11 października 2021, 16:51:26 - Pawel97
ePA: Gol Witana Sulaemana w reprezentacji Indonezji

Witan Sulaeman (Lechia Gdańsk) strzelił gola dla reprezentacji Indonezji w rozegranym w tajlandzkim Buriram wygranym 3-0 (1-0) rewanżowym meczu baraży o grę w III rundzie eliminacji Pucharu Azji z Tajwanem. Dzięki dzisiejszej wygranej oraz zwycięstwu w pierwszym meczu 2-1 Indonezyjczycy awansowali do następnej rundy eliminacji.

11 października 2021, 15:00 - Buriram (Chang Arena)
Tajwan 0-3 Indonezja
Egy Maulana Vikri 27, Ricky Kambuaya 55, Witan Sulaeman 90

żółte kartki: Liang Meng-xin - Ryuji Utomo.

sędziował: Mohammad Hasan Mahmoud Arafah (Jordania).

Sulaeman wszedł na boisko w przerwie, zmieniając Adama Alisa. W zespole Indonezji Egy Maulana Vikri (w przeszłości Lechia Gdańsk) grał do 74. minuty, gdy zastąpił go Ramai Rumakiek.

W III rundzie eliminacji zagrają 24 drużyny podzielone na sześć grup. Do finałów awansują zwycięzcy grup oraz pięć najlepszych drużyn z drugich miejsc. Gospodarzem Pucharu Azji 2023 są Chiny.

lasha - 11 października 2021, 18:38:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie jestem fanem skośnookich piłkarzy w Polsce, bo wyjątkowo się nie sprawdzają. Nogawa to bardziej model niż piłkarz a już te wynalazki z Indonezji to jest inna historia, moze w Lechii to sie kalkuluje bo mają paytren na koszulkach ale niesmak pozostaje niestety. Zamiast brać murzynów którzy nie raz nie dwa odpalali to biorą azjatów... Popatrzcie na Yeboaha gwiazda ligi no jednak wydaje się że murzyni to lepszy kierunek niż azjaci!! Chcemy rozwijać tą ligę to postawmy właśnie na silnych czarnoskórych zawodników którzy zwyczajnie mają świetne warunki fizyczne i łatwiej im zaadoptować się w Polsce

Matek - 11 października 2021, 19:12:11 - *.adsl.inetia.pl