31 października 2021, 16:53:20 - gabrielba
Fortuna I liga: Sandecja 1-1 Zagłębie S.

31 października 2021, 15:00 - Sosnowiec (Stadion Ludowy)
Sandecja Nowy Sącz 1-1 Zagłębie Sosnowiec

Sandecja: 31. Dawid Pietrzkiewicz - 77. Rafał Kobryń, 28. Michal Piter-Bučko, 4. Kornel Osyra, 90. Tomasz Boczek (78, 30. Dawid Wolny), 24. Kamil Słaby - 27. Damian Chmiel, 6. Maissa Fall, 7. Robert Janicki (65, 16. Michał Walski), 23. Jakub Zych (65, 9. Błażej Szczepanek) - 18. Swetosław Dikow.

Zagłębie: 23. Matko Perdijić - 18. Lukáš Ďuriška, 77. Dominik Jończy, 11. Wojciech Kamiński - 16. Dawid Ryndak, 6. João Oliveira (83, 4. Mateusz Machała), 96. Wojciech Szumilas (90, 67. Aléx Tanque), 94. Dawid Gojny - 22. Quentin Seedorf (61, 8. Szymon Pawłowski), 9. Szymon Sobczak, 10. Maksymilian Banaszewski (61, 28. Maciej Ambrosiewicz).

żółte kartki: Piter-Bučko, Boczek, Słaby - Kamiński, Szumilas, Ambrosiewicz, João Oliveira, Jończy, Ryndak.
czerwona kartka: Kamil Słaby (81. minuta, Sandecja, za drugą żółtą).

sędziował: Jacek Małyszek (Lublin).
widzów: 501.

Żółtą kartką ukarany został także rezerwowy zawodnik gospodarzy - Maciej Małkowski

Guru - 31 października 2021, 16:56:04 - *.gdansk.vectranet.pl
Dobry wynik dla wiecie kogo!!!

Sztajger - 31 października 2021, 16:56:08 - *.verifiedsecurehyperlink.us
Dobry wynik dla Widzewa!

Ns - 31 października 2021, 16:56:22 - *.play-internet.pl
Kiedy będzie można grać przy Kilinskiego?

D - 31 października 2021, 16:59:30 - *.master.pl
Karty z kosmosu widać było jak sędzia gwizdał dla Sosnowca Słaby druga żółta za co ? Za walkę o piłkę tragedia i bardzo dobrze ze Piter strzelił na 1-1 a poza tym mecz kopanina

Rafel - 31 października 2021, 17:14:00 - *.218.96.44
Że w Sosnowcu w tym kurniku jest licencja...

obserwator - 31 października 2021, 17:19:02 - *.dynamic.mm.pl
Sandecja standardowo czerwo

y - 31 października 2021, 17:46:35 - *.147.65.251.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Dobry wynik dla legii (na przyszły sezon).

xxl - 31 października 2021, 19:52:02 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Arkadiuszu ciąg dalszy Twoich niepowodzeń trwa.Wybory przegrane,fabryka poszła do Zawiercia a Małachowskiego nie widać końca. Była nadzieja w Zagłębiu ze ci poprawi humor ale nadzieja jest matką głupich jak powiedział mądry człowiek.Girek i jego opowieści o profesjonalizmie można włożyć miedzy bajki bo ani klub się organizacyjnie nie zmienił ani Skowronek nie zmienił drużyny,dalej marazm,nieład,bałagan poziom raczej klasy okręgowej.To co zostawili po sobie Jaroszewski,Tomczyk i Książek nie zostanie przez następne 10 lat odbudowane a to Twoja zasługa bo to Ty ich powołałeś i chroniłeś żeby mieli parasol ochronny na swoje nieudolne działanie a jak słyszę że Jaroszewski dalej funkcjonuje w klubie i pobiera kasę a w przyszłości ma dostać stanowisko na nowym stadionie to brak mi słów i nie można tego inaczej nazwać jak jeden wielki SKANDAL.

ZS kibic - 31 października 2021, 21:30:39 - *.dynamic.chello.pl
Proponuję spojrzeć na którym miejscu jest...Skra Częstochowa,klub bez stadionu... porównać budżety obu klubów... cóż może stać ich na lepszych kopaczy niż Zagłębie... albo po prostu nie rządzą tym klubem tacy ,, fachowcy"jak w Zagłębiu...

Kibic - 31 października 2021, 21:38:25 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Sandecja gra lepiej na wyjazdach niż u siebie zremisować z najsłabsza drużyna ligi na własnym terenie? Drużyna myślącą o awansie niestety na takie wpadki nie może sobie pozwolić. Może Sandecja niech gra tylko na wyjazdach bo aktualnie nie wygrali meczu u siebie nie wiem czy w Europie znajdzie się drugi taki klub

ZS kibic - 31 października 2021, 21:52:50 - *.dynamic.chello.pl
Brawo dla D.Dudka człowiek z klasą umie się zachować...(wypowiedź na konferencji) pomimo konfliktu z klubem ( a w zasadzie z jego byłym prezesem)...

zag26 - 31 października 2021, 22:12:33 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Martwi mnie, że Skowronek powoli zaczyna sie gubić ze zmianami i skladem podstawowym to co Moskal. Jak on grajac w 11 na 10 wygrywał 1:0 do 88 min i w 83 minucie zamiast dobic rywala wprowadza obrońce niedoświadczonego by domniemam bronic wyniku i po raz kolejny ta sztuka sie nie udaje. W takich momentach wprowadza sie pomocnika i to doświadczonego w celu utrzymania wyniku lub kogos na kontrę.

Sand75 - 31 października 2021, 22:27:33 - *.218.117.128
Sandecja jest wysoko w tabeli, choć nie rozegrała jeszcze żadnej meczu na własnym stadionie. A teraz najlepsze: ani jednej z 17 bramek zdobytych jesienią nie strzelił nominalny napastnik. Dikov rozegrał (łącznie z meczem pucharowym) prawie 1000 minut, Wolny około 400 i to okazało się za mało, by którykolwiek z nich zmieścił piłkę w siatce. Strach pomyśleć co byłoby, gdyby Sandecja miała w przodzie napastnika z prawdziwego zdarzenia.

ZS 1906 - 31 października 2021, 22:36:00 - *.dynamic.gprs.plus.pl
To jest już niestrawne co prezentują ci kopacze

Kibic - 1 listopada 2021, 8:18:44 - *.146.99.87.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Skowronek strzelił sobie gola. Grając przy przewadze należało wprowadzić nie obrońcę a pomocnika.

ZS katowic - 1 listopada 2021, 21:52:51 - *.204.51.39.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Chęciński łapy precz od Zagłębia

KKS - 2 listopada 2021, 15:12:15 - *.73.178.238.4net.digi.pl
Do Kibic. Kolego Sandecja gra tylko i wylacznie na wyjazdach poniewaz stadion jest w budowie nawet spotkania jako gospodarz rozgrywa na wyjezdzie jako gospodarz, mecz byl w Sosnowcu. Jak na ekipę która gra tylko na wyjazdach wyniki ma świetne.