eWinner II liga: Pogoń Grodzisk Maz. 0-3 Chojniczanka

30 października 2021, 13:00 - Grodzisk Mazowiecki (Miejski Stadion Sportowy)
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0-3 Chojniczanka Chojnice
Tomasz Mikołajczak 41, Szymon Skrzypczak 69, Marcin Grolik 85

Pogoń: 1. Artur Haluch - 75. Aleksander Theus, 8. Rafał Zembrowski, 99. Daniel Choroś, 20. Piotr Maślanka (63, 23. Michał Zimmer) - 32. Wojciech Kalinowski (68, 14. Michał Wrzesiński), 13. Sebastian Kobiera (63, 27. Michał Gładysz), 16. Bartłomiej Urbański, 22. Filip Sobiecki (63, 17. Kacper Gzieło), 7. Mateusz Lisowski - 10. Damian Jaroń (73, 11. Michał Sacharuk).

Chojniczanka: 1. Kamil Broda - 20. Michał Grobelny (64, 31. Sebastian Olszewski), 3. Marcin Grolik, 4. Paweł Czajkowski, 28. Michał Mikołajczyk - 11. Kamil Mazek (82, 9. Szymon Emche), 45. Mateusz Cegiełka, 17. Tomasz Mikołajczak (71, 7. Artur Pląskowski), 77. Łukasz Wolsztyński (71, 8. Sam van Huffel), 91. Mateusz Klichowicz - 30. Szymon Skrzypczak (82, 10. Maciej Kona).

żółte kartki: Theus - Grobelny.
czerwona kartka: Bartłomiej Urbański (45. minuta, Pogoń, za kopnięcie przeciwnika).

sędziował: Konrad Gąsiorowski (Biała Podlaska).
widzów: 405.

kaszub - 30 października 2021, 15:01:11 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Wynik dobry. Szału nie ma.

henio - 30 października 2021, 15:07:35 - *.petrus.pl
Zwyciescow sie nie sadzi ale...... gra dalej nie zwala z nog!

Lol - 30 października 2021, 16:33:01 - *.play-internet.pl
Jak to powiedział Finkowski nie będzie wyników w zimie wymienimy zawodników.Laik..

Bolim - 30 października 2021, 18:14:37 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Sędziowanie Gąsiorowskiego to była padaka. Nie powinno być czerwonej kartki, ale wynik musiał się zgadzać. Chojniczanka strzeliła bramkę i to był jej pierwszy celny strzał i chyba jedyny w pierwszej połowie. Przy 11 na 11 wszystko się mogło zdarzyć, ale sędzia wypaczył mecz. Fauli na Pogonistach nie odgwizdywał prawie wcale. Dopiero od 0:2 zaczął. Dawno nie widziałem tak jawnie stronniczego meczu. Ostatni raz chyba w latach 90.

Rewi4 - 30 października 2021, 18:26:25 - *.33.106.176.ip4.krucznet.com.pl
Oj pchają tą Chojniczankę w górę,pchają.