10 października 2021, 4:06:16 - mogiel
Gol Kacpra Przybyłki

Kacper Przybyłko strzelił gola dla Philadelphia Union w wygranym 2-1 (1-0) meczu amerykańskiej MLS z FC Cincinnati. Polak rozegrał pełne spotkanie i ma już na koncie dziesięć ligowych bramek w tym sezonie.

10 października 2021, 2:00 - Cincinnati (TQL Stadium)
FC Cincinnati 1-2 Philadelphia Union
Haris Medunjanin 82 - Kacper Przybyłko 45, Paxten Aaronson 56

żółte kartki: Edgar Castillo - Matthew Freese.

sędziował: Łukasz Szpala.
widzów: 21 674.

W zespole Cincinnati cały mecz rozegrał Przemysław Tytoń.

Philadelphia zajmuje trzecie miejsce w tabeli konferencji wschodniej z dorobkiem 45 punktów w 28 meczach, a Cincinnati jest w tej samej konferencji na 14. miejscu z 20 punktami w 28 meczach.

Ojgen - 10 października 2021, 7:50:24 - *.30.116.8.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Brawo Kasper! Prawie jak Kasper Hamalajnen hehehe Dwucyfrowa liczba goli, to się ceni! Oby kanapczki Philly cheesesteak smakowały wybornie po powrocie z Sinsinati!

M. - 10 października 2021, 14:26:43 - *.6.214.252.neoplus.adsl.tpnet.pl
Widzę, że kolejny Polak doczekał się sędziowania w MLS. Z tego, co idzie wyczytać w internecie Szpala wyjechał do USA, bo w Polsce... nie dostał awansu do III ligi. A potem mamy taki poziom sędziowania, jaki mamy. Awanse po znajomości, realne umiejętności lekceważone.

.ycom - 10 października 2021, 23:42:57 - *.sub-174-197-140.myvzw.com
Mòwié od dawna- niech pzpn I Souza zorganizójà Polské B z polskich graczy w USA I z dorzòceniem Lewandowskiego mozna by jechaç na tur po USA. Jest jeszcze kilku innych polskich lub o pochodzenia polskim w ligach amerykañskich. Mecz pozegnalny dla Csonka? Na tór Polskiej reprezantacji to nie ma co liczyç bo nigdy takiego stforu nie by£o.