9 października 2021, 16:48:12 - dwieladek

9 października 2021, 15:00 - Suwałki (Stadion Miejski)
Mateusz Sowiński 29, Kacper Michalski 39, Mikołaj Łabojko 55, Mikołaj Randak 80, Kōsei Iwao 87

Wigry: 30. Hieronim Zoch - 26. Kacper Michalski, 2. Tomasz Lewandowski, 5. Michał Ozga, 25. Elso Brito (46, 93. Łukasz Bogusławski) - 11. Patryk Mularczyk (60, 27. Robert Bartczak), 6. Mikołaj Łabojko, 8. Bartłomiej Babiarz (70, 23. Mikołaj Randak), 22. Mateusz Sowiński (60, 17. Kacper Zaborski), 90. Denis Gojko - 9. João Criciúma (59, 14. Kōsei Iwao).

Pogoń: 12. Rafał Misztal - 24. Przemysław Misiak (59, 11. Wiktor Preuss), 19. Maciej Wichtowski, 3. Robert Majewski, 2. Krystian Miś (79, 15. Eduards Višņakovs) - 7. Miłosz Przybecki (71, 9. Wojciech Trochim), 6. Mateusz Piotrowski, 27. Julien Tadrowski, 10. Marcin Kozłowski II (46, 17. Bartosz Rymek), 23. Franciszek Wróblewski (79, 32. Dawid Nojszewski) - 22. Maciej Górski.

żółte kartki: Brito, Babiarz - Preuss.
czerwona kartka: Maciej Górski (12. minuta, Pogoń, za kopnięcie przeciwnika).

sędziował: Łukasz Karski (Słupsk).
widzów: 443.

W 51. minucie Maciej Wichtowski (Pogoń) nie wykorzystał rzutu karnego (Hieronim Zoch obronił).

Z bieguna - 9 października 2021, 16:49:55 - *.dynamic-4-waw-k-3-1-0.vectranet.pl
Brawo Wigry,piekny wynik!!!

Paulo_Sous - 9 października 2021, 16:52:11 - *.ostrowiec-sw.vectranet.pl
Obserwuję jak coś

leon - 9 października 2021, 16:56:07 - *.13.235.177.koba.pl
Zapomnieli wziąć coś "na wzmocnienie", no cóż, pamięć czasem zawodzi.

nowy - 9 października 2021, 17:38:56 - *.184.54.170.ipv4.supernova.orange.pl
Przegrana Pogoni była do przewidzenia z taką zbieraniną kopaczy niema co marzyć o wygrywaniu meczy.Porządna drużyna nie zatrudniłaby ich nawet do podawania piłek, przynoszą miastu wstyd, czas najwyższy aby siedleccy decydenci zastanowili się czy na tą zbieraninę warto łożyć jakiekolwiek pieniądze.

Zlatu - 9 października 2021, 17:54:33 - *.30.18.94.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Brawo Wigry !!!

wigrzak - 9 października 2021, 20:29:28 - *.191.27.91.ipv4.supernova.orange.pl
Miejscami bardzo dobry mecz, z tym ze od sześćdziesiątej do osiemdziesiątej minuty gra totalnie zdechła i ten fragment oglądało się źle. Czerwona kartka dla gracza Pogoni zasłużona, ale mam wrażenie że za tą właśnie akcje gwoli sprawiedliwości Lewandowski powinien dostać kartkę żółta. Sfaulował Górskiego, przytrzymał leżąc i za to dostał kopniaka w głowę. Mam nawet wrażenie że sędzia początkowo miał zamiar go ukarać ale gdy przeciągała się interwencja lekarska to jakoś do tego nie wrócił. Bardzo dobry mecz Babiarza, Gojko wreszcie trochę ożył, chociaż nadal nie wygrywa pojedynków biegowych. Przypominam to zawodnik który był uważany za jednego z najszybszych w europie. Cieszy powrót Bartczaka i gol Kosei. Japończyk naprawdę dobrze rokował walecznością i dawał nadzieję na dobry strzał transferowy po czym zniknął jakoś. Oby ten gol go uskrzydlił. Więcej takich wygranych, zmęczeni przeciętnością przeciętni kibice wolą chodzić na Ślepsk. Została nas garstka zapaleńców, trzeba powalczyć o to by mniej zapaleni ludzi chcieli chodzi na mecze. Są potrzebni dla biletów, dla sponsorów.

Mika - 9 października 2021, 21:47:18 - *.12.238.89.static.smgr.pl
Co by nie powiedzieć to Lewy wykazał się lepszym cwaniactwem boiskowym niż Górski a to jest element gry jak zachowanie napastnika w polu karnym gdy łapie kontakt z obrońcą i się przewraca. Elementarz piłki nożnej. Lewy to podstawa obrony Wigier i tyle w temacie.

Stal 30 - 9 października 2021, 23:53:54 - *.146.102.86.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Brawo Wigry !!!!! Siedlce IV liga !!!!

mordan - 10 października 2021, 15:39:56 - *.play-internet.pl
Cieszy fajny wynik Wigier. Ale trzeba też obiektywnie przyznać, że Pogoń to średniak, któremu rozleciała się taktyka po czerwonej kartce. Tylko dlatego można było atakować całą drużyną i wszyscy mogli sobie postrzelać. Co daje taka gra z lepszą drużyną, to pokazała Chojniczanka, jej kontrataki i końcowy wynik.

zes - 10 października 2021, 16:40:42 - *.hsd1.il.comcast.net
Za starych czasow na III lige przychodzilo wiecej kibicow...nie mowie o derbach z Mazurem Elk czy z Warmia Grajewo.

Wigry Fan - 11 października 2021, 6:10:41 - *.centertel.pl
Wigry na wielki plus. Widać trener wziął do głowy troszkę i zrobił zmiany w składzie!!! Lepiej późno niż wcale!!! Rybicki i Adamek poziom 4 liga!!! Brawo trener!!! Brawo drużyna!!! Wynik piękny. Trzymać tak dalej!!! P.S. Zwycięskiego składu się nie zmienia Panie Dawidzie!!! Proszę o tym pamiętać!!!

L &W - 11 października 2021, 22:43:59 - *.free.aero2.net.pl
Boys ! byliśmy ostatnio raczeni jarmarczna grą paradogsuw hande made tm. zylczykfriends&co. Wykastrowanie złego podejścia, terapia wstrząsów z rozumem w tle i lewel 5.0 o pardon 6 w tebeli tej lygi co obecnie grajo. Teraz musim patrzeć na jak długo to ostanie.

L &W - 11 października 2021, 22:59:31 - *.free.aero2.net.pl
Gdyby było obecnie w punktach to co nie jest minus - odlicz karteczkowy old patent wawelskiego szewczyka z poprzedniego sezonu - to pozostaje nam dalej tylko jarmarczny styl czyli obiektywnie brak wartości dodanej zorientowanej pod poprzeczkę. Jest plus - za dobre, powiedzmy chęci