czerwona kartka: Daniel Tanżyna (87. minuta, Widzew, za drugą żółtą).

sędziował: Daniel Stefański (Bydgoszcz).

Solijc - 7 listopada 2021, 14:37:14 - *.master.pl
Dobry wynik dla widzewa.. A nie czekaj !!!!

kibic - 7 listopada 2021, 14:37:15 - *.centertel.pl

Ju(L)ius - 7 listopada 2021, 14:37:15 - *.elblag.vectranet.pl
Dobry wynik dla Legii!!!

Beny - 7 listopada 2021, 14:37:15 - *.centertel.pl
Dobry wynik dla Widzewa

mks - 7 listopada 2021, 14:37:15 - *.legnica.vectranet.pl
Szkoda sytuacji Matuszka, ale też Widzew cisnął przez długi czas i maił sytuacje Guzdka. Remis sprawiedliwy. Bardzo dobry mecz.

Krzysztof - 7 listopada 2021, 14:37:15 - *.dynamic.chello.pl
Miedź dużo lepsza, Widzew miał szczęście z tym remisem

Chg - 7 listopada 2021, 14:37:19 - *.play-internet.pl
Brawo Miedź. Zasługujecie na awans czego Wam życzy kibic Chrobrego. Fajna piłkę gracie i kwesta awansu to tylko formalność. Oczywiście z taką grą.

Ssss - 7 listopada 2021, 14:38:54 - *.dynamic-3-poz-k-0-2-0.vectranet.pl
Żałosny widzew nie awansuje

m.st.w. - 7 listopada 2021, 14:39:16 - *.net.autocom.pl
Dobre meczycho na szczycie I ligi, trzeba przyznać. 💪 Dwie dobre drużyny, życzę obu awansu.

Marecco - 7 listopada 2021, 14:39:26 - *.dynamic.mm.pl
Miedź wyraźnie lepsza. Gdyby skuteczność poprawili Widzew byłby pobity

aaa - 7 listopada 2021, 14:39:27 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Straciliśmy dzisiaj 2 punkty. Ale za tydzień wskoczymy na fotel lidera. Dobry mecz dzisiaj zagraliśmy jako Miedź.

kptnemo - 7 listopada 2021, 14:39:32 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Dobry wynik dla Korony

Sztajger - 7 listopada 2021, 14:39:41 - *.play-internet.pl
Dobry wynik dla Widzewa!

v - 7 listopada 2021, 14:39:41 - *.204.34.42.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Żaden wynik. Czas się obudzić i wrócić na ścieżkę zwycięstw.
I nie patrzeć na to, że inni też tracą punkty.

varadi - 7 listopada 2021, 14:41:00 - *.play-internet.pl
Dobry mecz najlepszych zespołów ligi. Mam nadzieję że w maju w Legnicy będziemy wspólnie świętować awans

Rumun - 7 listopada 2021, 14:41:06 - *.play-internet.pl
17 tysięcy na I lidze. A w ekstraklasie na stadionach pustki.

olo - 7 listopada 2021, 14:42:27 - *.10-2.cable.virginm.net
Dobry mecz, Miedź zagrała dobre spotkanie.Duzo akcji,widać że obie drużyny chciały wygrać.Bez Letniowskiego sporo tracimy.Nie mam nic przeciwko aby oba kluby awansowały.

Jazz1910 - 7 listopada 2021, 14:42:56 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Świetne widowisko. Brawa dla obu klubów.

Miedziak - 7 listopada 2021, 14:43:00 - *.115.240.215
Oba zeapoły zasługują na awans.

Miedziak - 7 listopada 2021, 14:43:06 - *.115.240.215

/o/ - 7 listopada 2021, 14:43:47 - *.dynamic-3-poz-k-0-2-0.vectranet.pl
Dobry mecz. Remis sprawiedliwy. Emocji sporo. Gdyby Włoch miał takie okazje jak Guzdek to pewnie to by wykorzystał

Widzew10 - 7 listopada 2021, 14:44:22 - *.toya.net.pl
szkoda ze Widzew tego nie wyygral? Miedz byla do ogrania pierwsze 15 miniut 1 polowy potem w 2 Miedz spuchala jeszcz w koncowce moze? i co Miedziowi mielisci nas rozniesc? hahaha? szkoda tej straconej bramki 23 minucie? Krzysztof Miedz lepsza hahahahahaha?

Kibic - 7 listopada 2021, 14:44:33 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Dobry wynik dla Stomilu

Boniekk - 7 listopada 2021, 14:45:06 - *.33.106.176.ip4.krucznet.com.pl
Widzew ,Miedź awansują. Sandecja z baraży.

kaz - 7 listopada 2021, 14:45:53 - *.adsl.inetia.pl
W meczu można dokonać trzech zmian a Widzew w 89 minucie zrobił czwartą zmianę, to jak to jest? Tak samo było w meczu Korony w Polkowicach zrobili trzy pojedyncze i momencie kontuzji Forenca już nie mogli zrobić zmiany i szykował się Szarek na bramkę.

Kibic - 7 listopada 2021, 14:46:55 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Kibic - 7 listopada 2021, 14:46:59 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Kibic - 7 listopada 2021, 14:47:25 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Kibic - 7 listopada 2021, 14:47:32 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Kibic - 7 listopada 2021, 14:47:54 - *.dynamic.gprs.plus.pl

grzechuleg - 7 listopada 2021, 14:47:55 - *.ssp.dialog.net.pl
Myślę że i jedni i drudzy zasługują na awans jeśli nadal tak będą grać Szkoda sytuacji Matuszka i Tronta z końcówki ale Widzew też miał sete parę chwil wcześniej Dlaczego Łobo nie wpuścił w drugiej połowie Bruno lub Chuki Makuch już w 70 min nadawał się do zmiany Pozostaje niedosyt ale cóż zrobić Jeszcze wiele meczów do rozegrania i każdy punkt będzie ważny

@kaz
Dobra uwaga, tutaj jednak chyba nie można się przyczepić, bo jedna zmiana była zrobiona bezpośrednio po przerwie, co się nie wlicza do tych 3 pojedynczych momentów, w których można zrobić zmiany.

hierbatnik - 7 listopada 2021, 14:51:23 - *.cable.smsnet.pl
Widzewa dla wynik bardzo dobrze oj tak

REDALERT - 7 listopada 2021, 14:51:26 - *.toya.net.pl
Mecz zdecydowanie najlepszych, najrówniej grających drużyn Fortuna 1-ligi.
Miedziani bliżej wygranej, ale świetna postawa WRĄBLA daje nam 1-punkt. Kolejny katastrofalny występ DAJEWSKIEGO i to jemu Miedziani powinni postawić piwo za pierwszą bramkę. Ważny punkt zarówno dla WIDZEWA jak i dla Miedzi. punkt który będzie miał znaczenie na końcu rozgrywek.

Widzew10 - 7 listopada 2021, 14:51:27 - *.toya.net.pl
juz w drugim meczu Widzew traci bramke? tak bylo z LKSem dwie teraz z Miedzia? Widzew mnusi to poprawic na treningach blad Delejeskiego? Widzew grajac w 10 w koncowce utrzymal wynki

orinoo - 7 listopada 2021, 14:51:29 - *.play-internet.pl

Artur,,, - 7 listopada 2021, 14:53:27 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Rafał - 7 listopada 2021, 14:53:42 - *.204.0.89.dsl.dynamic.t-mobile.pl
Widzew w dwóch ostatnich meczach zgubił 5 punktów. Czyżby spadek formy??? Miedź zdecydowanie bliższa była zwycięstwa.

19(L)16 - 7 listopada 2021, 14:53:49 - *.10-1.cable.virginm.net
@kaz: w meczu z Polkowicami Korona dokonała 4 zmian. Można dokonać 5 zmian w meczu, z czego max 3 w trakcie gry, reszta w przerwie.

Artur,,, - 7 listopada 2021, 14:54:24 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
W tej Łodzi zwłaszcza po,, wschodniej stronie,, nie mają innych atrakcji 17 tys, szkoda czasu. No dobra,brawo Miedzianka tak trzymać Hej Slask A ktoś tu,, sapie,, że Widzew lepszy. Buuuuuaaaa

Zagloba - 7 listopada 2021, 14:56:50 - *.as13285.net

fan futbol - 7 listopada 2021, 14:56:53 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Dobry wynik dla Krama Yudha Tiga Berlian

borek - 7 listopada 2021, 14:56:54 - *.dynamic.mm.pl
Jak to jest? Każdy się wypowiada, że niby Widzew słabszy dzisiaj, tydzień temu, 2 tygodnie temu, miesiąc temu... A oni wciąż pierwsze miejsce w tabeli.... Może jednak warto zweryfikować swoje błędne przemyślenia. Pozatym dzisiaj bardzo dobry mecz i sprawiedliwy remis.

Kris_85 - 7 listopada 2021, 14:56:55 - *.ip4.superloop.com
To sa chyba dwa najlepsze zespoly w lidze i to bylo widac na boisku. Jesli ktos inny sie nie wlaczy do walki to Widzew i Miedz awansuja bezposrednio.

sts - 7 listopada 2021, 15:03:52 - *.4web.pl
Ależ mecz. Wynik tego nie oddaje. Bardzo wyrównany, obie ekipy miały swoje zmarnowane setki, obie miały też farta, a bramkarze spisali się na medal. Mecz był tak wyrównany, że nawet obaj trenerzy skończyli z kartkami ;)

Obiektywny - 7 listopada 2021, 15:06:41 - *.adsl.inetia.pl
Dla mnie mecz najlepszych drużyn 1 ligi. Dokładnie tak może wyglądać tabela w maju.Dużo walki i naprawdę ciekawe widowisko.Pozdrawiam normalnych kibiców

Obiektywny - 7 listopada 2021, 15:08:44 - *.adsl.inetia.pl

Widzew10 - 7 listopada 2021, 15:11:53 - *.toya.net.pl
nie wiadmo kto awansuje z 2 miejsca? Miedz Arka Korona itd? jeszze do konca sezonu jest duzo kolejek? Miedz grac tak na wiosne nie bedzie? sytuacja w tabeli moze sie zmienic? Widzew nadal n ie pokonany u siebie w sercu Lodzi? nie wszytsko da sie wygrac? jezeli Widzew wygra cztery necze do konca 3 koleji z rundy wiosennej a rywaly pogubia punty? mzecie nas wiecie gdzie

miedziak - 7 listopada 2021, 15:15:02 - *.centertel.pl
Brawo moja Miedzianka, dobry wynik dla Widzewa bo dowieźli ten remis do końca meczu,no i oczywiście dobry wynik dla Stomilu z którym przegraliśmy swego czasu 3-0, wielkie gratulacje dla trenera Łobodzińskiego i całej drużyny, świetny mecz i naprawdę fajnie się to oglądało , naprzód Miedzianko.

Rafał - 7 listopada 2021, 15:15:02 - *.115.240.215
Najlepszy mecz w 1 lidze dwóch faworytów do awansu. Swietnie się ogladało. Sprawiedliwy wynik. Hej Miedź!

roler - 7 listopada 2021, 15:15:05 - *.dynamic-4-waw-k-2-1-0.vectranet.pl
do kaz:
Precyzując. Każda drużyna może dokonać maksymalnie 5 zmian w ciągu gry, lecz maksymalnie w 3 przerwach na to przeznaczonych. Czyli muszą zmieniać za jednym razem więcej niż jednego piłkarza. Natomiast zmiany dokonywane w przerwie nie wliczają się do tego limitu. Także wszystko jest ok. Widzew zrobił 3 przerwy na zmiany i wymienił 3 piłkarzy. 4 wymienił w przerwie.

miedziak - 7 listopada 2021, 15:15:05 - *.centertel.pl

Rafał - 7 listopada 2021, 15:15:05 - *.115.240.215

miedziak - 7 listopada 2021, 15:15:06 - *.centertel.pl

miedziak - 7 listopada 2021, 15:18:15 - *.centertel.pl
Brawo moja Miedzianka, dobry wynik dla Widzewa bo dowieźli ten remis do końca meczu,no i oczywiście dobry wynik dla Stomilu , wielkie gratulacje dla trenera Łobodzińskiego i całej drużyny, świetny mecz i naprawdę fajnie się to oglądało , naprzód Miedzianko.

Sindsyl - 7 listopada 2021, 15:21:41 - *.fbx.proxad.net
Dobry mecz, obie drużyny zasługują na awans. Brawo Widzew, brawo Miedż. Pozdro dla normalnych.

Kalosz - 7 listopada 2021, 15:27:21 - *.master.pl
Sędzia 2-3 razy skrzywdził Miedż, prawo korzyści ! ML w końcówce meczu powinna to wygrać! !

m - 7 listopada 2021, 15:27:48 - *.piekary.net
Jak na I ligę naprawdę dobry mecz. I Widzew i Miedź zasługują na brawa. Co na minus słaby sędzia i słaba murawa na Widzewie.

Kapuśniak - 7 listopada 2021, 15:31:05 - *.master.pl
Widzew ma świetnego bramkarza!

Kalosz - 7 listopada 2021, 15:32:38 - *.master.pl

Kalosz - 7 listopada 2021, 15:34:02 - *.146.96.222.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

dbwaRTS - 7 listopada 2021, 15:37:02 - *.centertel.pl
Widzew jest Liderem i ma 5 pkt przewagi nad 3 zespołem,w każdą stronę mógł ten wynik pójść,chyba najlepsza ekipa która u Nas grała.

Max_Paine - 7 listopada 2021, 15:37:20 - *.centertel.pl
@m w twojej mieścinie murawa na 100% lepsza

Tur Turek - 7 listopada 2021, 15:38:32 - *.net-system.pl
Ale wszyscy mają polewkę z Widzewa :D

Tomek - 7 listopada 2021, 15:43:13 - *.toya.net.pl
piękna oprawa w 18 ( 1918r) minucie , cały stadion w barwach flagi i hymn,brawo Widzewiacy,brawo Polacy

Roler - 7 listopada 2021, 15:47:29 - *.dynamic.chello.pl
Jak na 1 ligę różnice w pierwszej 6 nie są duże i wszystko wiosna może się wydarzyć. Bynajmniej Widzew nikogo nie miażdży przy tym miał sporo szczęścia w kilku meczach (Niepołomice,Kielce,z ŁKS)

miedziak - 7 listopada 2021, 15:54:22 - *.centertel.pl
Trzeba przyznać fajna oprawa meczu,flaga biało-czerwona i hymn kibice Miedzi też śpiewali no i prawie 18 tysia na trybunach też robi wrażenie,ale murawę na stadionie Miedzi to mamy 100 razy lepszą, pozdro dla normalnych.

Widzew10 - 7 listopada 2021, 15:56:45 - *.toya.net.pl
Rler Widzew mial szczecie rywale to samo? dzisiaj gdyby nie blad Dabielaka Widzew by ten mecze wygral? Widzew mial wiecej sytuacji ale nie wyjirzystal w drugiej polowie nie padla zadna bramka z oby dwoch stron? ? Widzew posiadanie pilki 55% Miedz 48% co sie tak napinasz

Ja - 7 listopada 2021, 16:02:30 - *.centertel.pl
Boli was ten Widzew.
A po sezonie będzie bolał jeszcze bardziej.
Brawa dla obu drużyn i obu trenerów.

bolo - 7 listopada 2021, 16:06:11 - *.dynamic.chello.pl
miedz i widzew strata 2 pkt dobry wynik dla aspirujacych na fotel lidera.

Figiel - 7 listopada 2021, 16:18:25 - *.dynamic.chello.pl
Za tydzień sytuacja w czołówce tabeli jeszcze bardziej może się wyrównać. Prawdopodobne, że Widzew przegra w Bielsku, Miedź wygra z Polkowicami, Korona wygra z Tychami, Sandecja zremisuje z Arką. Jeszcze dużo grania w tym roku i na wiosnę, wszystko może się wydarzyć....

Knur - 7 listopada 2021, 16:19:51 - *.ssp.dialog.net.pl
Fatalny mecz Widzewa. Duże szczęście że zremisowaliśmy. Miedź wyraźnie lepsza.😗

Widzew10 - 7 listopada 2021, 16:23:22 - *.toya.net.pl
Figiel ty juz zakladsz jaki bedzie wybuk Widzewa,Miedzi Korony? poczekajmy do nastepnej kolejki okaze sie?

JWP87 - 7 listopada 2021, 16:24:16 - *.play-internet.pl
Lider obroniony...
Tylko WIDZEW!!!!!!!!

Sindsyl - 7 listopada 2021, 16:29:28 - *.fbx.proxad.net
Hej Knurze wracaj do chlewa. Boli ma bolec. Tylko Widzew RTS. A chlewa pewnie gdzieś na Karolewie, allbo troszkę dalej. Bez odbioru.

Widzew10 - 7 listopada 2021, 16:29:48 - *.toya.net.pl
szkoda tych dwoch punktow? Widzew odskoczyl by Miedzi o 5 punkow,tak musimy zadowolic sie podzialem punkrtow? trudno nieraz tak bywa,ze nie wszystko mozna wygrac??? pozytyw jest taki ze kolejny mecz u siebie bez porazki w sercu Lodzi!!!! Tylko Widzew

roso - 7 listopada 2021, 16:31:09 - *.97.89.214.ipv4.supernova.orange.pl
witam kibicow miedzi i widzewa jako legniczanin moge byc malo obiektywny ale wydajesie ze miedz nie byla gorszym zespolem co do p stefanskiego w jednej sytuacji powinien puscic akcje tam nie bylo faulu kamera to dokladnie pokazala brawo zespol brawo p lobodzinski gramy naprawde dobry futbol oby tylko nie zdarzaly nam sie jakies fatalne mecze stomil chrobry a teraz akcja polkowice pozdrawiam

ŁKS1908 - 7 listopada 2021, 16:37:26 - *.138.97.117
Z nas się śmieli jak zremisowaliśmy z Górnikiem Polkowice a wy co? Też remis i to remis i to remis za 1 punkt

Romek58 - 7 listopada 2021, 16:38:36 - *.30.114.64.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Brawo Miedzianko !!! Jestem z Was dumny.

Krzysztof - 7 listopada 2021, 16:39:40 - *.103.252.125
Panie stefanski, koncz pan kariere sedziowska. Cala trojka sedziowska mega porazka. Od czasu kiedy Widzew sie odbudowuje i gral w 4 lidze nie bylo slabszych sedziow. Prosze sie nauczyc ze jest cos takiego jak nakladka. Ze jest cos takiego ze zawodnik lezac trzyma pilke miedzy nogami. Auto wszystkie po przebitkach mylnie oceniane w obie strony. No i wypaczenie wyniku meczu, bo gdzie przy bramce dla Widzewa pilka calym obwodem opuscila boisko. Na varze nie mieli dobrej powtorki i lipa. Tak wiec ta trojka sedziowska koszmar.

orinoo - 7 listopada 2021, 16:42:26 - *.play-internet.pl

grzechuleg - 7 listopada 2021, 16:46:33 - *.ssp.dialog.net.pl
@Widzew10 Mało obiektywny z ciebie gość Obyś nie był zdziwiony jak za tydzień będzie zmiana lidera

Timy - 7 listopada 2021, 16:48:47 - *.toya.net.pl
Patryk trwaj w tym co kochasz!

Figiel - 7 listopada 2021, 17:06:56 - *.dynamic.chello.pl
@Widzew10, tak zakładam i pisze, że prawdopodobne takie rozstrzygnięcia. Ty masz prawo zakładać, że wygracie w Bielsku choć nie sądzę....

Widzew10 - 7 listopada 2021, 17:12:15 - *.toya.net.pl
dobra Figiel pogadamy po meczu w Bielsku? okaze sie kro ma racje? bez obioru

Dupa blada - 7 listopada 2021, 17:13:09 - *.toya.net.pl
W poprawnej polszczyźnie nie ma słowa śmieli. W Łodzi też chyba nie ma 1908.

Dupa blada - 7 listopada 2021, 17:13:10 - *.toya.net.pl

jarson - 7 listopada 2021, 17:23:30 - *.dynamic.chello.pl
Widzew jest w dołku to widać , ale mimo to nie przegrał . Brak Letniowskiego i Nowaka bardzo osłabił zespół , młodzi Guzdek i Gołębiewski bez formy . Śniedz Miednica trochę może i lepsza , ale Lidar jest na Piłsudskiego 138

19(L)16 - 7 listopada 2021, 17:36:58 - *.10-1.cable.virginm.net
W Bielsku pewnie będzie remis i Widzew lidera utrzyma. Później będzie ciekawiej, bo Widzew ma gorszy kalendarz (3 wyjazdy, 1 dom) i trudniejszych przeciwników niż Miedź (3 dom, 1 wyjazd). W mojej opinii liderem przed przerwą będzie Miedź, a na koniec sezonu Widzew, bo ma większy potencjał.

futbolista - 7 listopada 2021, 17:40:40 - *.boid.qwest.net
dobry wynik dla ficefa i nalezy sie dzisiaj pifko ! a za tym, nie chcemy ani Widzewa wyzej, ani Stowarzyszenia wyzej, ani Ruchu wyzej, a co do Lechii, to trzymac ja z dala od pierwszej trojki. za to, niech odradzaja sie takie kluby, jak : Gwardia W. Lublinianka L. Unia R. SZ.Bytom, . Polonia W. i Polonia B. tego oczekujemy z radoscia !!!

Sopel - 7 listopada 2021, 17:49:38 - *.dynamic.chello.pl
Nie kreujcie już mistrzów 1 ligi Widzew, Miedź bo Podbeskidzie, Arka czy Korona nie zrezygnują z bezpośredniego awansu, najbliższe 4 mecze tego roku coś już będą znamionować....

odpad lask - 7 listopada 2021, 18:07:56 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@kales1909-ten remis z Pokowicami, to byl wasz mega sukces. A ostatnio smialismy sie z wyniku z Odra. Przypomnij wszystkim, ile tam bylo, bo niektorzy nawet nie liczyli, ile bramek wam wkopali

Celok - 7 listopada 2021, 18:28:53 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Widzew10 Ty powinieneś w kabarecie występować, poczucie humoru masz super 😄

obserwator - 7 listopada 2021, 19:35:58 - *.92.249.2
Bardzo dobry mecz. Brawa za walkę. Remis jak najbardziej sprawiedliwy.

Starus - 7 listopada 2021, 19:55:36 - *.212.164.170.tvsat364.lodz.pl
ŁKS1908 porównanie Polkowic do Miedzi.... Haha

obserwator - 7 listopada 2021, 19:55:37 - *.92.249.2
Ale murawa to pastwisko. A była taka piękna po MŚ U-20. Chyba ktoś tam ma małe pojęcie o jej utrzymaniu.

kac - 7 listopada 2021, 20:10:19 - *.adsl.inetia.pl
Jednego nie można nie zobaczyć to fakt ile emocji wywołuje zainteresowanie klubem Widzew.
Zobaczcie proszę ile wpisów jest pod jego artykułami a ile pod innymi drużynami z 1 ligi ??
Jak czarne na białym widać kto kibicowsko rządzi w lidze !!

Jarcy - 7 listopada 2021, 20:23:18 - *.204.49.228.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Szkoda ze Miedziowcy nie wygrali ale Brawa za urwanie punktu Widzewkowi

orinoo - 7 listopada 2021, 21:18:15 - *.play-internet.pl

JS - 7 listopada 2021, 21:23:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
RTS WIDZEW ŁÓDŹ.Klubowa polska drużyna wszechczasów.Żmuda,Boniek,Smolarek,Młynarczyk,Jana
s,Tłokiński itp itd.Pamiętamy.Chcemy napisania nowej historii.

Berg - 7 listopada 2021, 22:50:16 - *.master.pl
Jednak o tą jedną bramkę Miedź była lepsza.
Gramy dalej💪
Hej Miedź!

FC Łask - 7 listopada 2021, 23:02:59 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Kac to nie kwestia zainteresowania tylko beka z tego pseudo klubu 😂😂😂

@fc Łask - 7 listopada 2021, 23:17:54 - *.111.203.089.ntlworld.ie
chłopców, dostarczycielami największej beki w tej lidze są Łachy-Komuchy-Siury ;)

bibu - 7 listopada 2021, 23:59:28 - *.as13285.net
Widzew kupi w kolejny okienku połowę pierwszego składu Miedzi i konkurent posprzątany

Berg - 8 listopada 2021, 0:29:49 - *.master.pl
@bibu za chudzi jesteście. Tylko taki pomysł macie? Już tak było, Robak, Zieliński.
A nawet jak to byłoby realne to i tak zbudujemy nową drużynę, jeszcze lepszą i wam dokopiemy

grzechuleg - 8 listopada 2021, 6:23:39 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Oj Widzewiaczki Widzewiaczki Jacy wy jesteście pewni swego A jeszcze nawet połowy sezonu nie ma Oby ta pewność siebie was nie zgubiła

abc - 8 listopada 2021, 13:15:20 - *.7.106.67

Odp - jak pamiętacie jak Widzew wtedy nie miał kibiców, a was Citkomaniacy nie było na świecie lub mieliście po trzy lata? :-)