1 grudnia 2021, 20:24:09 - dkelman
Jakub Kiwior zadebiutował w Spezii

Jakub Kiwior zadebiutował w barwach Spezia Calcio w przegranym 0-2 (0-1) meczu 15. kolejki włoskiej Serie A z FC Internazionale Milano. 21-letni obrońca rozegrał cały mecz.

1 grudnia 2021, 18:30 - Mediolan (Stadio Giuseppe Meazza)
FC Internazionale Milano 2-0 Spezia Calcio
Roberto Gagliardini 36, Lautaro Martínez 58 (k)

żółte kartki: Lautaro Martínez - Rey Manaj, Jakub Kiwior.

sędziował: Davide Ghersini (Genua).

W zespole gości Arkadiusza Recę w przerwie zmienił Simone Bastoni.

Spezia zajmuje 17. miejsce z 11 punktami.

Bodzio - 1 grudnia 2021, 20:30:08 - *.204.16.140.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Dobrze że szybko wyjechał za granice z tej naszej "polskiej myśli szkoleniowej" podobnie jak Zieliński.Gdyby nie to, to pewnie tułał by się po zapijaczonych okręgówkach itp. A tak nauczyli go grać na Słowacji i później w Belgii.

gigi - 1 grudnia 2021, 22:20:21 - *.master.pl
hahahaha - jakby nie mozna bylo napisać że inter.
Po co się tak popisywać

cool - 1 grudnia 2021, 22:39:28 - *.adsl.inetia.pl
Dobry występ Kiwiora .On i Reca chwaleni we włoskich mediach i portalach,ale niestety słaby klub a oni sami meczu nie wygrają

Seba - 2 grudnia 2021, 2:29:16 - *.dpd.com.pl
Jakby był lepszy klub to by nie miał szans na grę .
Drużyna na miarę jego możliwości.

Jadzia - 2 grudnia 2021, 7:45:45 - *.play-internet.pl
@Bodzio zgodzę się z tobą. Na zachodzie nauczyli go kopać. Ale jeszcze trochę musi się uczyć bo karnego zayebał dla Interu. Wślizgi to go jeszcze polskie trenery uczyły.

Roki - 12 grudnia 2021, 13:25:34 - *.dynamic.chello.pl