[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


24 listopada 2021, 21:21:51 - maciejko
Rafał Zaborowski w Swadhinata KS

Rafał Zaborowski został nowym zawodnikiem beniaminka bangladeskiej ekstraklasy - Swadhinata KS.

27-letni pomocnik w poprzednim sezonie grał w Pandurii Târgu Jiu, w barwach których wystąpił w 16 meczach drugiej ligi rumuńskiej.

Yrtuk - 24 listopada 2021, 21:24:10 - *.adsl.inetia.pl
Ładnie. Właśnie czytałem z nim wywiad na weszlo o jego zagranicznych przygodach. Ciekawy gość, polecam.

kibic - 24 listopada 2021, 21:36:56 - *.228.206.8
Juz go Sousa do kadry powinien brac ....

cxcx - 24 listopada 2021, 21:45:22 - *.play-internet.pl
Odmowił Legii.

ww - 24 listopada 2021, 22:10:34 - *.31.77.207.ipv4.supernova.orange.pl
ten co ma rozmach :D

## - 24 listopada 2021, 22:10:39 - *.adsl.inetia.pl
Pozazdrościł Gikiemu.

@@@ - 24 listopada 2021, 23:10:36 - *.as13285.net
Ostra konkurencja Gikiego w zbieraniu flag :O

Gerwazy - 25 listopada 2021, 0:03:27 - *.dynamic.chello.pl
Ściągają szrot z zagranicy zamiast stawiać na młodych i zdolnych Rumunów

Moki - 25 listopada 2021, 1:02:08 - *.centertel.pl
Czy może mi ktoś wyjaśnić jak tak przeciętny zawodnik może robić taka karierę? W słabej ekstraklasie nie mógł się załapać a później Rumunia a teraz gra w Azji gdzie pewnie płacą świetnie. Bangladesz kojarzy mi się z krykietem ale w futbolu zarobki pewnie są duże a liga w kraju gdzie mieszka tyle ludzi musi być ciekawa

M - 25 listopada 2021, 8:31:36 - *.30.50.191.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Zagadka który Polak zebrał najwiecej flag?

Janusz - 25 listopada 2021, 8:36:18 - *.204.20.201.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
ja to mawia Ferdek Kiepski "czapka wam z butów spadnie" jak się dowiecie ile gość już na tych wojażach skasował siana. Zarobi, pozwiedza, języki pozna. Żyć nie umierać...

Gekon - 25 listopada 2021, 9:39:20 - *.centertel.pl
Liga Bangladeszu to taki odpowiednik polskiej ligi tylko w Azji. kraj bardzo duży, zarobki w odpowiedniej proporcji na Azję, kluby podobnie jak nasze w pucharach się nie liczą i wejście do grupy AFC Cup (ligi Europy) to ich max. Także owszem egzotyka ale do takiej ligi jak Bangladesz, Malediwy, czy nawet w Europie Luksemburg, Bułgaria, Polska to wystarczy chcieć. Tak jak mówią poważnego grania uczą za naszą zachodnią granicą

Pablo33 - 25 listopada 2021, 11:10:38 - *.by.weserve.nl
Jako ciekawostka, ich cały zespół liczony jest na 675k euro, także mniej-więcej poziom 2 liga PL

cycu - 25 listopada 2021, 11:17:21 - *.centertel.pl
Pojechał by lepiej do mls jak buksa i ten drugi podobny poziom ligi podwórkowej ale kasa dużo lepsza. Może by nawet gwiazda został

Pol - 25 listopada 2021, 12:50:48 - *.telpol.net.pl
Ten człowiek nigdy nie był na kadrze Polski!
Nawet nie jeździł na kadrę śląska...

KORONIARZ - 25 listopada 2021, 14:17:47 - *.204.17.229.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Bangladesz wcale nie jest dużym krajem

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas