieciaka i być tak drewnianym. Fenomen.

Toso - 2 października 2021, 15:33:28 - *.205.207.14.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@ kolego Janusz Niedźwiedź 🐻 już nie odda tego prowadzenia

Red_Worker - 2 października 2021, 15:40:52 - *.centertel.pl
Brawo Widzew! Nie ważne w jakim stylu. 3 punkciki jadą do Łodzi

Widzew10 - 2 października 2021, 15:45:16 - *.toya.net.pl
jeszcze jakby dzisiaj Korona w plecy z Chroibrym byloby super?

CuoreRosso - 2 października 2021, 16:06:09 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@obserwator
Nie. Widzew wygrał i musisz z tym żyć.

REDALERT - 2 października 2021, 16:29:08 - *.toya.net.pl
W podkrakowskiej PUSZCZY wszystkim gra się ciężko, trener gospodarzy też bardzo dobrze taktycznie ułożył zespół, THIAKANE w innym klubie byłby gwiazdą - ale na WIDZEW to za mało.
Ale HITEM tego meczu nie był wynik ale postawa TOMCZYKA... ciekawe czy Niedźwiedź wziął go do autokaru, czy kazał za całokształt postawy wracać na bosaka do Łodzi

Match - 2 października 2021, 17:18:23 - *.135.231.15
Tomczyk - ty chłopie jestes niemozliwy, takiego napastnika to tylko oddac za darmo i dopłacic. No człowieku jestes NIESAMOWICIE PRZE słaby !!!!

Ten typ - 2 października 2021, 17:24:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gdyby na poprzeczce wisiał ręcznik jestem pewien, że tomczyk by go ustrzelił z karnegov

Mao - 2 października 2021, 17:24:34 - *.toya.net.pl
A gdzie rodowici z karolewa którzy zawsze mają dużo do napisania w temacie Widzewa?

Kolec - 2 października 2021, 17:25:41 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Sztajger jesteś prawdziwym obrazem kibica Widzewa tylko bluzgi i patologia.

leszek - 2 października 2021, 17:33:26 - *.dynamic.mm.pl
Tomczyk to nie jest piłkarz, ciekawey, czy jeszcze ktoś ze szczebla centralnego sie na niego nabierze.

jarson - 2 października 2021, 17:33:37 - *.dynamic.chello.pl
Razem wygrywamy , razem przegrywamy , więc dajcie sobie trole spokój na Tomczyka , gra u nas więc trzeba go wspierać .

Kondzio - 2 października 2021, 18:09:37 - *.centertel.pl
Tomczyk to pechowiec. A Niedźwiedź wie co robi i wpuścił Tomczyka aby utrzymał się z piłką z przodu albo na szybkości skontrował bo remis wisział w powietrzu. Rozumiem że ciężko patrzeć na taką nieudolność w wykończeniu akcji jednak dopóki ubiera Widzewskie barwy to traktujcie go z szacunkiem. Prawda jest taka, że sam wywalczył tego karnego i dał nam kilka minut oddechu w końcówce.

Kondzio - 2 października 2021, 18:11:36 - *.centertel.pl

lin - 2 października 2021, 18:11:45 - *.96.152.124.ipv4.supernova.orange.pl
@ kolec moralizator, a to ciekawe. Zapomniałeś już, co wczoraj wypisywałes po przegranym meczu ŁKS? Jeśli tak, to zajrzyj sobie na forum pod artykułem ŁKS Zagłębie Sosnowiec

lin - 2 października 2021, 18:15:07 - *.96.152.124.ipv4.supernova.orange.pl
Tomczyk, cóż jako napastnik ma koszmarną skuteczność. Ale jest szybki i dość zwrotny. Może w pomocy dogrywając piłki do napastników by się dobrze odnalazł?

Kondzio - 2 października 2021, 18:16:04 - *.centertel.pl

aaa - 2 października 2021, 19:34:34 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Co to ma być. Przebiegł pół boiska nie miał już sił i się wywrócił a sędzia karnego podyktował i dał czerwień.

Widzew10 - 2 października 2021, 20:00:56 - *.play-internet.pl
Kolec hahaha? Jak tam twój kales wczoraj hahahaha

adek - 2 października 2021, 20:41:55 - *.ssp.dialog.net.pl
aaa- nie dosyć że ślepy jesteś to jeszcze obciachowo głoopi. Goowno widziałeś a nie mecz Widzewa.

Andy - 2 października 2021, 20:54:26 - *.dynamic.chello.pl
Gratulacje dla Widzewa od rzeszowskiej Stali
Klub z takim potencjałem i takimi kibicami zasługuje na ekstraligę!

Widzew10 - 2 października 2021, 21:06:21 - *.play-internet.pl
Kolec kiedy zainstalujecie krzeselka na waszym Estadio da Kaliski na wiosnę zapelnimy wasz stadionk na derby? Oglądałem wasz mecz z Zagłębiem? Gdzie macie kibiców, tylko nie mów, że pandemia albo montaż krzesełek hahaha? Po co wam stadion

t.cebula - 2 października 2021, 21:41:56 - *.dynamic.gprs.plus.pl
apeciaki, przypomnijcie bo nie chce mi sie szukac w archiwum, ile bylo wczoraj w meczu kales-zaglebie?

Ruch1920 - 3 października 2021, 0:32:10 - *.centertel.pl
Brawo Widzew chociaż uważam że jesteście tak mocni kibicowsko że nie potrzebujecie sojuszy. Ruch w sumie też. Kluby które rozwala każdego w pojedynkę.

Old fan - 3 października 2021, 7:57:09 - *.111.247.59
Myślę, że Widzew II w IV lidze będzie dla Tomczyka idealnym miejscem.
Gratulacje za wygraną.

Tobi - 3 października 2021, 9:22:42 - *.204.51.185.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Szczesliwe zwyciestwo Widzewa chodz sama gra nie zachwyca

obserwator - 3 października 2021, 10:02:26 - *.centertel.pl
Wszyscy piszą że Tomczyk źle strzelał karnego,a nikt nie pisze że trafił na dobrze dysponowanego bramkarza Kobylaka,który często broni rzuty karne