30 października 2021, 15:24:45 - gabrielba
Leicester przegrał w lidze

Leicester City FC, który jest rywalem Legii Warszawa w fazie grupowej Ligi Europy, przegrał 0-2 (0-2) w meczu 10. kolejki angielskiej Premier League z Arsenal FC. Rewanżowy mecz mistrza Polski z Leicester odbędzie się 25 listopada.

30 października 2021, 13:30 - Leicester (King Power Stadium)
Leicester City FC 0-2 Arsenal FC
Gabriel Magalhães 5, Emile Smith Rowe 18

Leicester: 1. Kasper Schmeichel - 18. Daniel Amartey (46, 7. Harvey Barnes), 6. Jonny Evans, 4. Çağlar Söyüncü - 27. Timothy Castagne, 8. Youri Tielemans, 42. Boubakary Soumaré, 10. James Maddison (71, 29. Patson Daka), 33. Luke Thomas - 14. Kelechi Iheanacho (46, 37. Ademola Lookman), 9. Jamie Vardy.

żółte kartki: Jonny Evans, Jamie Vardy (Leicester).

sędziował: Michael Oliver (Northumberland).
widzów: 32 209.

Poza kadrą gospodarzy znalazł się Jakub Stolarczyk.

Leicester zajmuje dziesiąte miejsce z dorobkiem 14 punktów.

... - 30 października 2021, 15:35:56 - *.146.101.241.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Słabo zaczęli (albo Arsenal świetnie), ale potem mieli tyle okazji, że mogli ten mecz spokojnie wygrać i to nie jedną bramką. Tyle, że czasem jest dzień, kiedy NIC nie chce wpaść, a jeszcze bramkarz rywali ma dzień cyborga.

vodopad - 30 października 2021, 16:43:57 - *.play-internet.pl