3 października 2021, 20:01:35 - dwieladek
Bartłomiej Drągowski obronił rzut karny. Wygrana Napoli w lidze

Bartłomiej Drągowski obronił rzut karny, a jego Fiorentina przegrała 1-2 (1-1) w domowym meczu 7. kolejki włoskiej Serie A z Napoli, które jest rywalem Legii Warszawa w fazie grupowej Ligi Europy. Spotkania mistrza Polski z Napoli odbędą się 21 października o godz. 21:00 w Neapolu oraz 4 listopada o godz. 18:45 w Warszawie.

3 października 2021, 18:00 - Florencja (Stadio Artemio Franchi)
ACF Fiorentina 1-2 SSC Napoli
Lucas Martínez Quarta 28 - Hirving Lozano 39, Amir Rrahmani 50

Napoli: 25. David Ospina - 22. Giovanni Di Lorenzo, 13. Amir Rrahmani, 26. Kalidou Koulibaly, 6. Mário Rui - 11. Hirving Lozano (57, 21. Matteo Politano), 99. André Zambo, 8. Fabián Ruiz (84, 14. Dries Mertens), 20. Piotr Zieliński (57, 7. Elif Elmas), 24. Lorenzo Insigne (70, 4. Diego Demme) - 9. Victor Osimhen (84, 37. Andrea Petagna).

żółte kartki: Giacomo Bonaventura, Lucas Martínez Quarta, Erick Pulgar - André Zambo, Mário Rui, Diego Demme.

sędziował: Simone Sozza (Seregno).

W 38. minucie Lorenzo Insigne (Napoli) nie wykorzystał rzutu karnego (Bartłomiej Drągowski obronił).

Bartłomiej Drągowski rozegrał całe spotkanie w barwach drużyny gospodarzy. W zespole gości zagrał Piotr Zieliński, który zaliczył asystę przy drugiej bramce dla swojego zespołu, a poza kadrą meczową znalazł się Hubert Idasiak.

Napoli jest liderem z 21 punktami na koncie, a Fiorentina zajmuje piąte miejsce w tabeli z 12 "oczkami".

Maniek - 3 października 2021, 21:41:35 - *.fixed.kpn.net
Redaktor chyba nie oglądał meczu. Obronił karnego, dobitke Insigne z główki a skapitulował przy drugiej dobitce Lozano. Tyle by wystarczyło, tym bardziej, że było to w pierwszej połowie i miałaś na to dość czasu.

Jansen - 3 października 2021, 21:50:23 - *.25.211.212.ipv4.supernova.orange.pl
w klubie pewny pkt. w kadrze niedoceniony,powinien dostać swoją szanse,Fabian kończy kariere w kadrze,Szczęsny ma wahania formy,Sousa powinien dać mu szansę .

Miki - 3 października 2021, 22:18:21 - *.40.176.141.threembb.co.uk
Drągowski powinien byc nr 1 w kadrze.nieszczesny na emeryturke juz idz.

bibu - 4 października 2021, 5:09:32 - *.as13285.net
Ja tez go lubię, ale na razie podobno dostał kontuzji w tym meczu.

Piorun - 4 października 2021, 6:13:52 - *.dynamic.chello.pl
Tylko że był faulowany przy pierwszej bramce. Odbił karnego, potem dobitkę i został staranowany przez napastnika.

Kopacz - 4 października 2021, 7:12:08 - *.giganet.net.pl
i chyba delikatny uraz!

aaaa - 4 października 2021, 12:49:47 - *.51.51.38
Szczęsny nie ma wahań formy. On nie ma formy w ogóle

Obiektywny - 4 października 2021, 17:21:56 - *.comprestampasclub.com.br
Szczesny nie ma wahan formy.Poprostu jest za slaby.To taki drugi Fabien Barthez,ktory w kadrze mial najlepszych obroncow wiec wychodzilo a w kluubach juz nie bardzo.U Szczesnego odwrotnie.