21 października 2021, 20:06:09 - gabrielba

21 października 2021, 18:10 - Olsztyn (stadion OSiR)
Stomil Olsztyn 2-4 Podbeskidzie Bielsko-Biała
Łukasz Moneta 26, Karol Żwir 35 - Kamil Biliński 4, 9, Giorgi Merebaszwili 23, Jakub Bieroński 66

Stomil: 12. Konrad Syldatk (31, 1. Dawid Smug) - 14. Filip Szabaciuk (65, 88. Filip Wójcik), 33. Jakub Tecław, 28. Maciej Dampc, 6. Jonatan Straus - 10. Karol Żwir, 8. Maciej Spychała (84, 97. Jakub Mysiorski), 4. Wojciech Reiman, 70. Merveille Fundambu (66, 17. Patryk Zych), 13. Łukasz Moneta (84, 11. Piotr Pyrdoł) - 77. Patryk Mikita.

Podbeskidzie: 1. Martin Polaček - 2. Ezequiel Bonifacio, 3. Mateusz Wypych, 44. Julio Rodríguez, 6. Maciej Kowalski-Haberek, 17. Titas Milašius (77, 99. Kacper Wełniak) - 33. Joan Román (46, 22. Kacper Gach), 8. Michał Janota (46, 15. Jakub Bieroński), 7. Dominik Frelek, 20. Giorgi Merebaszwili (68, 95. Marko Roginić) - 9. Kamil Biliński (90, 10. Dawid Polkowski).

żółte kartki: Fundambu, Szabaciuk, Żwir, Mikita - Frelek, Bonifacio, Roginić, Bieroński.
czerwona kartka: Karol Żwir (75. minuta, Stomil, za faul taktyczny).

sędziował: Konrad Kiełczewski (Białystok).
widzów: 815.

Mecz pierwotnie zaplanowany na 18:00 rozpoczął się z 10-minutowym opóźnieniem z powodu awarii oświetlenia.

Kibic - 21 października 2021, 20:07:45 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Gratulacje.

OE - 21 października 2021, 20:10:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ja też gratuluję.

Filip - 21 października 2021, 20:10:22 - *.204.32.198.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Po 23 minutach zapowiadalo sie na pogrom Stomilu Brawo Podbeskidzie !!!

kibic - 21 października 2021, 20:11:34 - *.dynamic.chello.pl
Warmia/mazury ostatnie poloty jeszcze ten sezon bida z nędzą lata 90 ekstraklasa dużo zmian zachodzi bez stadionu bez sponsorów nie będzie piłki

Pru - 21 października 2021, 20:17:15 - *.147.0.33.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Czy ktoś zauważył że komentator to idiota czy Polsat tego nie słyszy jak on bredzi

waldi - 21 października 2021, 20:17:24 - *.147.100.145.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
A Stomil dalej swoje!!!😂😂😂💪

kibic - 21 października 2021, 20:17:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Panowie,cierpliwość kibiców dobiega końca. Mam wrażenie że połowa tych zawodników to poziom 4 ligi.Stomil albo gramy ,albo się kompromitujemy na cały kraj.

Elbing - 21 października 2021, 20:19:23 - *.151.39.2
Cud, że na Estadio da Gruz maszty działają jeszcze i nie zawaliły się całkiem

Kizo - 21 października 2021, 20:31:59 - *.play-internet.pl
Sylwetki wypier...! Nie ma miejsca dla takich gamoni!

k - 21 października 2021, 20:39:04 - *.dynamic.chello.pl
Gdzie są ci którzy mówili że Stomil teraz będzie punktował,Tychy się podłożyły, na wiosnę można stawiać u bukmacherów wygraną Tytychów .

ja - 21 października 2021, 20:41:10 - *.dynamic-2-waw-k-4-3-0.vectranet.pl
to ma być "promocja miasta" i na to idzie kasa z ratusza?TAKA SAMA KICHA NA CAŁĄ POLSKĘ JAK TE TRAMWAJE!!
ZAORAĆ I WSTYDU NIE PRZYNOSIĆ

pompek - 21 października 2021, 20:46:12 - *.centertel.pl
Bramkarz zawalił trzy bramki, a potem został zdjęty w 30 minucie? To raczej koniec jego kariery chyba że ma niesamowicie mocną psychikę jak Jarosław psikuta

Kociak - 21 października 2021, 20:54:05 - *.play-internet.pl
Nadal Spychała to nie piłkarz tylko sabotaż. Ten kolo to jest jakaś pomyłka. Zych nadal ten sam wór co Pawlak i Galach. I wisienka: ten klub nie ma nawet pół bramkarza. 3 zagrało już w 1 lidze i zawalili 4 mecze. Jprdl jaki upadek. Dampc daiś zrobił to samo co z Tychami tylko tam wieżowiec nie trafił do pustaka a tu był spalony. Tecław ze Straussem to kłóce i parowozy. Żwir nie ma mózgu. No i w końcu widać jak Stawski się miota, a połowa jego transferów opiera się na tym, że kiedyś kogoś przez chwilę trenował. Piłkarze którzy w życiu widzieli więcej niż pana Stawskiego jak Mikita widać już jadą resztką cierpliwości. Zajączkowski miał zbieraninę dużo gorszych piłkarzy i wykręcił 4 miejsce w rundzie a ten 0,64 pkt na mecz jprdl.

