5 listopada 2021, 22:39:59 - euzi
Gol Szymona Żurkowskiego

Szymon Żurkowski strzelił swojego drugiego gola w sezonie dla Empoli w zremisowanym u siebie 2-2 (0-1) meczu 12. kolejki włoskiej Serie A przeciwko Genoi. 24-letni pomocnik asystował ponadto przy pierwszym golu dla gospodarzy.

5 listopada 2021, 20:45 - Empoli (Stadio Carlo Castellani)
Empoli FC 2-2 Genoa CFC 1893
Federico Di Francesco 62, Szymon Żurkowski 71 - Domenico Criscito 13 (k), Flavio Bianchi 89

żółte kartki: Nicolò Rovella, Stefano Sturaro, Andrea Masiello, Johan Vásquez (Genoa).

sędziował: Luca Pairetto (Nichelino).

Żurkowski wszedł na boisko w 59. minucie za Nicolasa Haasa, a w drużynie gości Aleksander Buksa pozostał na ławce rezerwowych. Empoli zajmuje ósme miejsce w tabeli z dorobkiem 16 punktów. Genoa jest 15. i ma dziewięć punktów.

Ars Węgier - 5 listopada 2021, 22:56:34 - *.6.0.4.ipv4.supernova.orange.pl
Paulo Sousa powinien jako wybitny cybernetyk piłkarski, antycypować dobrą formę Szymka Żurkowskiego i powołać do kadry w miejsce nic nie dającego Lewandowskiego!

Piter - 5 listopada 2021, 23:07:42 - *.static.sitel.net.pl
Brawo Zupa ;) Oby tak dalej!

Krzychu - 5 listopada 2021, 23:56:12 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Oby Żurkowski złapał formę i piął się w górę w swoim piłkarskim rozwoju. Ostatnie dwa mecze na pewno dodadzą mu animuszu i pewności siebie. Oby była w przyszłości z niego pociecha dla kadry.

Tur Turek - 6 listopada 2021, 0:59:02 - *.net-system.pl
To kolejny mecz gdzie Szymon wchodzi z ławki i przesądza o wyniku spotkania. Coś czuję, że niedługo cały czas podstawa a potem transfer. Jest moc!!!

jn.KSG.32 - 6 listopada 2021, 6:44:18 - *.play-internet.pl