9 października 2021, 18:00 - Kalisz (Stadion Miejski przy ul. Łódzkiej)

KKS 1925: 1. Maciej Krakowiak - 37. Nikodem Zawistowski, 42. Wiktor Smoliński, 26. Filip Kendzia, 8. Mateusz Mączyński, 77. Daniel Kamiński - 21. Marcin Radzewicz (63, 16. Bartłomiej Putno), 3. Mateusz Gawlik, 11. Michał Borecki (63, 7. Bartłomiej Maćczak), 20. Toni Segura (90, 14. Bartosz Gęsior) - 99. Piotr Giel (90, 9. Mateusz Majewski).

Motor: 15. Sebastian Madejski - 14. Maksymilian Cichocki, 4. Wojciech Błyszko (17, 3. Kamil Rozmus), 18. Arkadiusz Najemski - 45. Adam Ryczkowski, 6. Tomasz Swędrowski, 27. Piotr Kusiński, 33. Vitinho (64, 7. Maciej Firlej), 77. Piotr Ceglarz (83, 21. Tomasz Kołbon), 76. Cezary Polak - 8. Michał Fidziukiewicz (84, 17. Filip Wójcik).

żółte kartki: Mączyński, Segura, Zawistowski - Polak, Firlej.
czerwona kartka: Cezary Polak (78. minuta, Motor, za drugą żółtą).

sędziował: Marcin Kochanek (Opole).
widzów: 1152.

Hinol - 9 października 2021, 19:58:01 - *.dynamic.mm.pl
Saganowski jak Michniewicz w lidze. Nie da sie na to patrzeć. Motor w ustawieniu 3-5-2 to jest najnudniej, najobrzydliwiej grająca drużyna w całej Polsce. Zero składnej akcji, zero emocji, zmarnowany czas przed telewizorem. Trener pewnie zadowolony bo nie przegrał z bardzo mocnym Kaliszem... Porażka.

henio - 9 października 2021, 19:59:43 - *.petrus.pl
Slaby mecz w wykonaniu obu zespolow!
Ryczkowski dziekujemy ze odszeles z Chojniczanki!

Jadzia - 9 października 2021, 20:00:43 - *.play-internet.pl
Motorynka nie odpaliła

Jadzia - 9 października 2021, 20:02:55 - *.play-internet.pl

Kocur - 9 października 2021, 20:04:50 - *.play-internet.pl
Dramatycznie slaba gra obu zespołów, Kalisz w ogromnym kryzysie pół składu kontuzjowane na ławce zawodnicy zespołu rezerw, w tym sezonie Kalisz będzie grał o utrzymanie

Bolo - 9 października 2021, 20:05:59 - *.home.aster.pl
Motor środek tabeli jak w zeszłym roku i tyle w temacie !

Lublin - 9 października 2021, 20:06:29 - *.centertel.pl
Gra Motoru co raz słabsza. Żaden z piłkarzy nie rozwija się.

Badoo - 9 października 2021, 20:07:07 - *.dynamic.gprs.plus.pl
KKS słaby mecz. Na plus 18 letni Smolinski i to tyle ogólnie słabo. Segura najsłabszy na boisku 15 strat niewymuszonych. Motor na plus za utrzymanie przy piłce i wychodzenie z presingu. Widać pomysł. Fidziukiewicz dziś nie miał dnia. Nie zrobił nic extra.

Lublin - 9 października 2021, 20:07:13 - *.centertel.pl

vodopad - 9 października 2021, 20:08:52 - *.play-internet.pl
Motorynka jedzie po stagnację w II lidze

Avia - 9 października 2021, 20:12:19 - *.atlanticmetro.net
Avia awansuje to będa derby w 2 lidze. Są Motory i sa klasyki buhaha.

adasw - 9 października 2021, 20:12:59 - *.adsl.inetia.pl
Polska myśl szkoleniowa w pełnej krasie

bazyli - 9 października 2021, 20:14:33 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Oglądałem kopaninę na poziomie okręgówki. To był najsłabszy mecz jaki dziś był w II lidze. W pierwszej połowie Motor przeważał, ale bił głową w mur. Fidziukiewicz nic nie strzela od kilku meczów, jakby zaciągnął hamulec. A Vitinho nie umie celnie strzelić na bramkę. Jego dryblingi są bezproduktywne lub nie rozumie się z kolegami na boisku.
W drugiej połówce KKS Kalisz miał nawet setkę tuż przed końcem... Dobrze, że Motor nie przegrał i dowiózł wymęczone 0-0 do końca, grając ostatnie 10 minut w dziesięciu. Lepszy punkt niż nic.
Duży plus to Rozmus, który dobrze zastąpił kontuzjowanego w pierwszej połowie Błyszkę. Jednak rywale w walce o bezpośredni awans coraz bardziej się od nas oddalają. Ruch i Stal są obecnie poza zasięgiem w tej lidze.

ps73 - 9 października 2021, 20:19:21 - *.toya.net.pl
Dobry wynik dla Widzewa ...

Gus - 9 października 2021, 20:23:42 - *.107.34.35
Dlaczego Ropski nie gra?

Head - 9 października 2021, 20:23:43 - *.pro4net.pl
Może mi ktoś powiedzieć ile meczów musi jeszcze dostać ryczkowski żeby sztab zrozumiał, ze to nie działa? Nie da się na niego patrzeć. Może Firlej wyglądałby lepiej od początku spotkania niż Vitinho, z którego smiali się nawet komentatorzy, ze nie chce mu się wracać do defensywy.

Franco - 9 października 2021, 20:31:52 - *.as13285.net
Fiudziukiewicz się zaciął to i Motor się zatarł...

el Chioco - 9 października 2021, 20:32:43 - *.centertel.pl
Fidziukiewicz jest dobry na słabe drużyny jak wystarczy dołożyć nogę albo głowę. Na lepsze się nie nadaje. Firlej do pierwszego składu.

Jadzia - 9 października 2021, 20:47:03 - *.play-internet.pl

Niq - 9 października 2021, 20:48:59 - *.dynamic.chello.pl
Ryczkowski to nieślubny syn Saganowskiego. Innej opcji nie widzę.

Barça - 9 października 2021, 20:54:17 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Mecz na średnim poziomie bardziej motor zadowolony z pkt na wyjeździe niż KKS z pkt u siebie. Czy ktoś wie o co chodziło kibicom motoru z ta ciszą przez 30min. Bo jak na mój rozum jechać około 400 km i siedzieć cicho to jest coś nie halo, ale pewnie mieli jakiś powód.
Mimo wszystko gra KKS-u nie napawa optymizmem i o 1 lidze możemy zapomnieć.

PePE - 9 października 2021, 21:49:15 - *.centertel.pl
Ruch i Radunia Stężyca awans do 1 ligi

obserwator - 9 października 2021, 21:49:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
chyba nie zwróciłeś uwagi,że do 27 minuty zapełniał się sektor gości.Wszyscy weszli na mecz i był doping.

A - 9 października 2021, 22:54:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dobry wynik dla Motoru.

snajper - 11 października 2021, 14:31:59 - *.43.242.39.ipv4.supernova.orange.pl
I tak najlepszy jest Brazylijczyk. Tak go wychwalaliście że on do Motoru tylko na chwilę a potem będzie rozchwytywany chyba prze 3 albo 4 ligę. Tak się kończy kupowanie zawodników na allegro.

1 (x) - 12 października 2021, 0:02:55 - *.centertel.pl