23 listopada 2021, 16:56:19 - bartekwr9
Ariel Borysiuk i Łukasz Gikiewicz zadebiutowali w Chennaiyin FC

Ariel Borysiuk i Łukasz Gikiewicz zadebiutowali w Chennaiyin FC w wygranym 1-0 (0-0) meczu 1. kolejki indyjskiej ligi zawodowej (Indian Super League) z Hyderabad FC.

23 listopada 2021, 15:00 - Panaji (GMC Athletic Stadium)
Hyderabad FC 0-1 Chennaiyin FC
Vladimir Koman Jr. 66 (k)

żółte kartki: Rahim Ali, Narayan Das (Chennaiyin).

sędziował: Pranjal Banerjee.

Borysiuk zagrał cały mecz, a Gikiewicz w 84. minucie zmienił Mirłana Murzajewa. Z powodu kontuzji poza kadrą meczową Chennaiyin FC znalazł się Rafael Crivellaro (w przeszłości Wisła Kraków).

pacia_mama - 23 listopada 2021, 17:02:16 - *.customers.d1-online.com
spox 🤠

łendełende - 23 listopada 2021, 17:07:24 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Vladimir Koman przed ponad dekadą zdobył brązowy medal mistrzostw świata u-20. Na bramce stał Gulacsi. Na skrzydle szalał Gosztonyi, który był za słaby na Śląsk Wrocław. W ataku grał Krisztian Nemeth. Największym zaś sukcesem Polski było wyjście z grupy w 2007 i bramki postaci tragicznej Janczyka.

TR - 23 listopada 2021, 17:49:26 - *.adsl.inetia.pl
Czyżby rośli nam nowi kandydaci do repr. Polski?

PabloSousa - 23 listopada 2021, 18:14:20 - *.play-internet.pl