24 października 2021, 16:50:29 - euzi
Gol Przemysława Frankowskiego

Przemysław Frankowski strzelił gola dla Lens w wygranym u siebie 4-1 (2-1) meczu 11. kolejki francuskiej Ligue 1 przeciwko Metz. Dla reprezentanta Polski to trzecie trafienie w sezonie.

24 października 2021, 15:00 - Lens (Stade Bollaert-Delelis)
RC Lens 4-1 FC Metz
Wesley Saïd 14, 37, Ignatius Ganago 83, Przemysław Frankowski 90 - Nicolas de Préville 33

żółte kartki: Jean-Louis Leca, Ignatius Ganago - Vincent Pajot, Habib Maïga, Kévin N'Doram.

sędziował: Jérémie Pignard.
widzów: 35 673.

Frankowski rozegrał całe spotkanie. Klub Polaka jest wiceliderem z dorobkiem 21 punktów.

rR - 24 października 2021, 17:19:47 - *.184.153.122.ipv4.supernova.orange.pl
Amerykański weekend. Gol Frankowskiego, gol Przybyłki, zmarnowany karny Klimali.

luk - 24 października 2021, 18:06:51 - *.centertel.pl
Franek we Francji gra na lewym wahadle. Może wreszcie zagra na tej pozycji w listopadowych meczach reprezentacji. Prawa strona w dwóch ostatnich meczach eliminacji(i następnych kilku latach) będzie należeć do Mattyego Casha.

@luk - 24 października 2021, 19:11:50 - *.136.137.62
Niech ten Cash zagra dwie solidne połowy w PL najpierw bo z tym ma problem w przeciętnej Aston Villi..

Tur Turek - 24 października 2021, 20:22:32 - *.net-system.pl
Niech ten Cash wcale u nas nie gra bo nie jest naszym rodakiem.

Tur Turek - 24 października 2021, 20:24:59 - *.net-system.pl

qbacky - 24 października 2021, 22:27:14 - *.dynamic.chello.pl