31 października 2021, 20:02:35 - bartekwr9
Gol Piotra Zielińskiego. Wygrana Napoli w lidze

Piotr Zieliński strzelił gola dla Napoli w wygranym 1-0 (0-0) meczu 11. kolejki włoskiej Serie A z Salernitaną. Była to jego druga ligowa bramka w tym sezonie. Napoli jest rywalem Legii Warszawa w fazie grupowej Ligi Europy, a rewanżowy mecz z mistrzem Polski odbędzie się 4 listopada o godz. 18:45 w Warszawie.

31 października 2021, 18:00 - Salerno (Stadio Arechi)
US Salernitana 1919 0-1 SSC Napoli
Piotr Zieliński 61

Napoli: 25. David Ospina - 22. Giovanni Di Lorenzo, 13. Amir Rrahmani, 26. Kalidou Koulibaly, 6. Mário Rui - 99. André Zambo, 8. Fabián Ruiz, 20. Piotr Zieliński (90, 59. Alessandro Zanoli) - 21. Matteo Politano (80, 5. Juan Jesus), 14. Dries Mertens (60, 37. Andrea Petagna), 11. Hirving Lozano (60, 7. Elif Elmas).

żółte kartki: André Zambo, Mário Rui (Napoli).
czerwone kartki: Grigóris Kástanos (70. minuta, Salernitana, za brutalny faul) - Kalidou Koulibaly (76. minuta, Napoli, za faul taktyczny).

sędziował: Michael Fabbri (Rawenna).

Zieliński zszedł z boiska w 90. minucie, gdy zastąpił go Alessandro Zanoli, a poza kadrą meczową znalazł się Hubert Idasiak. Na ławce Salernitany pozostał Paweł Jaroszyński.

Napoli ma na koncie 31 punktów i jest liderem. Salernitana z kolei zgromadziła siedem punktów i zajmuje przedostatnie, 19. miejsce w tabeli ligowej.

Nikodym - 31 października 2021, 20:09:11 - *.204.33.51.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Z Legiom tysz ino wygrojo

PZPN - 31 października 2021, 20:21:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Cało Polska jest z wami wygrajcie z Legią ...

Kuba - 31 października 2021, 20:24:34 - *.30.146.10
przeciez to pewne stawiajcie cale majatki na napoli! chyba nie ma wiekszego pewniaka jak teraz porazka legii z napoli wloskim klubem z czolowki!

mario napo - 31 października 2021, 20:25:00 - *.146.37.93.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Nie, nie wygramy z Legią, już raz z nimi wygraliśmy, oni oszczędzają siły na nas a my na nich nie.

... - 31 października 2021, 20:49:17 - *.30.113.202.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
W dobrym momencie, przed finiszem eliminacji do MŚ.

Fritz - 31 października 2021, 20:51:24 - *.204.48.92.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
W czwartek spokojnie mogą wystawić juniorów i tak 3pkt pojadą do Neapolu..

egzpert - 31 października 2021, 22:05:53 - *.10.70.96
Zieliński, to ten którego już zmieszali z pomyjami egzperci z Polsatu Sport?

hanys - 1 listopada 2021, 9:17:16 - *.leon.com.pl
Tak jak piszą z legią nie macie wygrać macie ją upokorzyć ze 6:0

jerry - 1 listopada 2021, 13:49:50 - *.finemedia.pl
Zielu w tym momencie walczy o utrzymanie miejsca w pierwszym składzie. Elmas sie cały czas rozwija i kwestia czasu jest jak zagra jakis wielki mecz i zajmie jego miejsce. Wciaz wazny zawodnik Napoli, ale widac ze coraz mniej. Chocby fakt ze w zasadzie nie ma on calych meczy zagranych, a zejscie juz 60 jest bardzo czeste, do tego tez najczesciej jest zmienany jako pierwszy. Miedzy bajki mozna wlozyc zainteresowanie wielkich klubow, wrzutki menadzera co jakis czas beda, ale obiektywnie nie ma on szans na gre w zadnym duzym klubie, moze w jakichs Totkach zakladajac ze zaaklimatyzuje sie na wyspach. Trzeba go traktowac w kadrze jak go traktuja w Napoli, czyli solidnego gracza pierwszeo skladu, ale nie zadnego lidera, czy kogos kto decyduje o losach spotkan. Czesto mysle co z nim nie tak i wydaje mi sie ze po prostu gra nie na optymalnej pozycji. Powinien grac wyzej [jak Insigne moze] i miec mniej obowiazkow defensywnych, na box to box ma za malo zdrowia [przez to czesto znika podczas spotkan], za slaby w odbiorze.

oset - 2 listopada 2021, 9:19:39 - *.ztomy.com