5 grudnia 2021, 2:47:24 - mogiel
Drużyna Jarosława Niezgody w finale MLS

Drużyna Jarosława Niezgody Portland Timbers wygrała 2-0 (1-0) z Realem Salt Lake w finale play off konferencji zachodniej amerykańskiej Major League Soccer i awansowała do finału MLS. Polski napastnik wszedł na boisko w 61. minucie za Felipe Morę.

5 grudnia 2021, 0:30 - Portland (Providence Park)
Portland Timbers 2-0 Real Salt Lake
Felipe Mora 5, David Ochoa 61 (s)

żółte kartki: Santiago Moreno - Aaron Herrera, Pablo Ruíz.
czerwona kartka: Aaron Herrera (79. minuta, Real, za drugą żółtą).

sędziował: Alan Kelly.

W meczu MLS Cup, który odbędzie się 11 grudnia o godz. 21:00 w Portland, zespół Niezgody zmierzy się ze zwycięzcą finału play off konferencji wschodniej pomiędzy drużyną Kacpra Przybyłki Philadelphia Union a New York City FC. To spotkanie zostanie rozegrane dziś o godz. 21:00.

Irtysz_21 - 5 grudnia 2021, 3:06:53 - *.koba.pl
będzie polski finał

bibu - 5 grudnia 2021, 3:57:55 - *.as13285.net
Jarek życzę serdecznie hat tricka w finale, żeby ten kijowy dla ciebie przez kontuzję rok, się skończył wielką pompą. Przybyłko niech 'se' dwa strzeli, a co mi tam.

bibu-libu - 5 grudnia 2021, 7:56:52 - *.play-internet.pl
Najlepiej gdyby i Jarek i Przybylko strzelili po hartriku.

Ojgen - 5 grudnia 2021, 8:53:37 - *.204.50.79.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Gość nic nie gra ale miszcza MSL będzie miał

Mla - 5 grudnia 2021, 9:28:39 - *.play-internet.pl
MLS to słaba liga, coś jak górna połówka ekstraklasy.

Mikkele - 5 grudnia 2021, 10:23:57 - *.dynamic.chello.pl
Miał długą przerwę przez kontuzję, ale w kilku meczach zagrał i strzelił kilka bramek.

raf - 5 grudnia 2021, 14:02:55 - *.icpnet.pl
Gratulacje dla Jarka i drużyny gdyby nie zdrowie [serduszko?]to byłbyś bardzo dobrym piłkarzem brawo gratulacje z Legii i Wisły Puławy

tak mysle - 5 grudnia 2021, 16:26:04 - *.ip.prioritytelecom.net
kozacka musi być ta kadra Polski skoro w finale MLS gra dwóch Polaków a żaden nie ociera się o kadrę..

Fiture - 6 grudnia 2021, 7:57:14 - *.play-internet.pl
To nie nasza kadra kozacka tylko MLS słaba, dlatego nawet podrzędnie gracze z Polski tam szaleją. Od nowego sezonu w MLS będzie grał Sobociński, ściągnięty nawet nie z ekstraklasy a z I ligi-jaka poważna liga ściąga polskich pierwszoligowców?

dzida - 8 grudnia 2021, 17:55:29 - *.inter3.pl
MLS to słaba liga? Popatrz sobie na patałachów z naszej ligi...