30 października 2021, 16:19:44 - dwieladek
Bramka Piotra Strączka

Piotr Strączek strzelił bramkę dla FK Slavoj Trebišov w przegranym 1-4 (0-3) meczu 15. kolejki słowackiej drugiej ligi z KFC Komárno. Dla 21-letniego napastnika, który rozegrał całe spotkanie, to pierwszy ligowy gol w bieżącym sezonie.

30 października 2021, 14:30 - Komárno (Štadión KFC Komárno)
KFC Komárno 4-1 FK Slavoj Trebišov
Michal Krajňák 10 (s), Šimon Šmehyl 16, Kristóf Domonkos 32 (k), Patrik Šurnovský 61 - Piotr Strączek 64

żółte kartki: Patrik Abrahám - Peter Rypák.

sędziował: Boris Parilák.
widzów: 465.

FK Slavoj Trebišov zajmuje 11. miejsce w tabeli z dorobkiem 17 punktów.

jackyll - 30 października 2021, 16:22:46 - *.euro-net.pl
Chłopak co miał wczoraj interwencję w końcu w meczu z Lechem to stadiony świata! A dzisiaj jeszcze brameczka strzelona.

Dżon - 30 października 2021, 18:58:44 - *.centertel.pl
Takie czasy, kryzys aż trzeszczy, hiperinflacja zżera zaronki, trzeba zarabiać na każdy sposób. On akurat dobrze to wykombinował: jako bramkarz się nie nabiega, miał siły na bieganie na szpiucy dzisiaj. Jutreo pewnie będzie gdzieś sędzią technicznym. Brawo, chłopak czasu nie marnuje!