3 października 2021, 13:56:14 - Pawel97
Dwa gole Piotra Grzelczaka

Piotr Grzelczak strzelił dwie bramki dla FK Atyrau w zremisowanym 2-2 (1-1) meczu 23. kolejki kazachskiej ekstraklasy z FK Taraz. Polak ma na swoim koncie cztery ligowe gole w bieżącym sezonie.

3 października 2021, 12:00 - Taraz (Ortałyk stadion)
FK Taraz 2-2 FK Atyrau
Timur Dosmagambietow 45, Bauyrżan Bajtana 90 (k) - Piotr Grzelczak 1, 73

żółte kartki: Jełdos Achmietow, Faith Obilor, Erivaldo - Artak Daszjan, Gian Martins, Bryan, Władimir Miedwied, Solomon Udo.

sędziował: Sajat Karabajew (Nur-Sułtan).
widzów: 2000.

W 58. minucie Gian Martins (Atyrau) nie wykorzystał rzutu karnego (Muchammiedżan Siejsien obronił).
W 61. minucie Uroš Nenadović (Taraz) nie wykorzystał rzutu karnego (Aram Hajrapetjan obronił).

Grzelczak grał do 77. minuty, gdy zmienił go Wiktor Dmitrienko. Poza kadrą meczową gości znalazł się Aléx Bruno (w przeszłości Widzew Łódź).

FK Atyrau zajmuje dziesiąte miejsce w tabeli z dorobkiem 27 punktów.

Kluseczek - 3 października 2021, 14:29:18 - *.centertel.pl
Grać na boiskach gdzie pasą się krowy... Nic tylko zazdrościc "karjery'

Kaczor - 3 października 2021, 14:39:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kluseczeko szkoda ,że nie pochwaliłeś się swoim awansem z kasy numer 1 do kasy numer 2 w biedronce.

Chemik - 3 października 2021, 14:55:27 - *.204.34.170.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ojj kluseczek, chciałbyś zagrać chociaż jeden mecz na takim boisku w takiej lidze

Jacek Ciel - 3 października 2021, 15:39:36 - *.centertel.pl
Zawsze zem mowil, ze do kadr go brac

Adi Głowno - 3 października 2021, 21:25:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
kluseczek Piotrek to jest pan Pilkarz, Grubo Ponad 200 meczy w ekstraklasie, moze ty pochwalisz sie gdzie grasz?

kibic - 4 października 2021, 18:06:49 - *.dynamic.gprs.plus.pl
kluseczek gra w "kluki" swoim małym wstydliwym interesem

Kowal - 4 października 2021, 18:12:56 - *.centertel.pl
Pamiętam jak strzelił z woleja Barcelonie, Messi jak to zobaczył to musiał zjeść całą paczkę Laysów paprykowych, tą dużą, 240 gram chyba.