25 grudnia 2021, 13:30:21 - dwieladek
Mateusz Lis obronił rzut karny

Mateusz Lis obronił rzut karny w przegranym 0-2 (0-1) przez jego Altay SK meczu 19. kolejki tureckiej ekstraklasy z Kasımpaşa SK. 24-letni bramkarz rozegrał całe spotkanie.

25 grudnia 2021, 11:30 - Stambuł (Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu)
Kasımpaşa SK 2-0 Altay SK
Ryan Donk 34, Umut Bozok 88

żółte kartki: Doğucan Haspolat - Mohammad Naderi, Khaly Thiam, César Pinares, Cebrail Karayel, Martín Rodríguez.
czerwona kartka: Cebrail Karayel (67. minuta, Altay, za drugą żółtą).

sędziował: Tugay Kaan Numanoğlu.

W 52. minucie Umut Bozok (Kasımpaşa) nie wykorzystał rzutu karnego (Mateusz Lis obronił).

W zespole gości do 61. minuty grał Marco Paixão (w przeszłości Śląsk Wrocław i Lechia Gdańsk), gdy zmienił go Daouda Bamba.

Altay zajmuje 16. miejsce w tabeli z dorobkiem 18 punktów.

Kluseczek - 25 grudnia 2021, 13:49:48 - *.centertel.pl
Szok niedowierzanie, miliony pytań bez odpowiedzi

jak - 25 grudnia 2021, 14:49:53 - *.dynamic.chello.pl
ale jak to? w Boże Narodzenie grają? powinien świętować z rodziną!

Ripper - 25 grudnia 2021, 15:07:45 - *.dynamic.chello.pl
w Turcji nie świętują

Pipek - 25 grudnia 2021, 15:47:12 - *.204.20.20.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Bo to je lis pola karnego.

Sadinoel - 25 grudnia 2021, 15:59:44 - *.play-internet.pl
Dzisiaj Basaksehir objedzie Trabzon. Kursik 3.20 w Betfanie, więc wchodzę w to :D

jak - 25 grudnia 2021, 17:31:07 - *.dynamic.chello.pl
w Turcji powinni świętować! wszedzie swietuja to i w Turcji tez. nie ma wyjątków!!

BeeSKa - 25 grudnia 2021, 19:39:21 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Lis, Paixao jak na Turcję to słabo. Zapewne zespół walczący o utrzymanie.

y - 25 grudnia 2021, 19:51:26 - *.146.244.130.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
I po co to bronił jak i tak wtopili.

Krzyzak - 25 grudnia 2021, 23:29:29 - *.63.188.46
pogany graja ,tam niema swieta

kibol - 26 grudnia 2021, 2:29:03 - *.pa.nsw.optusnet.com.au
W Brazylii ponoc tez nie Swietuja tylko podpisuja umowy.

Boniek - 26 grudnia 2021, 2:53:13 - *.64.222.201
Za moich czasów to było nie do pomyślenia

Artur - 26 grudnia 2021, 6:48:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czego nie na niebiesko?

Słodkowiok - 26 grudnia 2021, 8:14:23 - *.instalnet.com.pl
@BeeSKa Zgadłeś. Był to mecz drużyn bezpośrednio zagrożonych spadkiem, bo Altay ma 18 pkt i jest o punkt nad strefą spadkową. Kasimpasa po tym meczu ma 15 punktów i awansowała z ostatniego na 18. miejsce. Ogółem ciasno mają tam na dole. Obecnie 4 punkty różnicy pomiędzy ostatnim Goztepe, a 16. Altay (spadają aż 4 kluby).

Hejto - 26 grudnia 2021, 10:43:47 - *.play-internet.pl
A pamiętacie skład Kaiserlautern z 1997 ?

Smoku - 26 grudnia 2021, 12:32:29 - *.cable.smsnet.pl