2 października 2021, 15:00 - Kraków (stadion Cracovii)
Sergiu Hanca 7, Otar Kakabadze 62, Krystian Getinger 77 (s) - Maksymilian Sitek 9, Mateusz Mak 22, Fabian Piasecki 45 (k)

Cracovia: 31. Lukáš Hroššo - 2. Cornel Râpă, 24. Jakub Jugas (46, 25. Otar Kakabadze), 88. Matej Rodin, 33. Kamil Pestka - 4. Sergiu Hanca, 19. Damir Sadiković (87, 45. Filip Balaj), 20. Karol Knap (63, 11. Michał Rakoczy), 10. Pelle van Amersfoort, 3. Michal Sipľak - 9. Marcos Álvarez (46, 22. Florian Loshaj).

Stal: 13. Rafał Strączek - 32. Jonathan de Amo, 21. Mateusz Matras, 5. Mateusz Żyro - 45. Konrad Wrzesiński (75, 2. Albin Granlund), 8. Maciej Urbańczyk (46, 14. Kamil Kościelny), 20. Grzegorz Tomasiewicz, 11. Maksymilian Sitek, 10. Mateusz Mak (68, 22. Kōki Hinokio), 23. Krystian Getinger - 99. Fabian Piasecki.

żółte kartki: Rodin, Loshaj - Urbańczyk, Piasecki, Kościelny.

Max - 2 października 2021, 17:02:31 - *.dynamic.chello.pl
Żyro i getinger na piechotę do Mielca!!!!!!!!!!

Kibic - 2 października 2021, 17:03:28 - *.87.0.28
Getinger Getinger Żyto Żyto dwa szkodniki Stali MIELEC

kzet69 - 2 października 2021, 17:03:41 - *.147.0.212.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Całkiem niezły mecz, w którym jedni i drudzy mieli wielką ochotę na 3 punkty. Najsłabszy na boisku ... sędzia.

Abel - 2 października 2021, 17:04:01 - *.adsl.mobistar.be.225.224.212.in-addr.arpa
Gettinger usiądź chłopie z jeden mecz na ławie !!!

Miki - 2 października 2021, 17:04:07 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Stal Ale daliście sobie w kaszę napluc he he 😄😄

Radek - 2 października 2021, 17:05:59 - *.master.pl
Jakim cudem ten koleś sędziuje najwyższą klasę rozgrywek w 38 mln kraju? Okręgowa to maks. Mamy naprawdę sporo dobrych sędziów w eklapie, paru naprawdę słabych ale ten to zupełnie inna półka.
A wczoraj czytałem na stronie gdzie była obsada komentarz gdzie ktoś współczuł tego sędziego obu drużynom. Jak najbardziej słusznie.

gość - 2 października 2021, 17:07:44 - *.10.14.249.ipv4.supernova.orange.pl
tzw. "obrońcy" jednych i drugich - parodia , poziom niżej podwórka.

2max - 2 października 2021, 17:10:44 - *.10.14.249.ipv4.supernova.orange.pl
Max
Żyrę to powinieneś po rękach całować. Uratował wam remis w ostatniej minucie.
Gdyby to łyse coś z urażonym ego nie wywaliło dobrego stopere do Puszczy i nie zastąpiło go dwoma parodystami ((sm)rodin i jugas) - Cracovia mioałaby znacznie więcej punktów

Kibic - 2 października 2021, 17:11:20 - *.87.0.28
Najgorszy kapitan Getinger i dywersant Żyro

fks - 2 października 2021, 17:14:43 - *.dynamic.mm.pl
brawo Stal dobry mecz z obu stron,glupio stracone gole z niczego poprostu.1pkt.trzeba szanowac.Mamy 5pkt przewagi nad strefa czerwona,kto by pomyslał,wszyscy nas skazywali na ostatnie miejsce.Mysle jak dojdzie Doman i Kolev to jeszcze lepiej bedzie.Sedzia to jakis dramat poprostu.

StalM - 2 października 2021, 17:19:55 - *.flash-net.pl
Sedzia tragedia.Faul za faulem naTomasiewiczu a kartek brak.

JaroWaw - 2 października 2021, 17:28:32 - *.play-internet.pl
Panie Właścicielu Profesorze, ale się wystroiłeś. Ta czapka i te okularki bezcenne.

