17 października 2021, 22:41:14 - maciejko
Gol Arkadiusza Milika

Arkadiusz Milik strzelił gola dla Olympique de Marseille w wygranym 4-1 (1-1) meczu 10. kolejki francuskiej Ligue 1 z FC Lorient Bretagne-Sud. Dla Polaka, który rozegrał cały mecz, było to pierwsze ligowe trafienie w tym sezonie.

17 października 2021, 20:45 - Marsylia (Orange Vélodrome)
Olympique de Marseille 4-1 FC Lorient Bretagne-Sud
Boubacar Kamara 27, Mattéo Guendouzi 56, Arkadiusz Milik 85, Houboulang Mendes 90 (s) - Armand Laurienté 13 (k)

żółta kartka: Armand Laurienté (Lorient).

sędziował: Antony Gautier (Hauts-de-France).
widzów: 57 349.

Olympique de Marseille zajmuje trzecie miejsce w tabeli z dorobkiem 17 punktów w dziewięciu meczach.

arektojest - 17 października 2021, 22:43:55 - *.play-internet.pl
Arek Milik to jest jednak klasa💪🏼🔝
Z nim na Euro2020 byśmy wyszli z grupy, będzie gotowy na mundial to naprawdę będzie kapitalna broń

Popson - 17 października 2021, 22:45:35 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Arkadiuszo!!!

... - 17 października 2021, 23:13:12 - *.146.97.162.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Może dałyby mu już wreszcie spokój te kontuzje?

adasko - 18 października 2021, 0:00:33 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Rozstrzelali się dziś chłopaki 👍😄.

Krzychu - 18 października 2021, 0:38:12 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Lewy, Świderski, Buksa, Piątek i Milik - no trzeba przyznać, że mamy trochę napadziorów do gry w kadrze.

@arektojes - 18 października 2021, 0:55:32 - *.dynamic.chello.pl
Na jaki mundial? 🤣

... - 18 października 2021, 1:27:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Napadziorów mamy, niestety mamy taki sobie środek pola, dlatego mecze nie zawsze wyglądają dobrze.

luk - 18 października 2021, 7:20:20 - *.centertel.pl
Świderski i Buksa mogą mu piłki na trening nosić.

Elvis - 18 października 2021, 7:20:21 - *.centertel.pl
Jak Polska awansuje z baraży na mundial to wstanę z grobu i zagram koncert w Radomiu czy innym Sosnowcu ;P

Maradona - 18 października 2021, 8:06:43 - *.42.10.153.alfanet24.pl
Krzychu - a i w taktyce selekcjonera do środka też duży wybór na 3 pozycje - Zieliński, Klich, Moder, Linetty, Bielik, Szymański, Kozłowski, Góralski, Krychowiak, Slisz, Kapustka, Bogusz...

Ksawery - 18 października 2021, 8:21:19 - *.205.200.7
Swiderski go o glowe bije.
Milik I Piatek na emeryture reprezentacyjna.

Rafał - 18 października 2021, 9:26:50 - *.147.34.190.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Milik faktycznie dobry napastnik strzela bramkę co sześć tygodni. Obecnie napastnik do kadry jak numer 5 a nawet 6. Buksa i Świderski bije go na łeb, a Piątek narazie na równi pochyłej i w klubie i w kadrze.

kibol - 18 października 2021, 10:30:51 - *.pa.nsw.optusnet.com.au
Jak Bielik wróci i Cash wskoczy do Repy, to będzie niezła paka.

... - 18 października 2021, 17:02:42 - *.146.96.84.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@luk - takiś ekspert? To sobie zobacz, ile "setek" w kadrze wykorzystuje Buksa, a ile Milik

@Maradona - 18 października 2021, 17:03:05 - *.dynamic.gprs.plus.pl