Fortuna PP: Olimpia G. 3-3 pd. k. 4-2 Świt

30 listopada 2021, 12:00 - Grudziądz (Stadion Centralny)
Olimpia Grudziądz 3-3 pd. k. 4-2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Jakub Bojas 71 (k), 76 (k), Piotr Witasik 118 - Hubert Michalik 21, Łukasz Sosnowski 37 (k), 95 (k)

karne: 0-1 Łukasz Sosnowski, 1-1 Marcin Warcholak, 1-2 Mateusz Długołęcki, 2-2 Michał Cywiński, (2-2 Jacek Tkaczyk - obroniony), 3-2 Krzysztof Wicki, (3-2 Radosław Kamiński - poprzeczka), 4-2 José Cabrera

Olimpia: 1. Adrian Olszewski - 14. Patryk Leszczyński (46, 16. Filip Rzepka), 66. Piotr Witasik, 25. Krzysztof Wicki, 21. Adrian Karankiewicz, 23. Marcin Warcholak - 11. Tomasz Kaczmarek (46, 7. Najim Romero; 79, 64. Jakub Nawrocki), 22. Filip Karmański (46, 6. José Cabrera), 18. Marko Zawada (106, 4. Hubert Mich), 10. Michał Cywiński - 17. Jakub Bojas.

Świt: 57. Jakub Lemanowicz - 8. Mateusz Długołęcki, 3. Sebastian Cuch, 2. Radosław Kamiński, 19. Patryk Cieślak - 11. Filip Kowalczyk (78, 27. Marcel Niesłuchowski), 64. Łukasz Sosnowski, 16. Jacek Tkaczyk, 33. Szymon Kuźma, 7. Hubert Michalik (78, 25. Jan Nawotczyński) - 9. Arkadiusz Gajewski (106, 6. Karol Drwęcki).

żółte kartki: Karmański, Witasik, Warcholak - Michalik, Cuch, Nawotczyński, Gajewski, Cieślak.

PZPN - 30 listopada 2021, 14:58:20 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Legia odpadnie z Motorem ... Więc nie spotka się z Olimpią Grudziądz.

geo573 - 30 listopada 2021, 14:58:29 - *.237.3.224
ale dramaturgia, dużo karnych, nie wiem czy wszystkie prawidłowe, Olimpia ma podgrzewaną murawę od 2013 roku, czy używali tego wynalazku podczas meczu?, gratulacje za dobre spotkanie dla obu zespołów.

K - 30 listopada 2021, 15:00:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ale się nagwizdoł tych karniaków. Sam mecz (choć dwóch trzecioligowców) to pewnie ciekawszy niż większość pozostałych 1/8 finału.

PePE - 30 listopada 2021, 15:09:36 - *.centertel.pl
Brawo Olimpia i Świt. Fajnie się oglądało. Mimo złych warunków mecz się odbył co ostatnio nie wszyscy chcą grać

jac - 30 listopada 2021, 15:14:56 - *.204.53.35.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Świt prowadził już 2-0 i 3-2 i szczególnie w 1-wszej połowie grał bardziej dojrzale. Olimpia dogoniła wynik determinacją i ambicją.
Karne to loteria, tym razem szczęście po stronie Olimpii.
Mecz w anormalnych warunkach (jaki jest sens rozgrywania jakichkolwiek meczy o tej porze roku).

kronik - 30 listopada 2021, 15:22:15 - *.centertel.pl
Nie jest to konieczne, ale fajnie jakby było w opisie : 1/8 finalu lub w linku (podstrony pucharu) odnośnik do sekcji #"rundy"

Marek - 30 listopada 2021, 15:26:25 - *.adsl.inetia.pl
To nie była piłka nożna a piłka wiatrowa. Kto grał z wiatrem to piłka leciała mu do przodu a nie do tyłu. Najlepszym przykładem pierwszy karny dla Świtu. Bramkarz obronił strzał Sosnowskiego ale dobitki wiatru już nie dał rady

ziutek - 30 listopada 2021, 15:44:47 - *.dynamic-4-waw-k-4-1-0.vectranet.pl
Olimpia ma od 8 lat podgrzewaną murawę, dlaczego więc boisko całe zasypane śniegiem? Nie korzystali z tej funkcji?

Jolka - 30 listopada 2021, 15:56:14 - *.icpnet.pl
Dla mnie walkower dla świtu. Brak przygotowania boiska. Gospodarze na śniegu grają w białych strojach to jest paranoja Pucharu Polski.

1234aro - 30 listopada 2021, 16:13:16 - *.play-internet.pl
@jolka, wez ty sie ogarnij, jaki walkower? Ty chyba rzadko ogladasz mecze i masz watpliwą wiedze, padał śnieg i tyle w temacie, mogli przełożyć tylko po co? Jest po rozgrywkach w 3 ligach wiec po co grac w marcu gdzie pogoda tez mogłaby być różna, i w trakcie rozgrywek? Padało dla wszystkich równo

sbn - 30 listopada 2021, 16:21:29 - *.dynamic.chello.pl
Zagrali po pierwsze pod buka, jak w ruskiej MHL w hokeju grają, totalnie amatorzy prowadzić 2ma w piłce i oddać to trzeba totalnymi skwarami że smalcu.

.ycom - 30 listopada 2021, 16:39:47 - *.sub-174-197-138.myvzw.com
To dobrze ze obie d. Z 3\4 ligi .Gdyby grali z druzynami wyzej to by oba odpadli. A tak mamy przedstawicieli 3 ligi któremu moze udaç sié pokonaç jakichs rozdwojonych z Extraklasy.

Kibic - 30 listopada 2021, 18:10:27 - *.centertel.pl
Olimpia lepsza w pilke sniezna i to niewiele jak boisko jeszcze nadawalo sie do gry to Swit zdecydowanie pilkarsko lepszy wynik odzwierciedla sytuacje na boisku

ALL - 1 grudnia 2021, 14:09:25 - *.centertel.pl
18-letniTkaczyk nie strzela karnego - mogę zrozumieć - presja, ale który trener wystawia małolata do strzelania karnych w takim meczu! Pana, R.Kamińskiego,tez miałem za doświadczonego grajka. Jeżeli do przerwy prowadzi si 2 do zera,a w dogrywce zdobywa bramkę premiującą awansem - trudno o sensowny komentarz.