4 grudnia 2021, 16:59:06 - mistol94
Spartak wygrał w lidze

Spartak Moskwa, który jest rywalem Legii Warszawa w grupie C Ligi Europy, wygrał 2-1 (1-1) w meczu 17. kolejki rosyjskiej ekstraklasy z Achmatem Grozny. Rewanżowe spotkanie mistrza Polski ze Spartakiem odbędzie się 9 grudnia w Warszawie.

4 grudnia 2021, 15:00 - Moskwa (Otkrytije Bank Ariena)
Spartak Moskwa 2-1 Achmat Grozny
Victor Moses 13, Quincy Promes 87 - Daniił Utkin 45

Spartak: 57. Aleksandr Sielichow - 97. Daniił Dienisow, 2. Samuel Gigot, 14. Gieorgij Dżykija, 6. Ayrton - 8. Victor Moses (81, 21. Gieorgij Miełkadzie), 68. Rusłan Litwinow, 4. Jorrit Hendrix (59, 47. Roman Zobnin), 22. Michaił Ignatow (72, 10. Zielimchan Bakajew), 24. Quincy Promes - 7. Aleksandr Sobolew.

żółte kartki: Quincy Promes, Samuel Gigot, Ayrton, Aleksandr Sielichow - Igor Konowałow, Andriej Siemionow, Artiom Archipow.
czerwona kartka: Aleksandr Sobolew (32. minuta, Spartak, za brutalny faul).

sędziował: Witalij Mieszkow (Dmitrow).
widzów: 5850.

Na ławce rezerwowych drużyny gości cały mecz spędził Gabriel Iancu (w przeszłości Bruk-Bet Termalica Nieciecza).

Polak - 4 grudnia 2021, 17:08:21 - *.data.lycamobile.pl
"Pyknąć" Spartaka i wyjsc z grupy tylko to się liczy!

zzz - 4 grudnia 2021, 17:26:53 - *.136.136.18
Ale z Legią będzie w tylec ;] Skupcie się na lidze dzbanki ;]

Jjhghtfh - 4 grudnia 2021, 17:44:57 - *.24.137.131.ipv4.supernova.orange.pl
Do Polak...nie uda się Legia Spartak 0:2 bramki promes i moses śmiało można obstawić, po błędach ślisza i hołowni. Ciekawie co

Kibol - 4 grudnia 2021, 17:46:18 - *.dynamic.chello.pl
Wyszarpali w koncowce, w Warszawie nic nie wyszarpia!

Kuba - 4 grudnia 2021, 18:24:16 - *.30.146.10
wyszarpią!

gregor - 4 grudnia 2021, 18:28:26 - *.play-internet.pl
To legioniści ile bramek przyjmujecie na klatę? Bo chyba nie sądzicie, że wygracie...

Kuba - 4 grudnia 2021, 18:31:08 - *.30.146.10
0-1 wyszarpie jak w 1995

Kuba - 4 grudnia 2021, 18:48:22 - *.30.146.10
Chociaz daje jeszcze szanse na remis legii ale tylko pod warunkiem jak wygrają z craxą. Jak przegraja lub remis to przegraja ze spartakiem. Zobaczycie ze mialem racje

Dubliner - 4 grudnia 2021, 20:23:25 - *.dynamic.mm.pl
Jeno wióry z legiuni ostaną. Ale wpierw Cracovia ich strawi.