Zl - 2 października 2021, 17:33:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ten sędzia to dramat , jak można kogoś takiego dopuścić do sędziowania w ekstraklasie

JaroWaw - 2 października 2021, 17:36:34 - *.play-internet.pl
Grzegorz Tomasiewicz piłkarzem meczu, zdecydowanie. Rośnie chłopak, powodzenia od kibica Rakowa.

jarson - 2 października 2021, 17:40:21 - *.dynamic.chello.pl
Wajda już pokazał swój poziom w Rzeszowie jak gwizdnął karnego poza polem karnym , ale jak się ma wójka to nic mu nie zrobią .

Bod - 2 października 2021, 17:40:25 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Cracovia rozegrała mecz w dwunastu. Sędzia koniecznie chciał, żeby STAL nie wygrała i dopiął swego. STAL ma rzut wolny po faulu, to róg dla gospodarzy. Zawodnik gospodarzy podaje nogą do bramkarza, ten łapie w ręce i nic. Sędzia, odebrałeś pan wygraną STALI!

Luk - 2 października 2021, 17:52:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bod ty chyba oglądałeś inny mecz?To Cracovia była lepsza i powinna wygrać.Sędzia wam z kapelusza karnego dał.

fks - 2 października 2021, 17:55:17 - *.dynamic.mm.pl
@Luk karny był niestety,Matras ewidentnie ciągnięty za koszulke

JaroWaw - 2 października 2021, 18:03:25 - *.play-internet.pl
Bod ma rację co do podania obrońcy Craxy do swojego bramkarza.

TakaPrawda - 2 października 2021, 18:14:49 - *.dynamic.chello.pl
@Luk Tak Cracovia była lepsza ale w II połowie a podstawy do karnego były. Sędzia popełnił jednak błąd nie odgwizdując rzutu wolnego pośredniego.

Cracoviak - 2 października 2021, 18:49:34 - *.centertel.pl
Nie rozumie płaczków z Mielca. Jak sędzie podarował Wam karnego z kapelusza po teatralnej padace Matrasa to był w porządku, ale jak pomylił się na waszą niekorzyść z potencjalnym rzutem pośrednim to krzyczymy. W drugiej połowie nie istnie liście. Szkoda straconych 2 punktów:/

kris - 2 października 2021, 19:05:22 - *.wiakom.pl
nie przesadzaj z tym nieistnieniem,oddaliscie tylko 2 celnestrzaly w calym meczu

Cracoviak - 2 października 2021, 19:22:41 - *.centertel.pl
@kris - ale 10 strzałów w ogóle. Zobacz statystyki posiadania piłki w II połowie. Stal wtedy może raz znalazła się w naszym polu karnym. Majewski myślał że zamuruje i dowiezie 3 punkty, Urban też tak myślał 😉

Cracovia - 2 października 2021, 19:58:18 - *.dynamic.chello.pl
Przedewszystkim brawa dla kibiców obu zespołów .Kibicowskiej zgody formalnie nie ma ale widać że jedni drugich po prostu lubią i szanują .Co do meczu fajny spektakt 6 goli w pierwszej połowie lepsza Stal w drugiej Pasy .Remis zasłużony .Kontrowersje sędziego ?Karny był taki że każda decyzja by się obroniła.Jakiś tam kontakt był ale zawodnik też zrobił teatrzyk przy upadku .Pośredni oczywiście mógł podyktować .Ogólnie sędziował bardzo słabo .Co do Cracovii 18 goli w 10 meczy źle świadczy o Probierzu .Najlepszy stoper wypożyczony do Puszczy a gra dwóch słąbszych i o zgrozo nie ma kim ich zastąpić . Na stoperze mają Pasy tykającą bombe i zerowe pole manewru .

TakaPrawda - 2 października 2021, 19:58:56 - *.dynamic.chello.pl
@Cracoviak Z kapelusza to była decyzja o braku wolnego pośredniego a karny oczywisty dla każdego. Oczywiście prócz krakusów bo ci uważają, że wszystkie decyzje na niekorzyść Cracovii to od razu drukowanie. xD

dobranasza - 2 października 2021, 20:05:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Karny naciągany, pośredni wątpliwy, bo to nie było zamierzone podanie, lecz przypadkowe. Pozdro

RMI - 2 października 2021, 20:07:43 - *.dynamic.mm.pl
do@Cracoviak-Cracovia-2 celne strzały na mecz,tyle w temacie.Trzeci to...samobój Getingera ze Stali...A tak przy okazji-rośnie nam w Mielcu kolejny król strzelców samobójów.Już jednego mieliśmy-pamiętacie takiego typa jak Rafał Grodzicki?Getinger nie jest wcale gorszy od niego- w kilku kolejkach tej rundy zdążył już"strzelić" 2 samobóje-z Pogonią i Cracovią.Strach pomyśleć,co będzie dalej...Weź sobie człowieku odpocznij,ogarnij się o pomyśl nad sobą...Co do samego meczu-szkoda frajersko straconych przez Stal 2 punktów.Tyle

dobrytowar - 2 października 2021, 20:13:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Żyro, to Wam dupska w samej końcówce uratował.

