6 października 2021, 22:54:09 - dkelman
eMŚ: Jorginho zagrał w reprezentacji Gwinei Bissau

Jorginho z Wisły Płock wystąpił w reprezentacji Gwinei Bissau w przegranym 0-5 (0-2) meczu grupy I eliminacji mistrzostw świata z Marokiem. 26-letni pomocnik rozegrał całe spotkanie.

6 października 2021, 21:00 - Rabat (Complexe Sportif Prince Moulay Abdellah)
Maroko 5-0 Gwinea Bissau
Achraf Hakimi 31, Imrân Louza 45 (k), Ilias Chair 49, Ayoub El Kaabi 62, Munir El Haddadi 82

żółte kartki: Mama Baldé, Marcelo Djaló, Bura (Gwinea Bissau).

sędziował: Boubou Traoré (Mali).

W drużynie gości w 30. minucie na boisko wszedł były gracz Lechii Gdańsk Rudinilson, gdy zszedł z niego Opa Sanganté.

Tabela:

1. Maroko         2  6  7- 0
2. Gwinea Bissau  3  4  5- 8
3. Gwinea         2  2  2- 2
4. Sudan          3  1  3- 7

ybzch - 6 października 2021, 23:09:40 - *.dynamic.chello.pl
I to jest kozak. Dwa mecze reprezentacyjne w jednym dniu, a u nas się odwołuje spotkania bo piłkarze zmęczeni grą w środku tygodnia

BeeSKa - 6 października 2021, 23:10:06 - *.252.61.15
Jest moc
Więcej takich asów w Ekstraklasie!

werty - 7 października 2021, 1:04:47 - *.111.247.8
Facet ma zdolność bilokacji. Jest niesamowity!

zzz - 7 października 2021, 8:52:20 - *.136.138.77
Oj,ale lanie dostali niesamowite od Maroko...

Nourr - 7 października 2021, 10:42:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jako że jestem Marokańczykiem urodzonym w Polsce oglądałem to spotkanie. Nie spodziewałem się łatwej wygranej, zabrakło u nas kilku graczy w tym En Nesyri. Patrzyłem na Jorginho ale grał bardzo słabo, dużo się przewracał. Dopóki grał ten Sangante to ciężko było nam zagrozić ich bramce, po jego zejściu ich obrona przestała funkcjonować. Nie sprawdzałem gdzie gra Sangante ale na polską ligę byłby dobry.

rand - 7 października 2021, 10:49:08 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl