17 października 2021, 22:40:39 - LukaszR
Wojciech Szczęsny obronił rzut karny

Wojciech Szczęsny obronił rzut karny w wygranym przez Juventus 1-0 (1-0) meczu 8. kolejki włoskiej Serie A z Romą.

17 października 2021, 20:45 - Turyn (Allianz Stadium)
Juventus FC 1-0 AS Roma
Moise Kean 16

żółte kartki: Wojciech Szczęsny, Mattia De Sciglio, Danilo - Tammy Abraham, Stephan El Shaarawy, Eldor Shomurodov, Gianluca Mancini, Rick Karsdorp.

sędziował: Daniele Orsato (Schio).
widzów: 20 239.

W 44. minucie Jordan Veretout (Roma) nie wykorzystał rzutu karnego (Wojciech Szczęsny obronił).

Szczęsny rozegrał cały mecz, a w drużynie gości Nicola Zalewski znalazł się poza kadrą meczową.

Juventus ma 14 punktów i jest siódmy w tabeli, a Roma jest czwarta z dorobkiem 15 punktów.

Malpa - 17 października 2021, 23:02:34 - *.6.170.34
Policzyłem.. w zawodowej karierze Szczęsny obronił 23 karne a Fabiański 17 ..

rR - 17 października 2021, 23:15:27 - *.184.207.59.ipv4.supernova.orange.pl
Czemu tam nie było przywileju korzyści, skoro piłka wpadła do siatki?

Lukop - 17 października 2021, 23:33:58 - *.centertel.pl
@rR Na powtórce widać było, że sędzia gwizdnął od razu w momencie faulu. Miał wszystko na tacy, nie musiał czekać na VAR. Tylko nie założył, że Roma nadal może z tej akcji wcisnąć gola...

Rudi - 17 października 2021, 23:38:27 - *.8.242.145.ipv4.supernova.orange.pl
@rR, w polu karnym nie ma czegoś takiego, jak przywilej korzyści. Kiedyś Pan Sławek to tłumaczył.

xyz - 18 października 2021, 0:17:45 - *.piaseczno.vectranet.pl
To napisz jeszcze ile goli na mistrzostwach Szczęsny nam zawalił.

ZS katowic - 18 października 2021, 11:27:29 - *.centertel.pl
Lata mijają a sędziowie dalej gwizdają na korzyść Juventusu

Ktos - 18 października 2021, 11:45:27 - *.176.251.55
Do kolegi xyz bardzo dobrze powiedziane przecież też szczesny jest daremny a tu go chwalą o przez przypadek karny obronił ojciec jego się teraz będzie tym podniecał 5 lat jak niektórzy tu anty Wojtuś haha

Peter - 18 października 2021, 12:45:49 - *.dynamic-4-waw-k-1-2-0.vectranet.pl
Nie ma karnych obronionych, są tylko źle strzelone jak mawiał klasyk. Dlatego miarą dobrego bramkarza nie jest liczba obronionych 11-stek ;-)

matematyk - 18 października 2021, 15:21:26 - *.interaction.com.pl
Jak nie ma przywilejow korzysci w polu karnym? To niby jak obronca bedzie probowal bronic reka i uda mu sie ja ta reka tracic przed wpadnieciem do bramki to nie ma bramki tylko jest karny? Bzdury gadacie i tyle. Od finalu ligii narodow wyszlo na jaw ilu ludzi tak naprawde nie zna zasad pilki noznej.

miro - 20 października 2021, 19:57:41 - *.eaw.com.pl
@Malpa: wg Transfermarkt Fabian obronił (wg stanu na tą chwilę, 20.10.2021, godz. 19:57) 14/57 karnych, Szczena 22/78