Tuomas - 21 października 2021, 21:14:12 - *.elisa-laajakaista.fi
Radosny futbol, radosny wynik. Współczuję bramkarzowi Stomilu. Przydałaby się jakaś miniseria, żeby ustabilizować miejsce w pierwszej szóstce.

Kibic - 21 października 2021, 21:16:12 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Dobry wynik dla Widzewa nie zapominajmy o tym

Kizo - 21 października 2021, 21:30:33 - *.play-internet.pl
Syldatk pakuj się!

OLAF - 21 października 2021, 22:20:51 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@ OE .A Wy latami Gnijcie w tej 2 lidze he he😄😄 !!..

Sgs - 21 października 2021, 22:41:05 - *.111.247.73
Dobry bramkarz haha

Skandal - 21 października 2021, 23:12:32 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Biliński za bandycki faul na bramkarzu Resovii (celowe i z premedytacją kopnięcie w twarz leżącego bramkarza) dostał tylko 2 mecze kary. Gdzie za byle podcięcie czy złapanie za koszulkę dostaje się tyle samo. Teraz tylko czekać na totalną kopaninę bez piłki. No ale każdy powie, że Biliński dostał 2 mecze. Ja bym. Na miejscu bramkarza Resovii się odwołał do sądu przy PZPN.

MAX - 22 października 2021, 6:05:54 - *.play-internet.pl
Pierwsze trzy bramki to asystą bramkarza. Moim zdaniem duży szacunku dla bramkarza, który wszedł z ławki i do końca pierwszej połowy zachował wynik na "0". Druga połowa niestety bez gola dla Stomilu..., ale niestety na końcowy wynik meczu miały ewidentny wpływ stracone trzy pierwsze bramki przy asyście bramkarza, a później nie wykorzystane sytuacje bramkowe, które miał Stomil.

MAX - 22 października 2021, 6:07:35 - *.play-internet.pl

MAX - 22 października 2021, 6:32:58 - *.play-internet.pl
Konferencja prasowa po meczu i zwalanie całej winy przegranej już po raz kolejny przez Trenera Stomilu świadczy o Jego bezsilności... Zawsze po przegranym meczu wini tylko Bramkarz... A tak naprawdę niech zacznie Pan od siebie Panie Trenerze... Niestety jest Pan kiepskim Menedżerem... :-(

MAX - 22 października 2021, 7:03:14 - *.play-internet.pl
Panie Trenerze, czy zawsze za przegrany mecz będzie Pan całą winę zganiał tylko na Bramkarz... Może powinien Pan zacząć od siebie... i Swojej Osoby... Jest Pan naprawdę bardzo słabym Menedżerem

MAX - 22 października 2021, 7:10:50 - *.play-internet.pl
Do zarządu Klubu Stomil Olsztyn. Jako Kibic Stomilu Olsztyn nie mogę pozwolić, aby Trener demotywował zawodników, a w szczególności Bramkarz na których zawsze zwala całą winę za przegrany mecz... Takie postępowanie jest karygodne nieprofesjonalne i świadczy o braku kompetencji Trenera i podstawowych zasad prowadzenia drużyny...

Tax - 22 października 2021, 8:42:22 - *.play-internet.pl
Do MAX: widzę szatnia albo management zawodników nie trzyma ciśnienia. Może do roboty się weźcie? Bramkarze w tym sezonie przewalili nam co najmniej 4 mecze. Wczoraj Smug po zmianie też zawalił 4 bramkę. Demotywować? A co to są k dzieci?! Jak puszczasz przy krótkim słupku między nogami albo próbujesz grać kozaka z Bilińskim na plecach to może trener ma cię jeszcze pochwalić? Nie będzie ciągle publicznie brał na siebie waszych błędów i dobrze że w końcu nazywa rzeczy po imieniu. On robi swoje a potem albo popisy tych 3 bramkarzyn co chyba Troshupa był już lepszy albo tracenie goli na wagę punktów w doliczonym. Jesteście mierni i kopiecie się w czoło to Stawski ma się z wami ciągle miziać? W przeciwieństwie do was on bierze odpowiedzalność. Czas pokazać jaja a nie latać z płaczem gilami pod nosem i mlekiem na brodzie po forach. A jak nie to bezrobocia nie ma nie musicie grać w piłkę. Zrozumiano?

R. - 22 października 2021, 8:57:16 - *.centertel.pl
@Pru
Też zauważyłem, że komentarz słabiutki - zwłaszcza irytujące jest przytaczanie statystyk w momentach gdzie idzie sytuacja bramkowa i faktycznie coś się dzieje. Przygotowanie też mogłoby być lepsze, żeby nie było kwiatków jak z tym dlaczego spadała jedna drużyna w zeszłym sezonie ekstraklasy. PS I nauczcie się, że Bielsko-Biała odmienia się tak samo jak każdy inny wyraz w j. polskim - Mecz jest w BIELSKU-BIAŁEJ, piłkarze przyjechali do BIELSKA-BIAŁEJ itd.

Z Bieguna - 22 października 2021, 11:17:39 - *.98.229.200
DO OLAF : II Liga to nie jest nawet poziom stomilu , wy gnijecie ,a nawet sie rozkladacie od zawsze.

bramkarz - 22 października 2021, 13:41:47 - *.echostar.pl
Szkoda, że Syldatk tak szybko zszedł z boiska. tzw. bramkarz Stomilu wzięty był chyba do składu z łapanki. Ręcznik aż się patrzy.

HAHAHA - 22 października 2021, 13:48:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl