5 grudnia 2021, 18:54:30 - euzi
Czerwona kartka Grzegorza Krychowiaka

Grzegorz Krychowiak został ukarany czerwoną kartką, a jego FK Krasnodar wygrał na wyjeździe 2-1 (1-1) w meczu 17. kolejki rosyjskiej ekstraklasy z PFK Soczi.

5 grudnia 2021, 17:00 - Soczi (Olimpijskij stadion Fiszt)
PFK Soczi 1-2 FK Krasnodar
Mateo Cassierra 19 - Viktor Claesson 23 (k), 53

żółte kartki: Daniła Prochin - Cristián Ramírez, Aleksandr Czernikow, Tonny Vilhena.
czerwona kartka: Grzegorz Krychowiak (87. minuta, Krasnodar, za brutalny faul).

sędziował: Siergiej Karasiow (Moskwa).
widzów: 4521.

Krychowiak grał od początku meczu, a poza kadrą gospodarzy pozostał były bramkarz Miedzi Legnica Sosłan Dżanajew.

Krasnodar jest na trzecim miejscu w tabeli z dorobkiem 28 punktów.

2009 rok - 5 grudnia 2021, 18:56:13 - *.adsl.inetia.pl
Skrzywdzili go !!! Grzesiek trzymaj się!!!

Mario - 5 grudnia 2021, 19:02:27 - *.play-internet.pl
Wraca stary dobry Grzesiu!!!

Irtysz_21 - 5 grudnia 2021, 19:16:28 - *.koba.pl
która to w tym roku

dziubek - 5 grudnia 2021, 19:23:30 - *.dynamic.mm.pl
Znowu ? Coś za często się to zdarza.Problemy z psychiką.Chyba nam się Grzegorz kończy i nie wróci raczej do gry na poziomie co dawniej.Szkoda.

Kazio - 5 grudnia 2021, 19:45:41 - *.176.250.130
@dziubek
Wróci do czego?

Szarowola - 5 grudnia 2021, 19:57:45 - *.dynamic.chello.pl
Trafiła kosa na nogę.

Ekspert - 5 grudnia 2021, 20:36:56 - *.111.246.47
Ale wygrali i to dzięki Krychowiakowi, który wykonał bardzo dużą pracę na boisku i dzięki niemu też pokonamy Rosję w barażu.

Mario - 5 grudnia 2021, 20:38:11 - *.146.33.190.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Przegrywają i czerwona do tego to tłumaczy się chyba nerwami i niemocą doprowadzenia do korzystnego wyniku a wygrywając i czerwona..to nie wiem jak się tłumaczy.. pewnie jest przynajmniej kilka wytłumaczeń który ją kibic nie zrozumiem.

Krzyś - 5 grudnia 2021, 20:54:11 - *.fixed.kpn.net
Jak widać, nikogo już to nie dziwi.

kptnemo - 5 grudnia 2021, 21:03:00 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Trenuje przed barażem

True - 5 grudnia 2021, 21:13:08 - *.sferanet.pl
Jak się nie ma umiejętności i techniki, to nadrabia się agresją.

Kuba - 5 grudnia 2021, 21:57:36 - *.static.ip.netia.com.pl
Dlaczego mnie to nie dziwi? To Grześ umie najlepiej.

Enkido - 5 grudnia 2021, 22:54:42 - *.play-internet.pl
@Irtysz_21
To dopiero jego 3 czerwona w tym roku. Wcześniej we wrześniu w klubie, a w czerwcu w kadrze.
@dziubek
Ostatnio dostał czerwo 3 miesiące temu, więc nie takie znowu.

Dama - 5 grudnia 2021, 23:02:25 - *.icpnet.pl
Grzesiu.. kto teraz od ciebie garnitur kupi...

Interpol - 6 grudnia 2021, 1:10:28 - *.dsl.bell.ca
to se chlopak odpocznie ze 3 mecze...bedzie gotowy na baraze....NIEEEEEEEEE tylko nie on

sbn - 6 grudnia 2021, 6:59:02 - *.dynamic.chello.pl
Te faule wyglądają na ustawki bukmacherskie, widzieliście bezczelny faul na Sebie Szymańskim? Aż mu stopę wykręciło!

Graej - 6 grudnia 2021, 8:34:36 - *.play-internet.pl
Byle chłopa z Rosją nie odcięło . Ma nad czym pracować przed barazem.

myk - 6 grudnia 2021, 9:48:33 - *.internetdsl.tpnet.pl