Odra: 96. Mateusz Kuchta - 22. Mateusz Spychała, 27. Mateusz Kamiński, 15. Konrad Kostrzycki, 21. Mateusz Maćkowiak (41, 19. Maksymilian Tkocz) - 9. Tomáš Mikinič (73, 94. Konrad Nowak), 66. Miłosz Trojak, 5. Rafał Niziołek (73, 6. Michał Pawlik), 11. Dawid Czapliński (46, 17. Mateusz Marzec), 7. Krzysztof Janus - 20. Adam Żak (57, 28. Arkadiusz Piech).

GKS 1962: 12. Mikołaj Reclaf - 77. Remigiusz Borkała, 3. Mateusz Słodowy, 17. Dawid Witkowski - 4. Szymon Zalewski (64, 30. Łukasz Zejdler), 23. Konrad Handzlik (90, 32. Grzegorz Gulczyński), 13. Michał Kuczałek, 7. Jakub Niewiadomski (46, 19. Łukasz Gajda), 8. Kamil Jadach (46, 21. Adrián Balboa) - 14. Dariusz Kamiński, 99. Daniel Rumin (75, 20. Daniel Feruga).

sędziował: Kornel Paszkiewicz (Wrocław).

Sztajger - 24 października 2021, 16:58:25 - *.252.209.80.dedicated-ip.abelons.com

pacia_mama - 24 października 2021, 16:58:29 - *.customers.d1-online.com
Bravo za walkę do końca GKS Jastrzębie ⭐

Jastrząb - 24 października 2021, 16:59:21 - *.play-internet.pl
Szkoda.Nawet Nather pisał w Sporcie że pewna wygrana będzie.

Oderka - 24 października 2021, 16:59:38 - *.adsl.inetia.pl
Haha, ale dziady. Zremisować wygrany mecz. Tak to my zawsze będziemy tylko małą Oderką, nikim więcej. Rumak wróć!

Realia - 24 października 2021, 17:00:43 - *.199.59.156
Brawo kibice, brawo piłkarze za 2gą połowę. Z taką grą młodzieżą jak w 2 połowie mamy szansę na utrzymanie. Odra na farcie bo w II-połowie nie istniała. Mimo babola brawo Reclaf. Sędzia bardzo dobre zawody. AVE GKS

Jastrzebio - 24 października 2021, 17:03:42 - *.197.32.104
Dzięki za walkę młodzież GKS-u górą i nareszcie zmiany w składzie.Dziadki na emeryturę!

Widz - 24 października 2021, 17:05:36 - *.datapacket.com
Początek to jakiś prezent dla Odry, nim się zaczął mecz było już 2:0 W przerwie Trzeciak (trener GKS) musiał nieźle wstrząsnąć bo w 2 połowie Odra nie istniała. Swoją drogą Mikołaj bramkarz GKS na wciąż na plus. Brawo kibice Jastrzębia za doping! Brawo piłkarze za 2gą połowę. Chyba się utrzymamy💪

hanek - 24 października 2021, 17:13:11 - *.dynamic.chello.pl
jastrzebie wypad z tej ligi !!!nikt was nie chce !!

hanek - 24 października 2021, 17:18:36 - *.dynamic.chello.pl
gorole myslicie ze wam ten remis co da???nic nie da spadek pewny i nic nie pomoze

@Ja11 - 24 października 2021, 17:33:21 - *.nycmny.fios.verizon.net
Jastrzębie ma swój anty fanclub na forum - kolo, ktos, hanek, Hanegen itd. Całkiem prawdopodobnie to jest ten sam przegryw życiowy. Bardzo musiał przeżywać nasze utrzymanie w poprzednim sezonie.

kelner - 24 października 2021, 18:06:34 - *.22.188.7.ipv4.supernova.orange.pl
I po co wam z Odry była wczorajsza impreza ?

dsrava - 24 października 2021, 18:09:30 - *.adsl.inetia.pl
Ten wynik potwierdza teze że Odra to klubik a nie klub walczący o wyższe cele...

Młodzież - 24 października 2021, 18:25:33 - *.133.173.87
Dzisiejszy mecz pokazał, że w GKS trzeba stawiać na młodzież. Walka w 2 połowie była czymś co chciało się oglądać. Proszę wciągać więcej młodzieżowców w skład; może jakiś młody napadzior. Brawo kibice, brawo trener i drużyna za 2gą połowę. Sędzia bardzo dobre zawody.

hanek - 24 października 2021, 18:50:05 - *.dynamic.chello.pl
@ja 11- nie byc taki inspektor gadzet za to tys jest wygryw zyciowy juz niedlugo koles sie bedziesz cieszył pobytem w 1 lidze bardzo w to wierzymy!!

W kółko - 24 października 2021, 22:37:19 - *.dynamic.gprs.plus.pl