17 października 2021, 15:00 - Wrocław (Stadion Piłkarski Oporowska)
Jakub Iskra 4, Bartosz Boruń 43 - Damian Szuprytowski 29, Jakub Letniowski 75, 80, Radosław Stępień 77, Janusz Surdykowski 90

Śląsk II: 12. Maksymilian Boruc - 8. Bartosz Boruń (82, 14. Michał Szmigiel), 34. Szymon Michalski (82, 3. Piotr Celeban), 28. Konrad Poprawa, 4. Kacper Radkowski, 21. Jakub Iskra - 7. Grzegorz Kotowicz (79, 15. Hubert Konstanty), 10. Mateusz Młynarczyk, 33. Adrian Bukowski (79, 5. Filip Olejniczak), 19. Adrian Łyszczarz - 43. Marcel Zylla (79, 41. Bartosz Marchewka).

Radunia: 1. Kacper Tułowiecki - 19. Sebastian Murawski, 4. Przemysław Szur, 6. Rafał Kosznik (66, 9. Paweł Wojowski) - 13. Kuba Lizakowski, 27. Jakub Letniowski, 8. Sebastian Deja (90, 2. Dmytro Baszłaj), 10. Radosław Stępień (90, 15. Jakub Witek), 7. Damian Szuprytowski (81, 28. Janusz Surdykowski), 3. Bartosz Kuźniarski - 20. Michał Miller (66, 21. Wojciech Fadecki).

żółte kartki: Łyszczarz - Szur, Deja, Letniowski, Kuźniarski.

sędziował: Albert Różycki (Łódź).
widzów: 88.

W 21. minucie Sebastian Deja (Radunia) nie wykorzystał rzutu karnego (Maksymilian Boruc obronił).

kupa - 17 października 2021, 16:54:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ale jaja! xD

Trójmiasto - 17 października 2021, 16:58:48 - *.dynamic.mm.pl
No Nie !!!!

Elbląg kib - 17 października 2021, 17:01:28 - *.204.49.68.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Takich zawodników się Olimpia pozbyła....

gingciak - 17 października 2021, 17:01:42 - *.0.75.158.static.lyse.net
Takie jaja tylko z Albertem

kibic - 17 października 2021, 17:26:14 - *.dynamic.chello.pl
Letniowski już gdzieś to nazwisko słyszałem?

kaliszok - 17 października 2021, 17:33:46 - *.dynamic.mm.pl
Premia!! Premia!! Premia premia premia!! Od wojta!!

Artur,,, - 17 października 2021, 17:47:14 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Życzę Slezie szybkiego awansu i porządnego sponsora żeby coś zrobił z tą Piłka Wrocławska, nie można już patrzeć na te niemoty które ośmieszają się (dość dawania pieniędzy na te badziewie z kasy miejskiejl)

GeRhaRd - 17 października 2021, 18:17:18 - *.master.pl
Piekhielno ta radunija

henio - 17 października 2021, 19:13:14 - *.petrus.pl
Gratulacje z Chojnic!!!

hasiok - 17 października 2021, 19:53:09 - *.master.pl
Już w poprzednim meczu Radunia grając w osłabieniu zdominowała Ruch, więc taki wynik mnie nie dziwi. Ruch tez powinien przegrać w Stężycy z taką grą.
Super, że piłka nie jest tylko dla potentatów i że o tytułach nie decydują sukcesy z przeszłości albo liczni kibice. Pozdrowienia i gratulacje z Chorzowa!

hasiok - 17 października 2021, 19:56:32 - *.master.pl

Szarowola - 17 października 2021, 20:28:17 - *.dynamic.chello.pl
Brawo Radunia 3 punkty

jarock - 17 października 2021, 20:39:00 - *.icpnet.pl
Gratki z Jarocina.

zdzicho - 17 października 2021, 21:16:41 - *.petrus.pl
Gratulacje z Chojnic. Piekny wynik z niezłym i wymagającym rywalem.

KONRAD - 17 października 2021, 23:42:17 - *.centertel.pl
Rezerwy Śląska łapią zadyszkę.Piotr Celeban wszedł tylko na zmianę na kilka minut.Mariusz Pawelec nie grał wcale(kontuzja).Rekonwalenscenci i spady z I zespołu nie dają wartości dodanej.Albo chwilowy kryzys albo trener K.wołczek jest gorszym fachowcem niż był P.Jawny i nie umie poukładać zespołu.

wro-ball - 18 października 2021, 7:45:41 - *.internetdsl.tpnet.pl
Sląsk wzmocniony zawodnikami z 1 zespołu,przegrał zasłużenie,pomimo że prowadził 2:1
Srodek pola nie istniał juz od początku,meczu,
brakuje indywidualnych umiejętności piłkarskich,grania na 1 kontakt, i gry kombinacyjnej,zespół nie jest monolitem,zmiany znowu za póżno,trener chyba nie chce wygrywać,promuje zawodnikó bez formy

LuSSer - 18 października 2021, 18:53:55 - *.play-internet.pl
Widać poziom „ekstraklasowców”… Na boisku same „gwiazdy” a mecz skończony ze śmiesznym wynikiem. Nie jest Wam wstyd?
Rezerwy jadą na mecz z zespołem, który jest 1 w tabeli, przegrywają co prawda, ale 4:2 (bez „wspomagania” gwiazd z 1 zespołu). Dramat co się dzieje… Połowa pierwszego składu do zmiany