28 października 2021, 22:29:27 - euzi
Bramka Adriana Benedyczaka

Adrian Benedyczak zdobył bramkę dla Parmy w wygranym na wyjeździe 2-1 (1-0) spotkaniu 10. kolejki włoskiej Serie B z Cittadellą. To drugie ligowe trafienie 20-letniego napastnika w tym sezonie.

28 października 2021, 20:30 - Cittadella (Stadio Piercesare Tombolato)
AS Cittadella 1973 1-2 Parma Calcio 1913
Enrico Baldini 78 (k) - Franco Vázquez 23, Adrian Benedyczak 59

żółte kartki: Elhan Kastrati, Domenico Frare, Simone Branca, Tommaso Cassandro, Christian D'Urso - Elias Cobbaut.

sędziował: Federico Dionisi (L'Aquila).

W 12. minucie Mirko Antonucci (Cittadella) nie wykorzystał rzutu karnego (Gianluigi Buffon obronił).

Benedyczaka w 71. minucie zmienił Valentin Mihăilă. Poza kadrą Parmy znalazł się natomiast Bartłomiej Maliszewski. Klub Polaków jest na 13. miejscu w tabeli z dorobkiem 13 punktów.

BenekToTo - 28 października 2021, 22:31:33 - *.cust.dsl.teletu.it
Il futuro grande bomber della Polonia

kibol - 29 października 2021, 0:20:40 - *.pa.nsw.optusnet.com.au
Buffon jaki zjazd, szkoda chłopa.

paprykarz - 29 października 2021, 11:00:10 - *.static.ip.netia.com.pl
Póki co ma zagrane 14% czasu meczowego a w tym 2 bramki, czyli bardzo dobrze.

gaga - 29 października 2021, 11:05:12 - *.static.chello.pl
Kibol co ty piszesz. Pokaż mi drugiego bramkarza w tym zacnym wieku, który gra w najwyższej klasie w jednej z najlepszych lig w Europie. Jakby grał w III lidze to byłby zjazd a tak pokazuje że gra nadal go cieszy i co ważniejsze utrzymuje wysoki poziom.

rutek - 29 października 2021, 11:18:29 - *.dynamic.mm.pl
Serie B to nie najwyższa klasa rozgrywkowa we Włoszech. Co nie zmienia faktu, że Buffonowi należy się ogromny szacunek za poziom jaki wciąż prezentuje

DJ1910 - 31 października 2021, 0:05:50 - *.zdnet.com.pl
Wrócił na koniec kariery tam skąd zaczął swoją przygodę z poważną piłką. Szacun.
A Benedyczak ma fajnie że może dzielić szatnie z takim piłkarzem.