Lechia: 12. Dušan Kuciak - 17. Mateusz Żukowski, 25. Michał Nalepa, 23. Mario Maloča, 20. Conrado (74, 10. Bassekou Diabaté) - 99. İlkay Durmuş, 6. Jarosław Kubicki (54, 8. Egzon Kryeziu), 7. Maciej Gajos, 28. Flávio Paixão, 79. Kacper Sezonienko (54, 2. Rafał Pietrzak) - 9. Łukasz Zwoliński (54, 33. Marco Terrazzino).

Zagłębie: 30. Dominik Hładun - 26. Kacper Chodyna, 74. Kamil Kruk, 2. Aleksandar Pantić, 77. Mateusz Bartolewski - 17. Patryk Szysz (78, 21. Tomasz Pieńko), 8. Łukasz Poręba, 14. Jakub Żubrowski (78, 31. Dawid Pakulski), 18. Filip Starzyński (64, 9. Erik Daniel), 7. Saša Živec (64, 20. Ilja Żygulow) - 11. Tomáš Zajíc (69, 36. Oliwier Sławiński).

żółte kartki: Maloča - Żubrowski, Hładun, Sławiński.

DrGranat - 6 listopada 2021, 19:26:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Myyyy... wierzsymyyyy. TYLKO W BKS - HEJ LECHOIOOOO!!!

c - 6 listopada 2021, 19:27:51 - *.174.212.33.novaia.pl
ale końcówa! brawo!

leon - 6 listopada 2021, 19:29:00 - *.231.46.177.koba.pl
20 sek. po zakończeniu meczu....ten news. Już się zastanawiałem, dlaczego nic się nie dzieje w doliczonych 4 minutach. Tylko 1 celny strzał i jeden zablokowany , poza tym nic. Ale za to działo się w 5 minucie. Wczoraj Śląsk w ostatniej minucie, dziś Zagłębie. Jest sprawiedliwie.!

kura - 6 listopada 2021, 19:29:01 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Zagłębie dziadostwo , Żuraw co ty za zmiany zrobiłeś.

CK - 6 listopada 2021, 19:29:24 - *.play-internet.pl
Nie udało się wygrać w Tańcu z Gwiazdami to sobie Terrazzino odbił dzisiaj hehe

PePE - 6 listopada 2021, 19:29:44 - *.centertel.pl
Lechia liderem 💪💪💪

mirekos - 6 listopada 2021, 19:29:45 - *.cable-modem.tkk.net.pl
Szacunek za granie do końca, minimalizm się nie opłaca ;)

Pan kurz - 6 listopada 2021, 19:29:46 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Czy strzelec bramek dla Lechii to ten włoski tancerz z "Tańca z gwiazdami"?

K. Costner - 6 listopada 2021, 19:29:47 - *.24.nat.cwdc-cgn02.myaisfibre.com
Tańczący z gwiazdami.

mirekos - 6 listopada 2021, 19:29:48 - *.cable-modem.tkk.net.pl

Były kibic - 6 listopada 2021, 19:29:48 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Co za idiota zespół prowadzi a trener wpuszcza w drugiej połowie 2 trampkarzy co jest grane..czyżby kolejny prezes to prezes idiotów

Ops - 6 listopada 2021, 19:29:49 - *.9.155.231
Żuraw wszystkie zmiany które zrobił.to osłabił druzyne..Betony do.tego momentu nie istnieli,

Costner - 6 listopada 2021, 19:31:46 - *.24.nat.cwdc-cgn02.myaisfibre.com
Tańczący z gwoździami.

Jarek - 6 listopada 2021, 19:31:49 - *.190.244.198
Tak niewiele brakło by Lechia straciła punkty i Raków miał trochę spokoju. Niestety Zagłębie frajersko straciło punkty.

