19 grudnia 2021, 15:31:47 - Pietaszek
Trzy gole Arkadiusza Milika w Pucharze Francji

Arkadiusz Milik zdobył trzy bramki dla Olympique de Marseille w wygranym 4-1 (1-1) spotkaniu 1/32 finału Pucharu Francji z piątoligowym ES Cannet Rocheville. To pierwsze bramki reprezentanta Polski w pucharze w tym sezonie.

19 grudnia 2021, 13:45 - Marsylia (Orange Vélodrome)
Olympique de Marseille 4-1 ES Cannet Rocheville
Arkadiusz Milik 41 (k), 58, 90, Luis Henrique 77 - Mike Coré 16

żółte kartki: Álvaro González - Iheb Lahouel, Omar Tahtouh.
czerwona kartka: Iheb Lahouel (40. minuta, Cannet Rocheville, za drugą żółtą).

sędziował: Johan Hamel (Langwedocja-Roussillon).

Milik rozegrał cały mecz.

lol - 19 grudnia 2021, 15:41:45 - *.range81-158.btcentralplus.com
I to jest jego poziom. Z piątą ligą, może strzelać.

Rafał - 19 grudnia 2021, 15:50:37 - *.146.239.215.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Bardzo dobry komentarz powyżej. W kadrze jest daremny.

Ars Węgier - 19 grudnia 2021, 15:55:54 - *.5.103.129.ipv4.supernova.orange.pl
Świetne komentarze powyżej. Potwierdzam, że mają Panowie rację.

Grzesiek - 19 grudnia 2021, 16:04:51 - *.dynamic.chello.pl
Na 100% żaden z was powyżej by sobie nie poradził nawet w piątej lidze, wiec trochę pokory

cool - 19 grudnia 2021, 16:07:15 - *.adsl.inetia.pl
Wiedziałem że w końcu zaskoczy ale nie spodziewałem się że aż tak !!!

KORSARZ - 19 grudnia 2021, 16:12:10 - *.master.pl
Rafał - to Milik strzelał najważniejsze gole w kadrze

Ben 10 - 19 grudnia 2021, 16:13:37 - *.220.46.13
Ponieważ powyższe komentarze były niekompetentne to muszę zabrać głos.
Milik do kadry.

Krzyś - 19 grudnia 2021, 16:26:05 - *.fixed.kpn.net
Zarówno Milik jak i Piątek rozegrali dotychczas po 9 "meczów", zaliczając po golu. Liczby nie kłamią. Powinni może wrócić do kraju. Szkoda kariery.

... - 19 grudnia 2021, 16:38:29 - *.205.146.22.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
A w najważniejszych rozgrywkach, w L1 się zaciął.
Skąd my to znamy...

Ojgen - 19 grudnia 2021, 17:02:12 - *.30.114.236.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ou la la! C'est jolie! Felicitations, monsiuer Arcadius!

.ycom - 19 grudnia 2021, 18:38:12 - *.sub-174-197-128.myvzw.com
Bez przesady. Rocheville by zjad£ Legié na sniadanie.

Mastah - 19 grudnia 2021, 21:51:40 - *.sub-174-206-160.myvzw.com
Wychodzi na to że OM przegrywał u siebie 0:1 i sędzia wział się do roboty. Najpierw czerwień, potem karny i OM wygrał. A podobno w Polsce sędziowie sa do zadu.

abraxas - 20 grudnia 2021, 9:24:23 - *.51.118.245