16 października 2021, 15:53:38 - maciejko
Gol Martina Kobylańskiego

Martin Kobylański strzelił gola dla Braunschweiger TSV Eintracht 1895 w wygranym 4-2 (2-1) meczu 12. kolejki niemieckiej 3. Ligi z rezerwami BV Borussia 1909. Dla Polaka, który wszedł na boisko w 83. minucie w miejsce Bryana Henninga, było to drugie ligowe trafienie w tym sezonie.

16 października 2021, 14:00 - Brunszwik (Eintracht-Stadion)
Braunschweiger TSV Eintracht 1895 4-2 BV Borussia 1909 II (Dortmund)
Bryan Henning 11, 15, Enrique Peña Zauner 62, Martin Kobylański 90 - Ole Pohlmann 13, Lennard Maloney 74

żółte kartki: Bryan Henning - Antonios Papadopoulos, Richmond Tachie.

sędziował: Lars Erbst (Wirtembergia).
widzów: 9000.

W 89. minucie Berkan Taz (Borussia II) nie wykorzystał rzutu karnego (Jasmin Fejzić obronił).

Eintracht zajmuje czwarte miejsce w tabeli z dorobkiem 20 punktów.

Mat - 16 października 2021, 17:08:08 - *.centertel.pl
Wielkim piłkarzem nie był i nie będzie. Ojcu nie dorównał. Nawet w rezerwach Lechii Gdańsk niczym się nie wyróżniał

ciekawski - 16 października 2021, 17:09:16 - *.92.249.2
On zmienił klub czy spadł z 2 Bundesligi? Bo zdaje się że w zeszłym sezonie grał w 2 Bundeslidze i całkiem nieźle sobie radził.

Smuda - 16 października 2021, 17:33:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl