4 grudnia 2021, 22:37:32 - LukaszR
Gol Piotra Zielińskiego

Piotr Zieliński zdobył bramkę dla SSC Napoli w przegranym 2-3 (1-1) spotkaniu 16. kolejki włoskiej Serie A z Atalanta BC. Dla reprezentanta Polski, który rozegrał cały mecz, to piąta ligowa bramka w tym sezonie.

4 grudnia 2021, 20:45 - Neapol (Stadio Diego Armando Maradona)
SSC Napoli 2-3 Atalanta BC
Piotr Zieliński 40, Dries Mertens 47 - Rusłan Malinowśkyj 7, Merih Demiral 66, Remo Freuler 71

żółte kartki: Amir Rrahmani, Kévin Malcuit - Rusłan Malinowśkyj, Mario Pašalić, Berat Djimsiti.

sędziował: Maurizio Mariani (Aprilia).

W zespole gospodarzy poza kadrą znalazł się Hubert Idasiak.

Napoli jest trzecie w tabeli z dorobkiem 36 punktów.

mis-3 - 4 grudnia 2021, 22:58:25 - *.master.pl
Mistrz jest tylko jeden, w tym sezonie powtórka i 20 majster - INO INTER

kibic - 4 grudnia 2021, 23:19:45 - *.dynamic.mm.pl
Odpoczął przez pół meczu z Węgrami to teraz ma siłę strzelać.

Krzyś - 4 grudnia 2021, 23:37:55 - *.fixed.kpn.net
Napoli słabnie, Atalanta rewelacyjnie ale wciąż nierówno. Tak więc Mediolan rządzi. Również obstawiam że Inter będzie mistrzem

LDZ - 4 grudnia 2021, 23:56:37 - *.toya.net.pl
Forza Internazionale!

... - 5 grudnia 2021, 1:06:39 - *.30.49.15.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Pioter, gdzie te twoje słynne strzały w reprezentacji?...
A Napoli jak zwykle zaczyna przewalać swoją wielką szansę.

Bako - 5 grudnia 2021, 3:00:32 - *.58.163.124
Gdy by juve miało bramkarza typu Fabiański to by zdobyli mistrzostwo !!!

Gadochan - 5 grudnia 2021, 7:41:26 - *.gtnet.net.pl
Zieliński, to jedna z największych "eksperckich" pomyłek polskiej piłki. Totalne kalectwo.

d2bo - 5 grudnia 2021, 10:51:29 - *.play-internet.pl
Skoro Zieliński to kaleka, to jak nazwać innych polskich piłkarzy, albo takie osoby jak Gadochan?

Zielu - 5 grudnia 2021, 11:29:29 - *.wieszowanet.pl
niestety w drugiej połowie cień zawodnika, zresztą jak całe Napoli, Bergamo ich wypunktowało...