Bełchatów: 25. Leonid Otczenaszenko - 77. Mateusz Gancarczyk, 69. Kajetan Kunka, 38. Martin Klabník, 2. Mateusz Szymorek - 30. Łukasz Wroński (66, 5. Mikołaj Gabor), 23. Michał Graczyk, 17. Marcin Ryszka, 10. Dawid Flaszka, 50. Jakub Miarka (82, 18. Mateusz Kempski) - 11. Szymon Sołtysiński (90, 6. Adam Dobosz).

Wisła: 33. Piotr Owczarzak - 3. Lukáš Kubáň, 25. Błażej Cyfert, 4. Mateusz Pielach, 91. Ariel Wawszczyk (46, 21. Emil Drozdowicz), 27. Dominik Cheba - 8. Kacper Kondracki (64, 80. Dominik Banach; 78, 6. Piotr Lisowski), 7. Krystian Puton, 28. Carlos Daniel, 19. Ednilson Furtado (64, 18. Łukasz Wiech) - 9. Dylan Ruiz-Diaz.

żółte kartki: Wroński, Szymorek, Miarka, Sołtysiński - Wawszczyk, Cyfert.

Killzone - 20 listopada 2021, 17:54:55 - *.ip.mgk.pl
Horror. Wisła na +.

Mąż - 20 listopada 2021, 17:56:31 - *.218.70.241
Jak by to powiedzieć.... Frajerzy roku. Rozwiązać tą amatorszczyznę.

Swyrk - 20 listopada 2021, 18:01:25 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jeszcze takiego kręcenia meczu nie widziałem. Doliczył 6 minut nie wiadomo z czego.

yahooGKS - 20 listopada 2021, 18:32:52 - *.centertel.pl
Przyjeżdża do Bełchatowa sędzia o nazwisku Marciniak i wiesz, że nie grasz tylko przeciwko jedenastce gości.

Magic5 - 20 listopada 2021, 18:36:20 - *.play-internet.pl
Myślę że remis, to dobry wynik dała obu drużyn.

Pavko - 20 listopada 2021, 18:54:47 - *.204.82.182.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Takim właśnie frajerstwem zlatuje się z ligi. Myślę że spadek GKSu jest już przesądzony...

Rewi4 - 20 listopada 2021, 19:07:51 - *.33.106.176.ip4.krucznet.com.pl
U mnie na okręgówkę przychodzi 400-500 kibiców.Bełchatów bez kibiców,bez drużyny.Po co wam ta 2 liga.

Mąż - 20 listopada 2021, 20:42:48 - *.218.70.241
Nie psioczyć na sędziego. Tak to jest gdy się broni wyniku zamiast oddalić grę od własnej bramki. Już kiedyś tak właśnie frajersko GKS spadł z ekstrakalsy z jagielonią. Prowadzą 1:0 po bramce Sawali i zaczynają bronić wyniku. Tym bardziej, że boisko nie nadawało się do bry. Straszliwa ulewa i piłka stawała w kałużach. Wchodzi Saganowski i w samym końcu meczu spuszcza frajerów z ligi. Ci dziś też bronili i nabronili.

Pavko - 20 listopada 2021, 22:32:27 - *.204.82.182.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl