15 października 2021, 20:29:02 - Pietaszek
Gol Marcina Kamińskiego

Marcin Kamiński z FC Schalke 04 zdobył bramkę w wygranym 1-0 (0-0) meczu 10. kolejki niemieckiej 2. Bundesligi przeciwko Hannover 96. Dla Polaka, który rozegrał cały mecz, było to pierwsze ligowe trafienie w bieżącym sezonie.

15 października 2021, 18:30 - Hanower (HDI-Arena)
Hannover 96 0-1 FC Schalke 04
Marcin Kamiński 90

żółte kartki: Tom Trybull, Jannik Dehm - Marcin Kamiński, Marvin Pieringer.

sędziował: Benjamin Cortus (Bawaria).
widzów: 40 000.

W drużynie gości Rodrigo Zalazar (kiedyś Korona Kielce) grał do 85. minuty, gdy wszedł za niego Darko Čurlinov.

FC Schalke 04 zajmuje trzecie miejsce w tabeli z dorobkiem 19 punktów.

Rudi - 15 października 2021, 20:59:40 - *.8.242.145.ipv4.supernova.orange.pl
Mógłby awansować do Bundesligi, ale bez Schalke.

abc - 15 października 2021, 21:07:46 - *.adsl.inetia.pl
Czemu Sousa nie było na tym meczu?

Dżon - 15 października 2021, 21:23:14 - *.centertel.pl
Spojrzałem na zdjęcie: toż on w Turka się zamienił w tych Niemczech!

Pazurek - 15 października 2021, 21:56:00 - *.cust.tele2.se
Do Dżon: Chce może wyglądać jak tubylcy?

Ptt - 15 października 2021, 22:30:23 - *.home.aster.pl
Brawo.

kibic - 15 października 2021, 22:31:30 - *.184.238.189.ipv4.supernova.orange.pl
Moze znowu od sezonu 2022/2023 beda mecz derby regionu Schalke z Borussia Dortmund. W tym sezonie Schalke chyba tak jak w Polsce Górnik Zabrze i Zagłębie Lubin ze nawet jak spadna z Bundesligi to po roku wrócą do najwyzszej klasy rozrywkowej.

mmm - 15 października 2021, 22:37:40 - *.adsl.inetia.pl
Siła spokoju.Zgasił lewą tyłem do bramki i precyzyjnym wolejem przy słupku zdobył gola.Oczywiście też lewą nogą.W sumie to lepiej wyprowadza piłkę niż Puchacz więc na Andorę idealny piłkarz na lewe wahadło!

FK - 16 października 2021, 10:28:38 - *.10.208.106
Wielka publika na stadionie nie to co w Gliwicach 4 tys widzów hahahahahahaha

Kewin - 16 października 2021, 10:30:53 - *.204.17.63.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Mimo że lewy się już kończy to Ja bym to zostawił, niech się chociaż to boją.A Kamyka to powołałbym za Rybusa lub Szymańskiego bo nie pasują do kadry.

@FK...40tysi robi wrażenie to tyle co w Gliwicach w całym sezonie.Ale w Gliwicach są oddani, zawsze wierni.

Ingo - 16 października 2021, 15:34:37 - *.centertel.pl