7 października 2021, 19:54:57 - dkelman
Elite League: Polska 0-0 Niemcy

Reprezentacja Polski do lat 21 prowadzona przez Miłosza Stępińskiego zremisowała 0-0 z reprezentacją Niemiec w meczu Elite League. Następne spotkanie Polska zagra 11 października z Norwegią.

7 października 2021, 18:00 - Rzeszów (Stadion Miejski)
Polska 0-0 Niemcy

Polska: 1. Marcel Lotka - 4. Patryk Peda, 5. Kacper Łopata, 18. Maksymilian Tkocz - 2. Mateusz Żukowski (63, 13. Jakub Iskra), 23. Karol Struski (63, 8. Jakub Kałuziński), 6. Jan Biegański (46, 10. Karol Knap), 7. Dawid Kocyła (46, 14. Arkadiusz Pyrka), 16. Dominik Piła (62, 15. Ernest Terpiłowski), 21. Mateusz Maćkowiak (46, 19. Bartłomiej Eizenchart) - 9. Kacper Zych (46, 11. Maciej Mas).

Niemcy: 23. Noah Atubolu - 5. Marcel Beifus, 15. Jamie Lawrence, 4. Tan-Kenneth Jerico Schmidt - 2. Simon Asta, 6. Eric Martel, 10. Paul Nebel, 18. Soufiane Messeguem (67, 16. Merlin Röhl), 13. Marvin Obuz (67, 20. Leon Dajaku) - 7. Ansgar Knauff (80, 19. Emilio Kehrer), 9. Lenn Jastremski (67, 11. Maximilian Beier).

żółte kartki: Struski, Biegański, Tkocz - Messeguem, Nebel.

Gregor - 7 października 2021, 20:04:25 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Poszukuję biletu z tego meczu do kolekcji proszę o kontakt na maila grzegorz.herski@gmail.com jeśli ktoś ma niepotrzebny

Kibic - 7 października 2021, 20:05:40 - *.30.54.82.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Kałuziński i Terpiłowski w drugiej połowie szacun panowie. Z tej mąki może być chleb

Trenio - 7 października 2021, 20:18:09 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Trzy mecze zero bramek zdobytych. Ofensywny styl nie ma co.

albi - 7 października 2021, 20:35:17 - *.124.100.133.rybnet.pl
ten sędzia Kuźma to pewnie folksdojcz

Ggg - 7 października 2021, 20:47:07 - *.204.18.32.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
1. Sędzia dramat. 2. Syf na stadionie, brak oznaczeń i krzesełka z jakimś białym proszkiem. 3. Spiker przerywał kilka razy komunikatami w momencie kiedy publiczność zaczynała łapać rytm dopingu. 4. Najważniejsze - młodzi pokazali jaja! Grali do końca, pressing na całym boisku, nawet na bramkarzu. Fajne zmiany. Nie odstawiali nóg. Brawo. Remis zasłużony, bo Niemcy też mieli okazje. PS. Widać, że kibice nie są nauczeni dopingu nawet na tym poziomie, ale kadra powinna zaglądać częściej do Rzeszowa.

vip - 7 października 2021, 20:49:12 - *.dynamic.chello.pl
lotka, łopata, iskra, piła - bardzo pracowite nazwiska ale na bojsku tego nie widać

Maniek - 7 października 2021, 20:51:07 - *.137.2.202
To niesamowite, że w kadrze u21, podkreślam poniżej 21 roku życia! A grają goście co nie mają minuty w seniorskiej piłce

zsz - 7 października 2021, 20:52:10 - *.122.232.57
Skoro Niemcy oceniają ten rocznik w własnych mediach jako dużo mniej zdolny niż poprzednie i tak samo wypowiada się sam trener kadry to co powiedzieć o reprezentantach Polski? 10 minut dobrej gry na własnym stadionie to za mało. Posiadanie piłki 70% do 30% dla Niemców. Narodowy model gry Polaków to stanie w 11 -stu na 40 metrze od własnej bramki i wyczekiwanie na błąd przeciwników. Ta grała reprezentacja za Brzęczka i Nawałki, tak grał Raków i Legia w pucharach i tak samo grają reprezentacje młodzieżowe.

Zajmon Leg - 7 października 2021, 21:07:08 - *.dip0.t-ipconnect.de
Po co i dla logo ta reprezentacja i te mecze. Posmiewisko

Otom - 7 października 2021, 21:59:57 - *.204.22.83.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Wszedłem tu tylko po to by sprawdzić nazwisko wyjątkowo nieobiektywnego sędziego, pozwalającego Niemcom na cięcie równo z trawą bez żadnej reakcji. Słabiutkie panie Kuźma. Nie na tym polega obiektywizm i gościnność.

kuczu - 7 października 2021, 23:11:12 - *.dynamic.mm.pl
Zajmon Leg po to żeby takie niemiaszki jak ty miały ból anusa

Obiektywni - 7 października 2021, 23:31:17 - *.play-internet.pl
Chyba za karę grali(udawali grę) na tym straszydle.

dobrytowar - 7 października 2021, 23:53:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@Albi: folksdojcze tylko w Chorzowie.

Gregor - 8 października 2021, 0:07:26 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@Ggg odezwij się do mnie na maila grzegorz.herski@gmail.com

Ginter - 8 października 2021, 5:36:49 - *.datapacket.com
To już nie ma w tym kraju ładniejszych stadionów?

FK - 8 października 2021, 10:05:45 - *.10.208.133
Jakie nazwiska w kadrze Niemiec hahahahahaha

Mat224 - 8 października 2021, 13:54:53 - *.customers.d1-online.com
@jarock przepraszam czego i kto ma się uczyć 3 mecze zero bramek a dwie w plecy. Śledzisz to czy tylko tak sobie napisałeś żeby napisać?