27 listopada 2021, 13:56:04 - mistol94
Gol Rafała Augustyniaka

Rafał Augustyniak strzelił gola, a jego Urał Jekaterynburg zremisował 1-1 (1-0) z PFK Soczi w meczu 16. kolejki rosyjskiej ekstraklasy. Dla 28-letniego pomocnika, który rozegrał całe spotkanie, to pierwsze ligowe trafienie w tym sezonie.

27 listopada 2021, 12:00 - Jekaterynburg (Jekatierinburg Ariena)
Urał Jekaterynburg 1-1 PFK Soczi
Rafał Augustyniak 34 - Christian Noboa 68

żółte kartki: Eric Bicfalvi - Siergiej Tieriechow, Mateo Cassierra, Mateo Barać.
czerwona kartka: Mateo Barać (74. minuta, Soczi, za drugą żółtą).

sędziował: Artiom Lubimow (Sankt Petersburg).
widzów: 1390.

Poza kadrą meczową drużyny gości znalazł się były zawodnik Miedzi Legnica Sosłan Dżanajew.

Urał zajmuje obecnie 14. miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 13 punktów.

Kikson - 27 listopada 2021, 14:23:51 - *.204.16.201.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Daleko trochę bo Ural – łańcuch górski w Rosji, którym biegnie umowna granica między Europą a Azją ale pewnie zarobi.

Miedziak - 27 listopada 2021, 18:13:01 - *.play-internet.pl
Mówi się że jeden sezon w Rosji to zarobi tyle co przez 15 lat grania w naszej eksie. Życie sobie ustawi przez te pektodolary.

Miedzak - 27 listopada 2021, 18:16:49 - *.master.pl
Rafał to kocur. Walczy, przepycha się, wykorzystuje swoje bardzo dobre warunki fizyczne. Powinien grać za Krychowiaka w kadrze !!!