31 października 2021, 16:51:04 - Pietaszek
Gol Szymona Żurkowskiego

Szymon Żurkowski strzelił gola dla Empoli w wygranym 2-1 (0-1) meczu 11. kolejki włoskiej Serie A z Sassuolo. Dla 24-letniego pomocnika, który wszedł na boisko w 80. minucie w miejsce Nicolasa Haasa, to była pierwsza ligowa bramka w tym sezonie.

31 października 2021, 15:00 - Reggio Emilia (Mapei Stadium - Città del Tricolore)
US Sassuolo Calcio 1-2 Empoli FC
Lorenzo Tonelli 43 (s) - Andrea Pinamonti 83 (k), Szymon Żurkowski 90

żółte kartki: Gianluca Scamacca, Giacomo Raspadori, Grégoire Defrel, Maxime Lopez - Petar Stojanović, Andrea Pinamonti.

sędziował: Luca Massimi (Termoli).

Empoli zajmuje ósme miejsce w tabeli z dorobkiem 15 punktów.

lpm - 31 października 2021, 17:02:21 - *.dynamic.chello.pl
Brawo Szymon! Górnik Zabrze pamięta!

lpm - 31 października 2021, 17:03:48 - *.dynamic.chello.pl

2000 - 31 października 2021, 17:15:00 - *.adsl.inetia.pl
Żurkowski czwartym w ten weekend polskim piłkarzem który został największym bohaterem po Lewym,Benedyczaku i Stryjku w lidze szkockiej.Droga do powołania na mecz z Andorrą stoi otworem

jajogłowy - 31 października 2021, 17:21:36 - *.rdsnet.ro
@2000, Do tego Kamil Grabara, bo tym razem nie wpuścił bramki. Przez cały mecz rywal oddał jeden strzał i to w dodatku niecelny.

Luigi - 31 października 2021, 17:23:50 - *.dynamic.chello.pl
Brawo Szymon. Fiorentina pamięta.

jn.KSG.32 - 31 października 2021, 18:15:54 - *.play-internet.pl
Brawo Zupa!!! Życzę następnych goli.

e(L)ka - 31 października 2021, 18:53:03 - *.30.52.235.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Do repry brać go natychmiast.

zzz - 31 października 2021, 19:16:30 - *.136.138.161
Żurkowski z bramka, Kurzawa z bramką, chłopaki z Zabrza ostatni raz walą w drzwi kadry Zołzy tyle że to zołza i ma humory...

Do zzz - 31 października 2021, 21:02:18 - *.147.101.51.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl