12 listopada 2021, 18:55:15 - Pawel97
eMŚ: Jorginho wystąpił w reprezentacji Gwinei Bissau

Jorginho z Wisły Płock wystąpił w reprezentacji Gwinei Bissau w zremisowanym 0-0 meczu grupy I eliminacji mistrzostw świata z Gwineą. 26-letni pomocnik grał do 90. minuty, gdy zmienił go Frédéric Mendy.

12 listopada 2021, 17:00 - Konakry (Stade Général Lansana Conté)
Gwinea 0-0 Gwinea Bissau

żółta kartka: Aguibou Camara (Gwinea).

sędziował: Mohamed Maarouf (Egipt).

W drużynie gospodarzy José Kanté (w przeszłości Górnik Zabrze, Wisła Płock, Legia Warszawa) wszedł na boisko w 70. minucie, zmieniając Sory'ego Kabę, a w drużynie gości Rudinilson (kiedyś Lechia Gdańsk) cały mecz spędził na ławce rezerwowych.

Tabela:

1. Maroko         4 12 14- 1
2. Gwinea Bissau  5  5  5-11
3. Gwinea         5  4  5- 8
4. Sudan          4  2  5- 9

Bodo - 12 listopada 2021, 19:04:19 - *.dynamic.gprs.plus.pl
A oni go do złotej piłki pchają. Eksperty.

Płock - 12 listopada 2021, 19:09:24 - *.088.c83.petrotel.pl
I niech tam już zostanie, bo jest słaby niesamowicie...

sto - 12 listopada 2021, 20:00:41 - *.212.135.17
brawo Gwinea B. W bramkach 5-11, ale drugie miejsce jest!

Pszemke - 13 listopada 2021, 0:09:41 - *.interkonekt.pl
Podobno karnego nie strzelił.

P - 13 listopada 2021, 17:36:00 - *.centertel.pl
Więcej minut gra w swojej kadrze, niż w Wiśle, ale tu faktycznie nic ciekawego nie pokazuje.