szK - 3 grudnia 2021, 20:01:47 - *.eaw.com.pl

ZeteL - 3 grudnia 2021, 20:01:57 - *.ssp.dialog.net.pl

el.ka. - 3 grudnia 2021, 20:02:48 - *.wdm.pl
Brawo za 3 punkty ale po raz kolejny okazało się, że nie mamy rezerw. W zimie należy się szybko pozbyć Szczutowskiego, Granlunda, Korta itp. a poszukać młodzieżowców jak Sitek

... - 3 grudnia 2021, 20:03:27 - *.30.50.175.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
He, tak sie pompowali - a tu wtopa i jeszcze na koniec "kultura" docenta Furmana.
Zachowanie, jakby całą noc spirytus pił.
Szklankami!

OnlyZKS - 3 grudnia 2021, 20:04:01 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jak może wygrać mecz drużyna tak jak to coś co się zwie Stal! Druga połowa to nędza i rozpaczliwa obrona Częstochowy Wisła powinna wygrać przynajmiej 2:5 bo tyle miała setek a farta Stal.

kolo - 3 grudnia 2021, 20:04:12 - *.24.216.237.ipv4.supernova.orange.pl
Sędziowanie kpina. Panowie co wy robicie w ekstraklasie !!! 3 liga max na wasze umiejętności :/

vv - 3 grudnia 2021, 20:04:41 - *.adsl.inetia.pl
Czemu Wyparło grał w polu?

Pirat - 3 grudnia 2021, 20:06:17 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Furman powinien zmienić dyscyplinę jest tak cieniutki że powinien trenować strzelanie ale z bacika.

PZ n - 3 grudnia 2021, 20:07:06 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Na farcie ten mecz wygrała Stal drużyna która nic nie gra jest w pierwszej dziesiątce to tylko w naszej ekstraklapie

... - 3 grudnia 2021, 20:07:58 - *.30.50.175.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Czemu Wyparło grał w polu i co mu nie pasiło w starym imieniu, że się przemianował na Majkela?

Kibic - 3 grudnia 2021, 20:08:26 - *.87.0.28
Szczutowski Kort Granlund i Hinokio cieniutko.Szukać następców.Mecz krew się lała przykro patrzeć na Stal

olo - 3 grudnia 2021, 20:10:09 - *.dynamic.mm.pl
Stal wygrała bo gra madrze a jak setek nie wykorzystuje rywal to dopiero nedza.Wisla kosila rowno stempel za stemplem i dziwia sie ze kartki sie sypaly.Karny prawidlowy gosc ciagniety 10m.za koszulke

Pablo - 3 grudnia 2021, 20:10:40 - *.centertel.pl
Bo z tego wyparło na siłę chcą zrobić piłkarza😁😁

Bolo - 3 grudnia 2021, 20:14:01 - *.dynamic.chello.pl
Spółka Skarbu Państwa 2 - 1 Spółka Skarbu Państwa.

futfan - 3 grudnia 2021, 20:16:27 - *.40.198.207.threembb.co.uk
onlyzks odstaw narkotyki ,bo cię zmiotą z planszy

Płock - 3 grudnia 2021, 20:19:01 - *.088.c83.petrotel.pl
Karny kompletnie z niczego, ale Cielemęcki dał podstawy do podyktowania go. Piłka do której gość nie ma szans dojść, a ten łapie (lekko) za koszulkę, gracz Stali, to wykorzystuje i się przewraca, 11. Później bramka na 2:0. Druga połowa dla Wisły, ale brak skuteczności, Sekul, Jorginho... Remis byłby sprawiedliwy, ale gospodarze przechylili szalę zwycięstwa na swoją stronę. Warto wspomnieć, że Wisła dzisiaj bez Szwocha i bez ŻADNEGO klasycznego środkowego obrońcy. Zbozień prawy, Lagator od biedy środkowy, bo defensywny pomocnik i to samo Krivociuk, który lepiej czuje się na lewej obronie. Ps: Furmi co oni z Tobą zrobili w tej Turcji? Chłopie mało, że nic nie grasz, to jeszcze mając na koncie 2 kartki, to 49min złapałeś 3, a w 95 czwartą i z Legią w Płocku pauzujesz. Dobrze, że masz kontrakt do czerwca, bo sorry, ale w tej chwili to nadajesz się do Zagłębia Sosnowiec. ;)

Llll - 3 grudnia 2021, 20:19:40 - *.play-internet.pl
Tak w naszej lidze jest że drużyny nie zasługujące na zwycięstwo wygrywają.Musze przyznać że Stal nędza,ale to wyjdzie z czasem.Takie drużyny nie pojadą daleko.Wisla widzę tam przyszłość.Stadion im rośnie i widać postep w organizacji.Co do meczu Wisła piłkarsko lepsza.Wynik wynikiem ale widać różnicę między tymi zespołami.Nic do Stali nie mam ale myślę że na koniec 13-14 miejsce.Po prostu nie wytrzymają.

FKSzks - 3 grudnia 2021, 20:22:54 - *.cust.telenor.se
Onlyzks , sezon na łyżwiarstwo figurowe w pełni- tamtym
Stylem widać ze jesteś przesiąknięty. Stal - płotki 2-1

cyryl - 3 grudnia 2021, 20:24:28 - *.play-internet.pl
Co jeszcze robi na ławce ten atrapa trenera BARTOSZEK.Ustawienie drużyny, zmiany.Co robili na boisku Tyszyński.furman,LESNIAK,,ZBOŻEŃ nie mówiąc oczarnej perle.Drużyną z tylnego siedzenia kieruje trener bramkarzy SIKOrsKI a Bartoszek wspólnie z magDONIEM to kompletne dna.

majk - 3 grudnia 2021, 20:25:07 - *.6.236.3.neoplus.adsl.tpnet.pl
niestety Stal w drugiej polowie zenujaco sie zaprezentowala. szczesliwa wygrana...

MArio - 3 grudnia 2021, 20:27:11 - *.25.7.146
Płock
Dobrze to ująłeś

Pajac - 3 grudnia 2021, 20:58:39 - *.play-internet.pl
FURMAN sam się specjalnie wykartkował aby nie zagrać z LEGIą.CZY wiśle potrzebny taki gracz WYPAD Z PŁOCKa>

e(L)ka - 3 grudnia 2021, 21:13:51 - *.147.32.171.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
W Mielcu znów nadkomplet.

Kibic - 3 grudnia 2021, 21:18:02 - *.87.0.28
Na co mają dawać kasę na taką padake

Rusty - 3 grudnia 2021, 21:22:31 - *.146.33.119.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Uwielbiam te komentarze Mongołów, zdziwionych że drużyna prowadząca do przerwy 2:0 w II połowie się broni i oddaje pole, a Janusze eeee nędza. Przegrywali z Lechią, to cisnęli. Dziś mieli wynik, to grali na utrzymanie. A prawdziwa nędza to ta rafineria, co szczęśliwie przed meczem przewidziałem i obstawiłem jedyneczkę.

StalM71 - 3 grudnia 2021, 21:30:42 - *.play-internet.pl
Ja tam się nie znam ale o Stal raczej jestem spokojny. Całą rundę gra bez Domańskiego czyli najlepszego zawodnika poprzedniego sezonu. Po kontuzji wrócą też pozostali i póki co taka kadra powinna grać lepiej na wiosnę. Do zimy uzbierać jak najwiecej punktów a wrażenia artystyczne i styl mniej ważne.

Rusty - 3 grudnia 2021, 21:39:02 - *.146.33.119.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Nie mówiąc już o tym, że trzeba być zdrowo pier... żeby mecze polskiej ekstraklasy pod kątem wrażeń estetycznych oceniać XD.

Lisia Góra - 3 grudnia 2021, 22:03:41 - *.dynamic.mm.pl
Treserzy Legiuni dalej w gazie, brawo.

... - 3 grudnia 2021, 22:07:33 - *.30.50.175.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
W Mielcu kiedyś była pojemność ok. 30 000 i były komplety.
Ale wtedy polski futbol był w światowej czołówce.

Młody - 3 grudnia 2021, 22:12:27 - *.dynamic.mm.pl
Co taka wisła robi w ekstraklasie ich miejsce jest w 3 lidze

Stilgar - 3 grudnia 2021, 23:15:49 - *.play-internet.pl
Kiedyś chodziło 30k luda na mecze Stali, ale wtedy neta nie było i transmisji w TV. Polska owszem, była potęgą piłkarską, ale obiektywnie to, co wtedy grali na polskich boiskach, nie było lepsze niż to, co grają dziś, bo to nie polska piłka zaliczyła regres, tylko świat nam odjechał.

Krzyś - 4 grudnia 2021, 0:12:44 - *.c149.petrotel.pl
WISŁA! O Matko- jacy My jesteśmy słabi !!!! Obrona: Dramat !!!! Ale jak może być inaczej, skoro garają Tacy jak Zbozień !!!! Zespół żle funkcjonuje, nic dobrego nie można napisać !! Kogo tu wyróżnić ???? Masę niecelnych podań, brak płynności w grze, ogólnie: bez ładu i składu !!! BRZĘCZEK: WRÓĆ !!!
Tylko wtedy miło było patrzeć na ten zespół

Jp - 4 grudnia 2021, 4:22:11 - *.146.160.227.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ile mam powtarzać. To nie jest trener na extraklase. Grają bez pomysłu. Od prxypadku do prxypadku. Jaki mecz w tym sezonie ktos widzial z jakąś koncepcją stylem.wypier,,,,,to natychmiast.

wlazło - 4 grudnia 2021, 5:01:20 - *.play-internet.pl
Ile czasu jeszcze amatorzy będą trenować WISŁE kupować szrot.Postawa w tym meczu furmaNa to sabotaż.

kraken - 4 grudnia 2021, 8:12:17 - *.dynamic.mm.pl
Stal w drugiej połowie grała rezerwowym składem, a Płocksłabiutko... Furman bez komentarza. Ładnie go Strączek do szatni odesłał.

olo - 4 grudnia 2021, 10:22:29 - *.dynamic.mm.pl
ale znawcy placzki jestescie Stal miala wynik do przerwy to wiadomo ze Wisla musiala przycisnąc bo czego mieli bronic zeby 5-0.nie przegrac?.Wisla cisnela i miala wiecej sytuacji ale jak sie nie wykorzystuje to wynik jest jaki jest.A moglo byc inaczej jakby kazda kontra Stali nie zostala przerwana stemplem i dziwne ze kartki dostawali.Co do frekfencji to w Mielcu ludzie pracuja tez na 2 zmiany a po drugie 0 st.to wielu woli w domu ogladnac.A znacie frekwencje w LUBINIE,PLOCKU,NIECIECZY,GLIWICACH,LECZNEJ,GRODZIS
KU,CRACOVI itp?Na Lecha w Mielcu biletow braklo bo dobra godzina meczu co ludzie maja wolne plus rywal atrakcyjny.A sytuacjami sie meczy nie wygrywa w tamtym sezonie Stal praktycznie 2 razy wiecej takich miala od przeciwnika i co ledwo sie utrzymali.Takich snajperow mamy w ex niestety

P - 4 grudnia 2021, 11:08:48 - *.centertel.pl
"Stal w drugiej połowie grała rezerwowym składem" - no Wisła grała od początku bez Rzeźniczaka (8 kartek), Szwocha (4 kartki), Michalskiego (uraz przed meczem) i Warchoła (uraz przed meczem), czyli czterech ludzi, którzy faktycznie są podstawą drużyny w ostatnich meczach. Myślę, że gdyby nie głupi karny Cielemęckiego ten mecz spokojnie byśmy przynajmniej zremisowali. Wiadomo, że tak jak z Cracovią to oni gonili i mieli więcej okazji, tak samo tu zespół fajnie zareagował, ale zabrakło skuteczności, przede wszystkim Sekulskiemu. Do tego trzeba przyznać, że Strączek bardzo dobrze bronił. Super zmiana Gerbowskiego, który myślałem, że może grać lepiej tylko w środku pomocy, ale wczoraj super pokazał się na wahadle. Co do Furmana, liczę że się odbuduje, ale dziwne to, że nawet gdy ma dobrą pozycję nie strzela, tak jak to robił kiedyś tylko podaje, a z tego nic nie wynika.
Z tego co widać w zimę trzeba ściągnąć stopera bo wczoraj z tego powodu musiał tu zagrać Zbozień, który się na tej pozycji nie sprawdza. Wypożyczonego do nas Jorginho bym oddał, a w to miejsce poszukał jakiegoś innego skrzydłowego, bo z jego gry niestety nic nie wynika. Inna sprawa też, że Wolski i Furman są niestety pod formą i o ile ten pierwszy pewnie zagra z Legią od początku, to ten drugi, nawet gdyby się nie wykartkował, miałby problem, żeby w tym meczu zagrać.
Podsumowując - lepiej mieć wygraną i przegraną w dobrym stylu w dwóch ostatnich meczach i trzy punkty, niż dwa remisy i dwa oczka.

Płock - 4 grudnia 2021, 14:36:09 - *.088.c83.petrotel.pl
Furman za tą 2 kartkę, to powinien w szatni dostać po gębie od Sikorskiego. Jak tak dalej będzie, to niech wypiernicza do Puszczy Niepołomice, Chrobrego, bo tam się w tej chwili nadaje. Bramkarz łapie piłkę, a ten biegnie i kopie obrońce bez piłki, baran.

Płock - 4 grudnia 2021, 14:40:32 - *.088.c83.petrotel.pl
Gość odchodził jako lider, a dzisiaj to zawodnik 1 ligowy. Masz szczęście, że Cię Wisła przygarnęła, kapitan, który ma dawać przykład kopie po nogach w polu karnym obrońcę Stali.

Łysy - 4 grudnia 2021, 16:48:19 - *.play-internet.pl
@ Rusty Nie o to chodzi że grali na utrzymanie oni po prostu nic nie grali.Mozna kontrolować mecz,to rozumiem ale to nieskuteczność gości spowodowała to wszystko.Co się odwlecze to nie uciecze...Stal jedzie na szczęściu a długo się tak nie da.Obstawialem na kuponiku że Stal będzie mieć karnego i weszło.

zsz - 5 grudnia 2021, 17:53:55 - *.122.232.36
Stal zrozumiała,że samymi młodymi Polakami nie da rady stąd kilku doświadczonych obcokrajowców i ligowców w składzie nawet kosztem zadłużenia klubu. Inna sprawa, że to kosztuje i to sporo "publiczne" pieniądze.

J - 7 grudnia 2021, 11:47:50 - *.146.160.227.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Wezcie czym predzej Stokowca. Ten trener bez warsztatu.