21 października 2021, 20:39:20 - dkelman
LKE: Czerwona kartka Kamila Grabary

Kamil Grabara otrzymał czerwoną kartkę, a jego duński FC København przegrał 1-2 (0-2) z greckim PAOK-iem w meczu 3. kolejki grupy F Ligi Konferencji Europy. 22-letni bramkarz rozpoczął mecz w wyjściowym składzie.

21 października 2021, 18:45 - Kopenhaga (Parken)
FC København 1-2 PAOK
Pep Biel 80 - Sidcley 19, Andrija Živković 38

żółte kartki: Lukas Lerager, Ísak Bergmann Jóhannesson, Jonas Wind - Giánnis Michailídis, Aléxandros Paschalákis, Karol Świderski, Andrija Živković.
czerwona kartka: Kamil Grabara (8. minuta, FC København, za zagranie ręką poza polem karnym).

sędziował: Erik Lambrechts (Belgia).
widzów: 19 552.

W drużynie gospodarzy Kamil Wilczek znalazł się poza kadrą meczową, a w zespole gości Karol Świderski grał do 83. minuty, gdy zmienił go Chuba Akpom.

jajogłowy - 21 października 2021, 20:49:37 - *.123.9.92
Czerwona kartka w 8 minucie. Nikt mnie nie przekona, że Gikiewicz jest gorszy, bo on nigdy się nie zachował tak nieodpowiedzialnie jak Kamilek.

Malpa - 21 października 2021, 20:53:31 - *.dynamic.mm.pl
Niestety Kamil nie zrobi kariery bramkarza bo brakuje mu inteligencji emocjonalnej. Widać to po sposobie wypowiedzi i tej czerwonej kartce. Taki Martin Nouier nigdy nie dostał czerwonej kartki za zagranie ręką poza polem karnym. Życzę Kamilowi jak najlepiej ale moim eksperckim okiem to osiągnie on poziom max Radosława Majdana albo Zbyszka Robakiewicza.

Jerres - 21 października 2021, 20:53:41 - *.play-internet.pl
@jajoglowy racja.

jajogłowy - 21 października 2021, 21:16:39 - *.123.9.92
Dla entuzjastów jego talentu proponuję zobaczyć sobie tę sytuację na youtube. Jak można się tak zachować i to 8 minucie osłabiając zespół od samego początku meczu? On nie ma 17 lat tylko prawie 23 lata...

ueo - 21 października 2021, 21:34:25 - *.ptr.magnet.ie
mentalnie jest nastolatkiem i tyle. Może mieć 30 lat ale z głupka skóra nie zejdzie

? - 21 października 2021, 21:39:04 - *.147.100.220.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
A kto to jest?

Juras - 21 października 2021, 21:47:27 - *.dip0.t-ipconnect.de
od kiedy Malpa moze byc ekspertem w tej dziedzinie?

Juras - 21 października 2021, 21:49:25 - *.dip0.t-ipconnect.de
u dzieciaka pokutuje gwiazdorstwo.....przerost formy nad treścią,powoli futbol europejski sprowadza go na ziemię

Aga - 21 października 2021, 22:42:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kolejny sukces

;) - 21 października 2021, 22:57:35 - *.toya.net.pl
Gikiewicz nigdy by tego nie zrobił. Rywalizacja o 7 i 8 bramkarza kadry nabiera rumieńców.

Uuu ajjaj - 22 października 2021, 1:23:23 - *.dynamic.chello.pl
Fabiański zwolnił miejsce w kadrze a więc czas na Kamila Grabare . Według opini dziennikarzy będziemy mieli bardzo godnego następcę gdyż przez kontuzje Arkadiusz Milik kończy karierę 😳 . KRYCHowiak ⁉️ Kadra czy Out ❓❓ MARCELO BIELSA TRENEREM REPREZENTACJI POLSKI.