21 listopada 2021, 18:00 - Głogów (stadion GOS)
Chrobry Głogów 2-0 Stomil Olsztyn
Hubert Turski 34, Dominik Piła 69

Chrobry: 1. Rafał Leszczyński - 19. Marcel Ziemann, 2. Maksym Iwanowicz, 5. Mavroudís Bougaḯdis, 77. Dominik Piła (86, 20. Eryk Pieczarka) - 7. Mateusz Bochnak (74, 21. Tomasz Cywka), 8. Jaka Kolenc, 27. Michał Rzuchowski (64, 16. Robert Mandrysz), 11. Mikołaj Lebedyński, 23. Dominik Dziąbek (46, 18. Michał Ilków-Gołąb) - 10. Hubert Turski (86, 89. Mateusz Machaj).

Stomil: 31. Krzysztof Bąkowski - 3. Rafał Remisz, 22. Jonathan Simba Bwanga, 5. Beniamin Czajka, 28. Maciej Dampc - 10. Karol Żwir (75, 37. Hubert Szramka), 33. Jakub Tecław (67, 8. Maciej Spychała), 4. Wojciech Reiman (84, 17. Patryk Zych), 70. Merveille Fundambu, 13. Łukasz Moneta - 77. Patryk Mikita.

żółta kartka: Dampc.

sędziował: Marcin Kochanek (Opole).
widzów: 396.

W 31. minucie Łukasz Moneta (Stomil) nie wykorzystał rzutu karnego (Rafał Leszczyński obronił).

Kibic - 21 listopada 2021, 20:00:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
To tylko Stomil potrafi przegrać wygrany mecz!!!

ramzes - 21 listopada 2021, 20:01:11 - *.21.51.115.neoplus.adsl.tpnet.pl
Stomil klub bez kibiców.

Misiek - 21 listopada 2021, 20:02:32 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Gratulacje Chrobry Stomil nam leży,to już.9 Zwycięstwo!! Brawo Bramkarz Obrona karnego! Brawo Dominik piękna bramka z 20 m 👏👍

Pan Kura - 21 listopada 2021, 20:05:23 - *.adsl.inetia.pl
Stomil zagrał całkiem przyzwoicie, jednak nie skutecznie. Chrobry początkowo słabo w defensywie, jednak później corez lepiej. Stomil spokojne powinno się utrzymać, czego Wam życzę. Chrobry mam nadzieję że dołączy do pierwszej ósemki. Panie Prezydencie miasta, czas na gruntowną przebudowę stadionu.

kura - 21 listopada 2021, 20:05:29 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Takie zespoły jak Polkowice,Jastrzębie ,Niepołomice niech spadają z ligi.

varadi - 21 listopada 2021, 20:17:41 - *.play-internet.pl
Chrobry ma najmniej straconych bramek w lidze po Miedzi i Koronie. Oby wam bramkarza nie wykupili w przerwie zimowej

gyu789 - 21 listopada 2021, 20:30:44 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
ale mega sensacja przegrana po tak przepieknej serii zwyciestw ale idzie nowe i 100mil ma jeszcze szanse na miszcza i awans do ekstraklasy- jestem taki dumny

gyu789 - 21 listopada 2021, 20:32:13 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Pan Kura - 21 listopada 2021, 20:34:35 - *.adsl.inetia.pl
@varadi - Bramkarz R.Leszczynski robi dobrą robotę, ale mało straconych bramek to też zasługa bloku defensywy. Poza meczem w Rzeszowie grają na dobrym poziomie.

varadi - 21 listopada 2021, 20:38:16 - *.play-internet.pl
No tak kura masz rację. Ivan to w końcu były obrońca i buduje zespół od tyłu. Brakuje wam napastnika z prawdziwego zdarzenia

Kibol - 21 listopada 2021, 20:39:47 - *.play-internet.pl
1 połowa na remis dzięki interwencją Leszczyńskiego który dziś był na Topie.
2 połowa to już nasza przewaga i piękna gra Piły na lewym skrzydle i gol stadiony świata chyba z 25-30metrow w samo okienko. Na wyróżnienie w Stomilu zasługuje gracz z nr 70 Merveille Fundambu który w środku pola robił przewagę i była z nim trudność ale lewa strona nasza pokazała klasę i zasłużone 3 pkt zostają w Głogowie i mamy spokojną zimę.
Stomil dobrze się pokazał i spokojnie się utrzyma bo widać jakość w tej drużynie.
Przed nami mecze z Arka i Widzewem jak ugramy w niech 4 pkt to będzie górna połówka.
Za potraktowanie kibiców Stomilu Głogowskiej policji CHWD

Rs - 21 listopada 2021, 20:40:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kto,wygrał, faworyt.

OLAF - 21 listopada 2021, 20:50:45 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Pomału Dominik Piła Puka do Bram EX !! Ciekawe jestem do jakiego klubu trafi ? dzisiaj piękna bramka Dominika 👏👏😉😉

Tedi - 21 listopada 2021, 21:05:47 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Gratulacje trenerze Dziurdzievic !.. 👏👏😉 oby tak dalej!..

oli - 21 listopada 2021, 21:07:21 - *.internetia.net.pl
Szacun dla Stomilu. Gdyby po 45 minutach było 3:O dla Nich, nikt nie miałby pretensji. Na pewno Stomil się utrzyma, grają fajną poukładaną piłkę. Natomiast do Chrobrego wreszcie uśmiechnęło się szczęście - oddali 2 strzały i wpadły 2 bramki a Leszczyński wybronił karnego. Jedynym plusem gry był występ młodzieżowców: Turskiego, Iwanowicza, Piły i Pieczarki. Oby trener częściej korzystał z Nich.

Miki - 21 listopada 2021, 21:22:02 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Chrobry w zasięgu Arki ,oj będzie ciekawy mecz Chrobrego 27 Listopada 👍😉

gbr22 - 21 listopada 2021, 21:22:47 - *.internetia.net.pl
Najmniej straconych bramek po Miedzi i Koronie, ale za to w 16 meczach, a nie 17 czy 18, także wystarczy jedna bramka i zamiast na 3 miejscu to możecie być w połowie stawki.

Nani - 21 listopada 2021, 21:33:48 - *.centertel.pl
Jaka frekwencja. Był chociaż 1000 kibiców

Donek - 21 listopada 2021, 22:39:20 - *.play-internet.pl
Dzisiaj fajny mecz-5 młodzieżowców,jest szansa przytulenia 2 baniek-więcej na boisku Dziąbka ,Turskiego,Iwanowicza,nie mówiąc o Pile

Donek - 21 listopada 2021, 22:45:24 - *.play-internet.pl

Astriab - 21 listopada 2021, 23:19:57 - *.adsl.inetia.pl