3 listopada 2021, 15:22:19 - bartekwr9
Felicio uszczęśliwił wiślaków

W najciekawiej zapowiadającym się środowym spotkaniu 1/16 finału Fortuna Pucharu Polski Wisła Kraków wygrała na wyjeździe 3-1 (1-0) z pierwszoligowym GKS-em Tychy. Wiśle prowadzenie w pierwszej połowie dał Mateusz Młyński. Dziesięć minut po przerwie do wyrównania doprowadził Łukasz Grzeszczyk. Awans gościom zapewnił wprowadzony z ławki Felicio Brown Forbes, który strzelił dwa gole.

3 listopada 2021, 13:30 - Tychy (Stadion Miejski Tychy)
GKS Tychy 1-3 Wisła Kraków
Łukasz Grzeszczyk 55 - Mateusz Młyński 24, Felicio Brown Forbes 74, 76

Tychy: 1. Adrian Odyjewski - 99. Dominik Połap, 6. Nemanja Nedić, 3. Łukasz Sołowiej, 11. Krzysztof Wołkowicz - 77. Kacper Piątek (77, 79. Marcin Kozina), 17. Sebastian Steblecki (63, 7. Jakub Piątek), 25. Wiktor Żytek (80, 14. Bartosz Biel), 8. Łukasz Grzeszczyk, 27. Kamil Kargulewicz (80, 28. Miłosz Pawlusiński) - 20. Gracjan Jaroch (63, 29. Tomáš Malec).

Wisła: 31. Mikołaj Biegański - 43. Dawid Szot, 17. Serafin Szota, 4. Maciej Sadlok, 15. Matěj Hanousek - 40. Yaw Yeboah, 80. Patryk Plewka, 92. Michal Škvarka (90, 19. Hubert Sobol), 11. Mateusz Młyński (62, 91. Felicio Brown Forbes), 54. Piotr Starzyński (46, 25. Michal Frydrych) - 7. Dor Hugi (87, 2. Krystian Wachowiak).

Bruno - 3 listopada 2021, 15:35:24 - *.play-internet.pl
Sądziłem, że Tychy bardziej postawią się Wiśle.

gosc - 3 listopada 2021, 15:35:37 - *.centertel.pl
Pytanie do prezydenta Tychów: czy nie lepiej utrzymywać z miejskiej NASZEJ MIESZKAŃCÓW Kasy tylko hokej na lodzie, a klub piłkarski sprzedać za 1zl prywatnemu sponsorowi? No chyba że miasto Tychy i kibiców interesuje co najwyżej pierwszoligowy byt. Jeżeli dla Tychów to maksimum marzeń i możliwości to ok. Ale moje zdanie jest takie że na hokej warto postawić naszą kasę bo hokeiści od lat zdobywają medale i sławią miasto Tychy

Olsztyniak - 3 listopada 2021, 15:36:08 - *.centertel.pl
Brawo Wisełka!

Kibic - 3 listopada 2021, 15:39:07 - *.dynamic-4-waw-k-2-2-0.vectranet.pl
A ja swoje. Gdzie jest KORSARZ? Ha, ha...

tyski - 3 listopada 2021, 15:42:36 - *.datapacket.com
gosc napisz to do rezydenta przez meila...

tychy 71 - 3 listopada 2021, 15:56:47 - *.dynamic.kabel-deutschland.de
W sumie niezly mecz gdyby nie kondycja . Teraz juz wiemy dlaczego w lidze idzie jak idzie . W przerwie musza byc wzmocnienia i moze byc ciekawie .

Widzewiak - 3 listopada 2021, 15:57:32 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo Wisła gratki za awans za pewne pokonanie tych no.... Wiadomo kogo.Może na siebie trafimy w 1/8

Widzewiak - 3 listopada 2021, 15:59:37 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@Bruno
tychy to co najwyżej się mogą postawić swoim koleżanką z aleji uni 2.Nic więcej.

bolek8778 - 3 listopada 2021, 16:00:32 - *.internetdsl.tpnet.pl
Hokej ? To ta dyscyplina jeszcze kogoś interesuje ? Ktoś to jeszcze transmituje ?

Rere - 3 listopada 2021, 16:05:04 - *.internetdsl.tpnet.pl
GKS nie ma kibiców, jedynie garstka sezonowcow. W Tychach większość za Zagłębie Sosnowiec

Ciekawy - 3 listopada 2021, 16:06:15 - *.centertel.pl
Co za inteligent wymyśla tak smieszne godziny w środku tygodnia? Rozumiałbym gdyby nie mieli oświetlenia ale ni bez przesady.. Taki jak i mecze w poniedziałek. Kulesza zmien to!!

Łysy - 3 listopada 2021, 16:12:17 - *.play-internet.pl
do gosc. Hokej hokejem piłce nie dorówna. Jak myślisz gościu że tylko hokej to jesteś w mylnym błędzie, jak jeden z polityków. Sport to sport, jeden pójdzie na hokej ale także na piłkę. Prezydent to polityk zależny od partii.Inaczej mówi, inaczej działa.A kibic wybiera gdzie chodzi.Pozdrawiam.

Stefan - 3 listopada 2021, 16:12:23 - *.dynamic.chello.pl
Dzisiejszy mecz jeszcze raz udowodnił, że jakość sportowa zawodników GKS-u bardzo odbiega od tego aby nawet pomarzyć o awansie. Słabiutka Wisła , a właściwie jeden zawodnik - co było super widoczne przy trzeciej bramce dla Wisły - potrafił całą drużynę GKS "przejechać" na stojąco. Ci co to obrażają się na krytykę może zauważyli ile tyskiej drużynie brakuje do poprawności i poziomu.Dzisiaj połowie drużyny brakowało kondycji i o ile w I połowie meczu jakoś gra wyglądała za wyjątkiem skuteczności to druga połowa pokazała stan drużyny. Myśląc o awansie trzeba wymienić 80% drużyny na ZAWODNIKÓW a nie kopaczy. Odrębnym zagadnieniem jest powtarzana sprawa jakości murawy. Teraz liga i zdobywanie punktów oby 3 w meczu z Jastrzębiem. Każdy inny wynik przekreśli nadzieje kibiców na coś lepszego niż oglądanie kopaniny przez następny sezon.

TULL - 3 listopada 2021, 16:16:28 - *.adsl.inetia.pl
Gratulacje dla Wisły z Łodzi.

i tyle - 3 listopada 2021, 16:18:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ten sędzia to WIELKI DRAMAT .... max A-klasa

gbr22 - 3 listopada 2021, 16:40:38 - *.internetia.net.pl
Wisła spokojnie, ale konkretnie, świetnie nas wyczekali, my się szarpaliśmy, mieliśmy przewagę, ale co z tego jak nie ma komu strzelać(wszystko w środek bramki), a dośrodkowania niedokładne(Bayern wczoraj pokazał jak się dogrywa piłki). Wszedł jeden zawodnik i wszyscy się bali do niego podejść, Wisła zaatakowała i popłoch w obronie, a później nerwowe rozgrywanie w ataku i podania w aut. Mimo, że Wisła przez większość meczu niewidoczna to klasa i precyzja zawodników w końcówce aż nadto widoczna, oni mają Forbesa a my Malca, chyba każdy widzi jaka jest różnica między napastnikiem, a napastnikiem. 2 zawodników (Yeboah i Forbes) na których nie mieliśmy recepty zrobiło mecz, jeszcze Żytek zamiast się rzucić pod nogi/piłkę to stanął na linii jak kołek jeszcze pokazując gdzie ma strzelić. Mecz był do wygrania, ale oczywiście zmarnowali okazję.

GksTmo - 3 listopada 2021, 16:42:26 - *.235.161.69
Jaka kasa na hokej dla hokeistów grających w lidze ogórkowej, grających w tym samym sosie cały czas. Jakby nasi hokeiści grali w lidze zagranicznej to byśmy zobaczyli ile Ci hokeiści są warci.

K - 3 listopada 2021, 16:55:44 - *.centertel.pl
Wiem że Liga Mistrzów i w ogóle ale jaki sens mają mecze w środku tygodnia w południe na stadionach gdzie śmiało można by było grać wieczorem albo późnym popołudniem przy świetle?
Renomy pucharu takie granie o 13:00 na pewno nie podnosi.

y - 3 listopada 2021, 17:11:48 - *.146.242.237.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Tzn. że Tychy do ekstraklasy się nie nadają.
Drużyny na poziomie e-klasy klepią Wisłę jak chcą.

Stary kibi - 3 listopada 2021, 17:36:50 - *.146.99.192.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Starsi pamiętają , w jadłodajniach , barach za komuny było takie coś jak zraz tyski ... I ta drużyna to właśnie jest taki zraz tyski.

MM. - 3 listopada 2021, 17:38:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
K nie mogą grac wieczorem bo w Tychach odbędzie się mecz w Pucharze polski Kobiet który jest zaplanowany na 19

RTS.ŚRD. - 3 listopada 2021, 17:46:31 - *.centertel.pl
No to teraz Widzew Wisła,lub Wisła Widzew.💪

ADAM VQW - 3 listopada 2021, 17:54:45 - *.dynamic.chello.pl
tychy 90% czasu albo wyzywanie wisły albo darcie japy"cracovia"...serio tyski zapiewajło ma taki ubogi repertuar??? Kwestie młynu przemilczę...

Tychowiani - 3 listopada 2021, 18:02:14 - *.146.102.255.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Gratulacje dla Wisły Kraków !

SzopyFan - 3 listopada 2021, 18:34:14 - *.110.244.0
ino WRWE

Trol - 3 listopada 2021, 18:34:52 - *.play-internet.pl
Z racji pracy mecz dziś na monitorze. Dziękuję polsatowi . Pierwsze 45 minut dobre w wykonaniu Gksu . W drugiej części dały znać o sobie braki kondycyjne . Brawo Połap Grzeszczyk i Nedic zagrali naprawdę dobre zawody . Znów dał o sobie znać brak rasowego snajpera ( Jaroch miał trzy setki !!!!!) Ostatnie 10 minut to już zauważalna wielka różnica między ekstraklasą a pierwszą ligą .

Hetman - 4 listopada 2021, 0:17:59 - *.sta.tvknaszapraca.pl
naprawde szkoda .

Starotyski - 4 listopada 2021, 4:43:32 - *.dynamic.chello.pl
Piąty mecz z rzędu bez zwycięstwa a zarząd dalej nie pozbywa się głównego winowajcy takiego stanu rzeczy czyli Derbinka. Wisła słabiutka do ogrania. W dodatku wystawia w składzie pięciu młodzieżowców a Derbinek nie potrafi ustawić drużyny. Z taką Wisła to Widzew Korona Miedź czy Arka poradziliby sobie bez problemu. Teraz czeka nas kolejna strata punktów w lidze. I kolejny ,,rekord" frekwencji. Derbinek bardzo się stara żeby na mecze przychodziło jak najmniej osób. Jaki trener taka frekwencja.

kibic - 4 listopada 2021, 8:39:09 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Już nie długo pograją częściej w I LIDZE poziom zbliżony

A - 4 listopada 2021, 13:54:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
I Tychy sa do Ekstraklasy, jak nie potrafia pokonac Wisły która wszystko przegrywa hahahahaah