mick - 2 października 2021, 20:32:00 - *.master.pl
Cracoviak i dobranasza, skoro według was karny naciągany, to co powiedzieć o wolnym, po którym padła pierwsza bramka dla Cracovii, kiedy to żadnego faulu nie było, bo Urbańczyk pierwszy trafił w piłkę, a stronniczy od początku sędzia dowalił mu jeszcze żółtą kartkę. Potem jakoś nie dawał kartek po ewidentnych faulach na Tomasiewiczu i Sitku.
Mam nadzieję oczywiście, że Stal i Pasy utrzymają się, a temu panu co dziś sędziował już dziękujemy, nawet do B-klasy się nie nadaje.

mick - 2 października 2021, 20:34:10 - *.master.pl

Ultras Sta - 3 października 2021, 11:09:47 - *.dynamic.chello.pl
Szkoda straconych 2 punktów. Getinger nie ma rywalizacji na swojej stronie dlatego gra cały czas. Może po prostu potrzebuje odpocząć. Teraz przerwa na reprezentację i potem zobaczymy czy poprawi swoją grę. Jeśli nie należy wstawić tam Granlunda. Cracovia wcale nie grała lepiej w drugiej połowie. Po prostu Stal kiepsko broniła. Dla mnie Cracovia piłkarsko jest b. słaba grając piłką po ziemii. Mają duży potencjał finansowy a grają tam same wrzutki i stałe fragmenty gry. Masa obcokrajowców i totalne DREWNO. Rozumiem frustrację trenera Majewskiego na konferencji prasowej i co powiedział to pełna racja.

medalik - 3 października 2021, 12:10:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Obrońca Cracovii faktycznie pociągał lekko za koszulkę zawodnika Stali, jednak żeby zinterpretować efektowny pad mieleckiego gracza jako przewinienie defensora Pasów trzeba sporej dozy fantazji.

Pewne_info - 3 października 2021, 13:13:45 - *.centertel.pl
Cracovia odrabia znowu 2 bramkową stratę. Przypadek - nie sądzę. Charakter trenera wpływa na mentalność drużyny. A co do Stali, ten zespół fizycznie jest przygotowana na 60-70 minut meczu. Pierwsza połowa dobra, druga fatalna. Odwrotnie od Cracovii. Majewski nie ma poprostu charyzmy

dobranasza - 3 października 2021, 16:29:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
mick. Twój subiektywizm polega na tym, że ja mam zupełnie inne wrażenie. Sądzę, że sędzia był bezwzglednie po Waszej stronie.

TakaPrawda - 3 października 2021, 19:04:20 - *.dynamic.chello.pl
@dobranasza Był po stronie Stali Mielec i dlatego nie widział EWIDENTNEGO podania do bramkarza? Nie żartuj Sobie. Popełnił kilka błędów i to na niekorzyść Stali Mielec. Przypadek?

dobranasza - 3 października 2021, 21:30:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Karny podyktowany dla Stali za "padolino" zamiast kartki dla obrońcy. Przypadek?

dobranasza - 3 października 2021, 21:37:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A w poprzednim meczu z Radomiakiem wydruk dla Stali przypadek?

TakaPrawda - 3 października 2021, 22:11:19 - *.dynamic.chello.pl
@dobranasza w czasach VARu trzymanie za koszulkę może być podstawą do karnego. Karny miękki ale karny. Mówił o tym dzisiaj Adam Lyczmański. W meczu z Radomiakiem sędzia popełnił błąd. Powinien być jeden karny dla Radomiaka za zagranie ręką Żyry w polu karnym. Błąd to jeszcze nie wydruk bo inaczej to ja mógłbym mówić o wydrukowanym meczu dla Craxy.

Remo - 4 października 2021, 17:24:00 - *.play-internet.pl
Cracovia zarombała mi kupon na 100000 tys masakra

Remo - 4 października 2021, 17:25:49 - *.play-internet.pl

Zetka - 5 października 2021, 10:27:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie wiem cz nie zatęsknimy jeszcze za panem Sławkiem, bowiem nowy ekspert sędziowski stwierdził, że choć gościu udawał i potknął się o własne nogi, to pociągnięcie za koszulkę, nawet jeśli nie miało wpływu na upadek, kwalifikuje się do karnego. Ale siara!