Pan kurz - 6 listopada 2021, 19:31:49 - *.dynamic.gprs.plus.pl

kojot - 6 listopada 2021, 19:31:51 - *.net.autocom.pl
Sobota wieczór, idealna godzina wieczorna, mecz wicelidera, trójmiasto z ponad pół milionową aglomeracją, a na meczu 6,5K osób. Nasza liga to dno. Niestety. Ludzie nie ma się co śmiać z jakichś frekwencji Niecieczy, Stali Mielec, Zagłębia czy Piasta, bo w całej Polsce jest z tym padaka, żenada itd. Na Legii to samo, aglomeracja ponad 2 miliony ludzi, a stadion na ligowym meczu nawet w połowie się nie zapełnia, przecież to wstyd. To samo we Wrocławiu, Białymstoku, Poznaniu itd. To jest dramat.

Tomek - 6 listopada 2021, 19:37:29 - *.toya.net.pl
Gratulacje Lechia na te chwile lider mieszka w Gdańsku.
Tylko dlaczego Was tak mało ? Popatrzcie na Widzew - 1 liga i jutro będzie 17 tysiecy,weźcie przyklad ,macie super kibiców ,historię i piekny stadion...

Zl - 6 listopada 2021, 19:39:17 - *.centertel.pl
W ...z tym żurawiem co to za zmiany ,

Ggg - 6 listopada 2021, 19:41:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Lechia pozdrowienia z Legnicy jesteście wielcy.

andy - 6 listopada 2021, 19:50:33 - *.dyn.optonline.net
jakimi gwiazdami--tanczacy z wilkami

Janek - 6 listopada 2021, 19:52:24 - *.icpnet.pl
Frajerstwo Żurawia .Szysz to co zrobił na0-2.Jaki trener taki wynik.

Floyd - 6 listopada 2021, 19:55:51 - *.dynamic.chello.pl
Lechia&Miedź

Horacyś - 6 listopada 2021, 19:57:58 - *.adsl.inetia.pl
Zuraw powinien odlecieć, przegrał wygrany mecz, jego zmiany to amatorszczyzna. Polityka klubu do kitu i widocznie mają grac nie najlepsi tylko dzieci. Jak najszybciej potrzebny konkretny trener i to krajowy a nie jakiś Liczka czy P.czka, Zuraw do deptania kapusty a nie prowadzić zespół z extraklasy!

ChG - 6 listopada 2021, 20:02:39 - *.adsl.inetia.pl
Brawo Lechia, pozdrowieniami z Głogowa, od kibica Chrobrego. Krety na kolanach :-)

kibic - 6 listopada 2021, 20:04:07 - *.sta.tvknaszapraca.pl
Żuraw dał zwycięstwo Lechii wprowadzając juniorów w miejsce doświadczonych graczy i Zagłebie sie pogubiło. Co za ..... z tego Żurawia

Docent Fur - 6 listopada 2021, 20:13:56 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ale te 6 tys. widzów na 40-tysięcznym stadionie wygląda żałośnie. Po co rudy budował stadion skoro w Gdańsku nie ma zapotrzebowania na piłkę?

kojot - 6 listopada 2021, 20:22:55 - *.net.autocom.pl
@Docent Fur - zapotrzebowania na piłkę nie ma w żadnym mieście. To samo pytanie mógłbyś zadać do włodarzy Warszawy, Poznania, Wrocławia itd.

Hańba - 6 listopada 2021, 20:28:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ŻURAW w Lubinie !!! Brak Kibiców na Stadionie !!!

Zl - 6 listopada 2021, 20:34:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Panie Burlikowski czyścić to bagno póki nie jest za późno, najbardziej frajersko przegrany mecz w histori jaki pamiętam

Artur,,, - 6 listopada 2021, 20:37:15 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
@kojot.co taki zdziwiony. Frekwencja jest taka jaki poziom ekstraklapy chciałbyś taka jak w Niemczech, Anglii, Hiszpanii,, zapomni,, Dużo wiary już się wyleczyło z tego marazmu ilez można być robiony w bambuko dla nich się liczy tylko,, czy się stoi czy się leży kilkadziesiąt tysiączków się nalezy,, tylko że Europa ucieka bo tam faktycznie grają w piłkę a nie w Ch..a

ali - 6 listopada 2021, 20:37:48 - *.dynamic-3-poz-k-0-3-0.vectranet.pl
Żuraw, Guldan oraz przynajmniej 7 piłkarzy do natychmiastowego wywalenia. Od momentu przyjścia nowego prezesa piłkarze jakoś przestali wygrywać. Kompromitacja jak można tak grać. Akademią to my meczy nie będziemy wygrywać.

STARY - 6 listopada 2021, 21:01:03 - *.icpnet.pl
Żuraw piłkarski kreminał. Przegrywa wygrany mecz.

Kibic - 6 listopada 2021, 21:01:30 - *.87.0.28
W Mielcu na Lecha przyszło 6 tys.To 10 procent mieszkańców.Mielec ma 60 tys.mieszkańców

STARY - 6 listopada 2021, 21:02:03 - *.dynamic.gprs.plus.pl

STARY - 6 listopada 2021, 21:02:37 - *.dynamic.gprs.plus.pl

F. c. - 6 listopada 2021, 22:42:30 - *.centertel.pl
brawo, ale na trybunach wentylacja padła albo mieszkańcy pomorza benzyne wykupują akurat

Horacys - 6 listopada 2021, 22:44:13 - *.adsl.inetia.pl
Żuraw amator, co za patologia, Skód oni biorą takich ogórków, czy klubu nie stać na mądrego trenera?

Extra - 6 listopada 2021, 22:53:30 - *.dynamic.chello.pl
Zagłębie dominowało i miało sporo sytuacji abybprowadzić 2,3,4:0... Wtedy trener postanowił przerwać ten piękny futbol w wykonaniu Miedziowych.Zdjął kluczowych graczy wpuścił łebków z osiedlowych boisk/ jeden lat 16!)
Jeśli będą grać jak tu przez 60 minut i nie zrobią glupich zmian to wyniki będą dobre!

zdziwiony - 7 listopada 2021, 0:12:59 - *.elblag.vectranet.pl
jak zwykle zgody Arki inne niż Lech mają zakaz na sektor gości w Gdańsku.Była Legia, był Górnik i nagle Miedziowi out.Nie pamiętam kiedy wpuścili Cracovię np.Przypadek pewnie

Bako - 7 listopada 2021, 3:23:34 - *.hsd1.il.comcast.net
Tak to się kończy jak w meczu można prowadzić 2,3-0!!! Który to już mecz Zagłębia w którym nie wykorzystują tylu sytuacji na podwyższenie wyniku !!! Lechia szajs wygrała na wielkim fuksie taka prawda !!!!

Lechia - 7 listopada 2021, 5:00:42 - *.191.60.27 (*.29.210.29)
@Bako. zjedź Snickersa...

Gòrni - 7 listopada 2021, 8:43:30 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Co ten Żuraw zrobił wpuścił łebkòw a zdjął dobrych grajkòw.Co on myślał że Akademią wygra mecz.

Jura - 7 listopada 2021, 9:12:11 - *.ssp.dialog.net.pl
Pięknie rozklepali Lubiń. Ciekawe kiedy państwo przestanie finansować tego twora KGHM😐

kibic - 7 listopada 2021, 9:51:55 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Bako, chłopczyku za wrażenia artystyczne nie ma punktów Lechia wam pokazała że gra się do końca stara piłkarska prawda nie strzeliłeś na 2-3 do zera licz się z przegraną

Gin - 7 listopada 2021, 10:10:39 - *.9.155.231
@jura...tyle twoich wypocin co tutaj się podleczysz...co do tematu...nie doźyjesz tego momentu...snutna twoja przyszłość...

Kibic - 7 listopada 2021, 11:33:47 - *.179.232.65
Żuraw to taki trener jak że mnie kucharz jedyny swojego rodzaju ściąga piłkarzy dobrych by wpuścić dno hahaha kurde ale jaja nie ma takich na świecie